Нова година во Копривштица Бугарија - Комплекс Галерија

Пакети со појадок и празнична новогодишна вечера во комплекс Галерија, Копривштица!

Пакети со појадок и празнична новогодишна вечера во комплекс Галерија, Копривштица!

Изберете пакет

Тридневен пакет со појадок и празнична новогодишна вечера во комплекс Галерија, Копривштица!

Цена: 9480 ден.
Купете

Четиридневен пакет со појадок и празнична новогодишна вечера во комплекс Галерија, Копривштица!

Цена: 10744 ден.
Купете

Петдневен пакет со појадок и празнична новогодишна вечера во комплекс Галерија, Копривштица!

Цена: 12008 ден.
Купете
Валидност 28.12.2018 - 02.01.2019
Цена на човек/ден 2401.6 - 3160 ден.ден/ човек
Местоположба Копривщица
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно без исхрана.
 • Деца од 6 до 11.99 год. доплаќаат 75% од цената на избраниот пакет на рецепција.
 • Трет возрасен купува Ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 28 декември 2018 год. до 02 јануари 2019 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација во хотелот пред купување на ваучер, на телефон: +359 888/57 72 57.
 • Видете ги сите Општи Услови.

2077, Копривштица, Р. Бугарија
Ул. 24-ти Март
Тел: +359 888 57 72 57
Email: info@galeria-koprivshtica.com
Website:www.galeria-koprivshtica.com

ВИП Понудата е обезбедена од комплекс Галерија, Копривштица!

Пакети со појадок и празнична новогодишна вечера во комплекс Галерија, Копривштица!

Изберете пакет

Тридневен пакет со појадок и празнична новогодишна вечера во комплекс Галерија, Копривштица!

Цена: 9480 ден.
Купете

Четиридневен пакет со појадок и празнична новогодишна вечера во комплекс Галерија, Копривштица!

Цена: 10744 ден.
Купете

Петдневен пакет со појадок и празнична новогодишна вечера во комплекс Галерија, Копривштица!

Цена: 12008 ден.
Купете
Валидност 28.12.2018 - 02.01.2019
Цена на човек/ден 2401.6 - 3160 ден.ден/ човек
Местоположба Копривщица
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно без исхрана.
 • Деца од 6 до 11.99 год. доплаќаат 75% од цената на избраниот пакет на рецепција.
 • Трет возрасен купува Ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 28 декември 2018 год. до 02 јануари 2019 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација во хотелот пред купување на ваучер, на телефон: +359 888/57 72 57.
 • Видете ги сите Општи Услови.

2077, Копривштица, Р. Бугарија
Ул. 24-ти Март
Тел: +359 888 57 72 57
Email: info@galeria-koprivshtica.com
Website:www.galeria-koprivshtica.com

ВИП Понудата е обезбедена од комплекс Галерија, Копривштица!

Во центарот на градот Копривштица, зад костурницата, на плоштадот "20 април", ќе Ве пречека уникатниот комплекс "Галерија", место каде што се комбинираат во едно хармонијата и историјата на раскошниот преродбенски бит. Со величествените стенописи во ресторанот на комплексот, пред Вас оживуваат сцени од Априлското востание.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 9480 денари (154 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Три ноќевања
 • Три појадоци
 • Празнична вечера на 31.12 со DJ, фолклорна програма и лотарија со награди
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 10744 денари (174 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Четири ноќевања
 • Четири појадоци
 • Празнична вечера на 31.12 со DJ, фолклорна програма и лотарија со награди
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 12008 денари (195 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Пет ноќевања
 • Пет појадоци
 • Празнична вечера на 31.12 со DJ, фолклорна програма и лотарија со награди
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

***Мени 31.12.2018г.: Салата, Две предјадења, Главно јадење, Десерт, Мезе, 100мл. БГ алкохол, вода, 1 безалкохолен пијалок

Комплекс Галерија се состои од ресторан со 200 места, коктел бар со 60 места, ноќен клуб 200 места и хотлски дел за 50 гости. Комплексот е едно од најдобрите места во Копривштица!
Ресторанот е насликан со моменти од Априлското востание и енајголем во регионот.
Погоден е за свадби, крштевки, родендени, имендени и други поводи.Организира рекреативни тематски забави со жива музика и DJ.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Деца до 5.99 год. се сместуваат бесплатно без исхрана.
 • Деца од 6 до 11.99 год. доплаќаат 75% од цената на избраниот пакет на рецепција.
 • Трет возрасен купува Ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 28 декември 2018 год. до 02 јануари 2019 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација во хотелот пред купување на ваучер, на телефон: +359 888/57 72 57.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Галерија

2077, Копривштица, Р. Бугарија
Ул. 24-ти Март
Тел: +359 888 57 72 57
Email: info@galeria-koprivshtica.com
Website:www.galeria-koprivshtica.com

ВИП Понудата е обезбедена од комплекс Галерија, Копривштица!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 28.12.2018 до 02.01.2019

Уште понуди:

-50%

СПА одмор во Велинград

Цена: 3 097ден. 1 548ден.
-50%

Одмор во Банско, Бугарија

Цена: 1 580ден. 790ден.
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.