14 февруари крај Бургас - Хотел Света Анастасија

Еднодневен или дводневен пакет за двајца со појадок и романтична вечера во Хотел Света АнастасијаДобредојдовте во хотел Света Анастасија! Малo делче од синиот морски рај!
Пристигнувајќи овде, треба само да  погледнете во морето ....
и да дишете!

Прекрасно место за целогодишен одмор е нашиот мал хотел - елегантен, дискретен и романтичен - на дваесет минути од Бургас, во живописниот парк Росенец, оддалечен од метежот и вревата. Изграден на карпа над морето, во хармонија со природата, опкружен со вековни дрвја, со поглед кон бесконечното сино море и осамена плажа во заливот на спокојството.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 5277 денари (85 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба со поглед кон парк
 • Еден појадок
 • Една вечера на четиристепено сет мени со чаша вино + подарок шише вино во собата и слика за спомен
 • Туристичка такса, осигурување и ДДВ
 • Бесплатен паркинг, интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 5593 денари (90 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба со поглед кон Црно море
 • Еден појадок
 • Една вечера на четиристепено сет мени со чаша вино + подарок шише вино во собата и слика за спомен
 • Туристичка такса, осигурување и ДДВ
 • Бесплатен паркинг, интернет

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 7230 денари (118 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба со поглед кон парк
 • Два појадоци
 • Една вечера на четиристепено сет мени со чаша вино + подарок шише вино во собата и слика за спомен
 • Туристичка такса, осигурување и ДДВ
 • Бесплатен паркинг, интернет

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 7868 денари (127 €)
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба со поглед кон Црно море
 • Два појадоци
 • Една вечера на четиристепено сет мени со чаша вино + подарок шише вино во собата и слика за спомен
 • Туристичка такса, осигурување и ДДВ
 • Бесплатен паркинг, интернет

Ова е место во кое се вљубивме. Ја почувствувавме неговата енергија и сакавме да го претвориме во нашето место и за пријателите и за естетските луѓе. Го изградивме со сета своја љубов и внимание на детали, за да го споделуваме со Вас - нашите гости, во потрага по спокојство и убави спомени.

Што повеќе би посакале...

Морето е инспирација! Огромното пространство на морето има неопислив шарм и мистерија. Кога ќе ги отворите вратите на Хотел Свете Анастасија, ќе најдете убавина и магија. Тишината Ве заокружува, морскиот ветрец ве гали, бесконечното сино море Ве успокојува. И веќе самите знаете дека сте го нашле вистинското место - не само хотел на морскиот карпест брег, а вистински дом, за секоја сезона, и секоја прилика, кој те привлекува со својата фасцинација и магичност и се враќате повторно и повторно. Дом каде што се среќаваме, каде што се поврзуваме, каде живееме и уживаме. Враќањето е и поради луѓето кои Ве пречекуваат - љубезни, насмеани, среќни, работат дискретно и посветено, за да го направат Вашиот престој  мирен, пријатен и безгрижен. Како семејство!

Уметноста да не правите ништо

Уживајте во себе. Опуштете се. Контемплирајте. Време е за вас и за состанок со вас! Забавете го протокот на мисли. Заборавете на секојдневната грижа и забрзаниот ритамот. Обезбедете одмор за вашето тело и душа. Разгалете ги своите сетила. Тоа е она за што сонувате и тоа е она што го барате! И за сето тоа е потребно време ... препуштете си повеќе ... кај нас во Света Анастасија.
Место, но кое копнеете  да бидете и во лето и во зима. Местото веќе е тука и Ве очекува. Специјално за вас!

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Валидност на понудата: од 13 до 15 февруари 2018 година
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 885/85 85 23.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Света Анастасија

St. Anastasia Hotel, Бургас - Р. Бугарија
Парк “Росенец”
Тел: +359 
******
е-mail: 
info@stanastasiahotel.com

ВИП Понуата е обезбедена од Хотел Св. Анастасија

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 13.02.2018 до 15.02.2018

Уште понуди:

-50%

СПА одмор во Велинград

Цена: 3 097ден. 1 548ден.

Одмор во Банско

Цена: 1 264ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.