Нова активна понуда од Хотел Панорама, Паничиште:

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во хотел Панорама, Паничиште

Простанало време:
Цена: 790ден.

Одмор во Паничиште - Хотел Панорама, Паничиште

Еднодневен делничен или викенд пакет со појадок и вечера во хотел Панорама, ПаничиштеХотелот "Панорама" се наоѓа во планинско одморалиште Паничиште, кое се наоѓа во северозападниот дел на Рила, во убави и свежи зимзелени шуми на 1350-1450 метри надморска височина. На околу час патување со автомобил од македонската граница, ова прекрасно место ви нуди одмор во чиста и девствена средина.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1232 денари (20 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:
Важи за деновите од недела до четврток

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера по тристепено мени
 • Сауна
 • Фитнес центар
 • Пинг понг
 • Детско игралиште
 • Wi Fi интернет
 • Приватен паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД : VIP цена: 1327 денари (21 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:
Важи за петок и сабота

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера по тристепено мени
 • Сауна
 • Фитнес центар
 • Пинг понг
 • Детско игралиште
 • Wi Fi интернет
 • Приватен паркинг

Хотел Панорама, Паничиште нуди 40 добро опремени соби кои нудат удобност и комфор. Собите се наоѓаат во две згради и имаат купатило, балкон, кабловска телевизија и Wi-Fi.
Ресторанот на хотелот има 120 места и нуди во пријатна атмосфера за да се насладите во јадењата од бугарската традиционална кујна. Овде можете да го започнете денот со топол пијалок или нешто освежувачки со вкусен појадок. Секојдневно ви нудиме свежо подготвен ручек со топла супи и главни јадења, а кога ќе се исцрпите од планината, седнете за да имате оброк и ние ќе ви понудиме разновидна бугарска кујна.
Лоби барот е одлично место за да се сретнете со пријателите и деловните партнери за пијалок, а кога станува збор за бизнис, хотелот има и конференциска сала со 30 места.
Имаме соба за игри и билијард. Сауна и масажа. Масажите се достапни по претходно барање и со доплата. Со претходна нарачка, можеме да организираме интересни туристички патувања до интересни дестинации во регионот.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Деца до 4 години се сместуваат бесплатно.
 • Децата на возраст од 4 до 12 години плаќаат 50% од вредноста на ваучерот.
 • Деца над 12 години и трето возрасно лице ќе купуваат ваучер.
 • Сите дополнителни плаќања се прават на рецепција.
 • Валидност на ваучерот: од 16 октомври до 30 ноември 2019 година
 • Понудата не е валидна за официјалните празници.
 • Потребна е претходна резервација пред да купите ваучер по телефон: +359 879/54 04 50.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Панорама, Паничиште

Хотел "Панорама"
Паничиште. Р. Бугарија
Тел: +359 ******
Email: panoramahotel001@gmail.com
ВИП Понудата е обезбедена од хотел "Панорама" - Паничиште
Facebook:facebook

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.10.2019 до 30.11.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.