Oдмор крај Тројан Бугарија - Семеен хотел Шипково

Еднодневен делничен или викенд пакет со појадок или со појадок и вечера + СПА во Семеен Хотел Шипково

Еднодневен делничен или викенд пакет со појадок или со појадок и вечера + СПА во Семеен Хотел Шипково

Изберете пакет

Еднодневен делничен пакет со појадок + СПА во Семеен Хотел Шипково

Цена: 932 ден.
Купете

Еднодневен делничен пакет со појадок и вечера + СПА во Семеен Хотел Шипково

Цена: 1248 ден.
Купете

Еднодневен викенд пакет со појадок и вечера + СПА во Семеен Хотел Шипково

Цена: 1406 ден.
Купете

Еднодневен викенд пакет со појадок и вечера + СПА во Семеен Хотел Шипково

Цена: 1722 ден.
Купете
Валидност 14.10.2018 - 23.12.2018
Цена на човек/ден 932.2 - 1722.2 ден.ден/ човек
Местоположба Шипково
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Дете до 5,99 години се сместува бесплатно.
 • Деца од 6 до 11,99 години плаќаат 7.5 € на ден.
 • За деца над 11,99 и трет возрасен 15 € на ден.
 • Валидност на ваучерот: од 15 октомври до 23 декември 2018 година.
 • Понудата не е валидна за периодот 21.09-24.09.2018г.
 • Пред да купите ваучер, ве молиме да прашате за слободни места на тел. број: +359 889 81 11 33.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите Вашата резервација диктирајќи го бројот на ваучерот на тел. +359 889 81 11 33.
 • Видете ги сите Општи услови.

хотел Шипково
Тел: 0
889 81 11 33
e-mail: shipkovohotel@abv.bg
Website: 
www.hotelshipkovo.com

ВИП Понудата е обезбедена од Семеен Хотел Шипково

 

Еднодневен делничен или викенд пакет со појадок или со појадок и вечера + СПА во Семеен Хотел Шипково

Изберете пакет

Еднодневен делничен пакет со појадок + СПА во Семеен Хотел Шипково

Цена: 932 ден.
Купете

Еднодневен делничен пакет со појадок и вечера + СПА во Семеен Хотел Шипково

Цена: 1248 ден.
Купете

Еднодневен викенд пакет со појадок и вечера + СПА во Семеен Хотел Шипково

Цена: 1406 ден.
Купете

Еднодневен викенд пакет со појадок и вечера + СПА во Семеен Хотел Шипково

Цена: 1722 ден.
Купете
Валидност 14.10.2018 - 23.12.2018
Цена на човек/ден 932.2 - 1722.2 ден.ден/ човек
Местоположба Шипково
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Дете до 5,99 години се сместува бесплатно.
 • Деца од 6 до 11,99 години плаќаат 7.5 € на ден.
 • За деца над 11,99 и трет возрасен 15 € на ден.
 • Валидност на ваучерот: од 15 октомври до 23 декември 2018 година.
 • Понудата не е валидна за периодот 21.09-24.09.2018г.
 • Пред да купите ваучер, ве молиме да прашате за слободни места на тел. број: +359 889 81 11 33.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите Вашата резервација диктирајќи го бројот на ваучерот на тел. +359 889 81 11 33.
 • Видете ги сите Општи услови.

хотел Шипково
Тел: 0
889 81 11 33
e-mail: shipkovohotel@abv.bg
Website: 
www.hotelshipkovo.com

ВИП Понудата е обезбедена од Семеен Хотел Шипково

 

Најновиот бутик хотел во Шипково, општина Тројан е лоциран во едно од најстарите бугарски одморалишта "Шипковски бањи", во подножјето на централна Стара Планина.
Семеен хотел Шипково за своите гости предлага модерна и практична визија за одмор и рекреација.
Како наши гости ќе останете фасцинирани од удобноста на апартманите, студиата и собите опремени со тангенторни кади, мини сауни, раскошни спални и топлината на камините. За сите посетители работи ресторан со 40 места во чие мени ќе најдете јадења по класични и авторските рецепти, како и прецизно селектирана колекција на вина.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: VIP цена: 932 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Лакониум
 • Сауна
 • Парна бања
 • Внатрешни џакузи со минерална вода
 • Фитнес
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1248 денари (20 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Лакониум
 • Сауна
 • Парна бања
 • Внатрешни џакузи со минерална вода
 • Фитнес
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: VIP цена: 1406 денари (23 €)

ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Лакониум
 • Сауна
 • Парна бања
 • Внатрешни џакузи со минерална вода
 • Фитнес
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: VIP цена: 1722 денари (28 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Лакониум
 • Сауна
 • Парна бања
 • Внатрешни џакузи со минерална вода
 • Фитнес
 • Паркинг

Семеен хотел Шипково за своите гости предлага модерна и практична визија за одмор и рекреација. Како наши гости ќе останете фасцинирани од удобноста на апартманите и студиата опремени со кади, мини сауни, раскошни спални и топлината на камините.

На располагање на гостите во Семеен хотел Шипково има ресторан со 40 седишта.

Внатрешноста потсетува на комфорот и романсата на старите градски улици.
Салата е поделена на два дела - дискретни сепареа и главниот дел.
На располагање на нашите гости е исто така и мал панорамски бар со поглед на главната сала и надворешниот базен - пријатно место за аперитив и релаксација пред сместувањето.
Фокус на менито се специјалитетите од "Новата бугарска кујна", како и селектирани јадења од европската кујна. Ресторанот нуди богата селекција на бели и црвени вина од најдобрите Бугарски визби и најдоброто од Новиот свет, лично избрани од сопствениците на хотелот.

Спа Центарот располага со пространа соба за релаксација (140 метри квадратни), со многу столици и лежалки. Како стилски и инспиративен акцент овде се издвојуваат затоплените столици, со брз премин кон џакузито. Во салата звучи пријатна Chillout музика и работи плазма телевизор со широк екран. Од овде има лесен и директен пристап до базенот.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Дете до 5,99 години се сместува бесплатно.
 • Деца од 6 до 11,99 години плаќаат 7.5 € на ден.
 • За деца над 11,99 и трет возрасен 15 € на ден.
 • Валидност на ваучерот: од 15 октомври до 23 декември 2018 година.
 • Понудата не е валидна за периодот 21.09-24.09.2018г.
 • Пред да купите ваучер, ве молиме да прашате за слободни места на тел. број: +359 889 81 11 33.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите Вашата резервација диктирајќи го бројот на ваучерот на тел. +359 889 81 11 33.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен хотел Шипково

хотел Шипково
Тел: 0
889 81 11 33
e-mail: shipkovohotel@abv.bg
Website: 
www.hotelshipkovo.com

ВИП Понудата е обезбедена од Семеен Хотел Шипково

 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 14.10.2018 до 23.12.2018

Уште понуди:

-50%

СПА одмор во Велинград

Цена: 3 097ден. 1 548ден.
-50%

Одмор во Банско, Бугарија

Цена: 1 580ден. 790ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.