Oдмор во Тетевен Бугарија - Хотел Тетевен***

Еднодневен пакет со појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера + сауна во Хотел Тетевен***

Еднодневен пакет со појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера + сауна во Хотел Тетевен***

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок и вечера + сауна во Хотел Тетевен***

Цена: 1422 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера + сауна во Хотел Тетевен***

Цена: 1580 ден.
Купете
Валидност 21.12.2020 - 30.04.2021
Цена на човек/ден 1422 - 1580 ден.ден/ човек
Местоположба Тетевен
Купени 4 ваучери
  • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
  • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
  • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
  • Деца до 6,99 години со двајца возрасни се сместуваат бесплатно без исхрана.
  • Дополнителното легло се доплаќа 5 €.
  • За сместување во студио – 5 € на ден.
  • Валидност на ваучер: од 21 декември 2020 г. до 30 април 2021 година.
  • Понудата не е валидна за официјалните државни празници.
  • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 678/52 482; +359 885/90 18 81.
  • Видете ги сите Општи Услови.

Хотел Тетевен*** 
Гр. Тетевен
Ул. "Иван Вазов" №91 
Тел: +359 678/ 52 482
Моб: +359 885/ 90 18 81
E-mail: info@hotelteteven.com      
Website: www.hotelteteven.com

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Тетевен***

Еднодневен пакет со појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера + сауна во Хотел Тетевен***

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок и вечера + сауна во Хотел Тетевен***

Цена: 1422 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера + сауна во Хотел Тетевен***

Цена: 1580 ден.
Купете
Валидност 21.12.2020 - 30.04.2021
Цена на човек/ден 1422 - 1580 ден.ден/ човек
Местоположба Тетевен
Купени 4 ваучери
  • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
  • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
  • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
  • Деца до 6,99 години со двајца возрасни се сместуваат бесплатно без исхрана.
  • Дополнителното легло се доплаќа 5 €.
  • За сместување во студио – 5 € на ден.
  • Валидност на ваучер: од 21 декември 2020 г. до 30 април 2021 година.
  • Понудата не е валидна за официјалните државни празници.
  • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 678/52 482; +359 885/90 18 81.
  • Видете ги сите Општи Услови.

Хотел Тетевен*** 
Гр. Тетевен
Ул. "Иван Вазов" №91 
Тел: +359 678/ 52 482
Моб: +359 885/ 90 18 81
E-mail: info@hotelteteven.com      
Website: www.hotelteteven.com

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Тетевен***

Го претставуваме на вашето внимание новоотворениот семеен Хотел "Тетевен" во град Тетевен. Лоциран на 415 метри надморска височина на двата брега на реката Бели Вит и на 115 километри од Софија.
Хотелот нуди комфор и атмосфера, во центарот на градот, од каде имате пристап до сите комуникациски и туристички услуги.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1422 денари (23 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

  • Ноќевање во двокреветна соба
  • Еден појадок
  • Една вечера
  • Сауна
  • Џакузи
  • Интернет
  • Паркинг
  • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1580 денари (25 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

  • Ноќевање во двокреветна соба
  • Еден појадок
  • Еден ручек
  • Една вечера
  • Сауна
  • Џакузи
  • Интернет
  • Паркинг
  • Туристичка такса

Хотелот располага со 12 соби и 4 студиа.
Распоредени на два ката собите и студиата се елегантно декорирани во класичен стил со под од природен паркет, опремени се со кабловска телевизија, телефон, интернет конекција и сеф.
Бањите се модерни со кади или туш кабини фен и систем за известување во случај на инцидент.
Ресторанот на хотелот е со 40 места и летна градина, која предлага уникатна атмосфера за бизнис или семејна вечера, како и за приватни забави, прослави и семинари. Менито вклучува различни специјалитети од бугарската и европска кујна. Во близина на хотелот има базен кој е потполно бесплатен за корисниците на хотелот.

Услови на понудата

  • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
  • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
  • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
  • Деца до 6,99 години со двајца возрасни се сместуваат бесплатно без исхрана.
  • Дополнителното легло се доплаќа 5 €.
  • За сместување во студио – 5 € на ден.
  • Валидност на ваучер: од 21 декември 2020 г. до 30 април 2021 година.
  • Понудата не е валидна за официјалните државни празници.
  • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 678/52 482; +359 885/90 18 81.
  • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

  • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
  • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Тетевен***

Хотел Тетевен*** 
Гр. Тетевен
Ул. "Иван Вазов" №91 
Тел: +359 678/ 52 482
Моб: +359 885/ 90 18 81
E-mail: info@hotelteteven.com      
Website: www.hotelteteven.com

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер - Хотел Тетевен***

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 21.12.2020 до 30.04.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.