Летување за двајца во Китен - Хотел Русалка

Еднодневен пакет за ДВАЈЦА со појадок во Хотел Русалка, Китен

Еднодневен пакет за ДВАЈЦА со појадок во Хотел Русалка, Китен

Изберете пакет

Еднодневен пакет за ДВАЈЦА со појадок во Хотел Русалка, Китен (од 01 до 30 јуни и од 01 до 30 септември)

Цена: 1738 ден.
Купете

Еднодневен пакет за ДВАЈЦА со појадок во Хотел Русалка, Китен (од 01 до 10 јули и од 25 до 31 август)

Цена: 2054 ден.
Купете

Еднодневен пакет за ДВАЈЦА со појадок во Хотел Русалка, Китен (од 01 до 10 јули и од 25 до 31 август)

Цена: 2370 ден.
Купете

Еднодневен пакет за ДВАЈЦА со појадок во Хотел Русалка, Китен (од 21 јули до 24 август)

Цена: 2686 ден.
Купете
Валидност 08.06.2020 - 30.09.2020
Цена на човек/ден 869 - 1343 ден.ден/ човек
Местоположба Китен
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Собите се напуштаат до 12 часот, а пријавувањето е после 14 часот.
 • Деца до 6 години кои не користат дополнителен кревет се сместуваат бесплатно.
 • Дополнителен кревет во двокреветна соба се наплаќа 50% од редовната цена.
 • Валидност на ваучер: од 9 јуни до 30 септември 2020 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да набавите ваучер на телефон: +359 889/533 858.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на кодот на вашиот ваучерите на телефон: +359 889/533 858.
 • Погледнете ги сите општи услови.

гр. Китен, 8183, Р. Бугарија
Ул. Бриз № 6

Тел: +359 889/ 533 858
E-mail: rusalkakiten@abv.bg
Website: rusalkakiten.com/

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Хотел Русалка, Китен!

Еднодневен пакет за ДВАЈЦА со појадок во Хотел Русалка, Китен

Изберете пакет

Еднодневен пакет за ДВАЈЦА со појадок во Хотел Русалка, Китен (од 01 до 30 јуни и од 01 до 30 септември)

Цена: 1738 ден.
Купете

Еднодневен пакет за ДВАЈЦА со појадок во Хотел Русалка, Китен (од 01 до 10 јули и од 25 до 31 август)

Цена: 2054 ден.
Купете

Еднодневен пакет за ДВАЈЦА со појадок во Хотел Русалка, Китен (од 01 до 10 јули и од 25 до 31 август)

Цена: 2370 ден.
Купете

Еднодневен пакет за ДВАЈЦА со појадок во Хотел Русалка, Китен (од 21 јули до 24 август)

Цена: 2686 ден.
Купете
Валидност 08.06.2020 - 30.09.2020
Цена на човек/ден 869 - 1343 ден.ден/ човек
Местоположба Китен
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Собите се напуштаат до 12 часот, а пријавувањето е после 14 часот.
 • Деца до 6 години кои не користат дополнителен кревет се сместуваат бесплатно.
 • Дополнителен кревет во двокреветна соба се наплаќа 50% од редовната цена.
 • Валидност на ваучер: од 9 јуни до 30 септември 2020 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да набавите ваучер на телефон: +359 889/533 858.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на кодот на вашиот ваучерите на телефон: +359 889/533 858.
 • Погледнете ги сите општи услови.

гр. Китен, 8183, Р. Бугарија
Ул. Бриз № 6

Тел: +359 889/ 533 858
E-mail: rusalkakiten@abv.bg
Website: rusalkakiten.com/

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Хотел Русалка, Китен!

Добредојдовте во хотел Русалка Китен ***! Хотелот Русалка е близу до летно кино, на 100 метри од јужната плажа и на околу 300 метри од северната плажа на градот. Хотелот располага со базен, дваесет и три соби и три луксузни апартмани. Секоја соба има балкон, клима, LCD кабловска телевизија, интернет, телефон и мини бар.

EДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1738 денари (28 €)
ВИП ваучерот е за ДВAJЦА и вклучува:
(важи за сместување од 09 до 30 јуни и од 01 до 30 септември)

 • Едно ноќевање во двокреветна просторија
 • Еден појадок
 • Надворешен базен и лежалки
 • Wi-Fi Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

EДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2054 денари (33 €)
ВИП-ваучерот е за ДВAJЦА и вклучува:
(важи за сместување од 01 до 10 јули и од 25 до 31 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна просторија
 • Еден појадок
 • Надворешен базен и лежалки
 • Wi-Fi Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

EДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2370 денари (38 €)
ВИП ваучерот е за ДВAJЦА и вклучува:
(важи за сместување од 11 до 20 јули)

 • Едно ноќевање во двокреветна просторија
 • Еден појадок
 • Надворешен базен и лежалки
 • Wi-Fi Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

EДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 2686 денари (43 €)
ВИП-ваучерот е за ДВAJЦА и вклучува:
(важи за сместување од 21 јули до 24 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна просторија
 • Еден појадок
 • Надворешен базен и лежалки
 • Wi-Fi Интернет
 • Туристичка такса и ДДВ

Хотел Русалка ги нуди следниве удобности: надворешен базен, ресторан, џакузи, рум сервис, ТВ, кабловска телевизија, клима уред, фрижидер, мини-бар, телефон, интернет, бања / тоалет, тераса, поглед, када, пегла, пеглање, бар базен , пристап за инвалиди.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Собите се напуштаат до 12 часот, а пријавувањето е после 14 часот.
 • Деца до 6 години кои не користат дополнителен кревет се сместуваат бесплатно.
 • Дополнителен кревет во двокреветна соба се наплаќа 50% од редовната цена.
 • Валидност на ваучер: од 9 јуни до 30 септември 2020 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да набавите ваучер на телефон: +359 889/533 858.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на кодот на вашиот ваучерите на телефон: +359 889/533 858.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Русалка

гр. Китен, 8183, Р. Бугарија
Ул. Бриз № 6

Тел: +359 889/ 533 858
E-mail: rusalkakiten@abv.bg
Website: rusalkakiten.com/

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Хотел Русалка, Китен!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 08.06.2020 до 30.09.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.