Одмор на Црно море во Равда - Куќа за гости Георгиев

50% попуст на еднодневни пакети со појадок во Куќа за гости Георгиев, РавдаКуќа за гости Георгиев е тип семеен хотел, кој започна со работа во сезоната 2005. Се наоѓа на 250 метри од плажите на Црно море и на 300 метри од центарот на Равда. Располага со двокреветни, трокреветни соби и студиа / 2 + 2 лица /.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 2844 денари (46 €) - 50% = 1422 денари (23 €)
ВИП ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 3792 денари (61 €) - 50% = 1896 денари (30.5 €)
ВИП ваучерот е за тројца и вклучува:

 • Ноќевање во трокреветна соба
 • Еден појадок
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 4803 денари (78 €) - 50% = 2402 денари (39 €)
ВИП ваучерот е за четворица и вклучува:

 • Ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Интернет
 • Туристичка такса

Равда се наоѓа до Несебар и Сончев брег, на 28 км од Бургас, и на 7 км од Сончев брег. Овде ќе најдете многу ресторани, таверни, пицерии, дискотеки, мали дуќанчиња и шарени тезги. Постојан автобуски превоз обезбедува врска на Равда со Сончев Брег, Поморие, Несебар, Бургас.
Специјализиран транспорт има до аквапаркот во Несебар. Равда е соодветно место за Вашиот семеен одмор.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 2 години се сместуваат бесплатно.
 • Валидност на ваучер: од 01 јули до 31 август 2019 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 885/93 57 81, +359 888/03 04 45.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 885/93 57 81, +359 888/03 04 45.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Георгиев

Равда, Р. Бугарија
ул. Несебар №16
Тел: +359 ******, +359 ******
E-mail: holidaysravda@abv.bg
Website: www.holidaysravda.com

ВИП Понудата за Црно море 2019 е обезбедена од Куќа за гости Георгиев

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.06.2019 до 31.08.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.