Одмор во Копривштица - Куќа за гости "Red House"

Наем на куќа за до десет или дванаесет лица со појадок во Red House, КопривштицаКомплекс Red House се наоѓа во прекрасниот град со позната преродбеничка архитектура – Копривштица, на околу 100 км од Софија. Во Комплекс Red House ќе уживате во неверојатна комбинација на луксуз и автентична атмосфера. Копривштица ќе Ве завладее со своите калдрмени улички и високи плетови, овде ќе се потопите во бугарската историја и ќе се насладите на еден незаменлив одмор во чистиот воздух на планината Средна Гора.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 8848 денари (143 €)
ВИП ваучерот е за до 10 гости и вклучува:

 • Една ноќевање за 8 + 2 во вила за 10 гости
 • Еден појадок
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса, туристичко осигурување и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 9480 денари (154 €)
ВИП-ваучер е за до 12 гости и вклучува:

 • Една ноќевање за 8 + 4 во вила за 12 гости
 • Еден појадок
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса, туристичко осигурување и ДДВ

Комплексот Red House ги сместува своите гости во 2 куќи. Куќа 1 располага со два двоспални апартмани, дневна со кауч на  растегнување и можност за дополнително сместување на возрасен или две деца (8 + 4).
Куќа 2 располага со 1 двоспален апартман, дневна со кауч на  растегнување и можност за дополнително сместување на возрасен или две деца, както и две двојни соби со општ санитарен јазол. (8 + 2).
Сите соби имаат големи кревети. Во двете куќи  има 32 "LCD телевизори, Wi-Fi, бања, тоалет, бесплатни тоалети. На располагање на гостите се меана со кујнско катче, камин, телевизор, безплатен Wi-Fi на територията на комплексот; Постои можност да нарачате храна и пијалаци со претходна нарачка.
Комплексот исто така има скара дневна со камин, ТВ, Wi-Fi.

Услови на понудата

 • Ваучерот змора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 01 јануари до 30 ноември 2019 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 889/833 338.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите резервацијата со диктирање на бројот на ваучерот по телефон: +359 889/833 338.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости "Red House"

гр. Копривштица
ул. „Петко Калев“ № 3-5
Тел: +359 889 833 338
е-mail: reservation@redhouse.bg
Facebook: www.facebook.com/RedHouseKoprivshtitsa/

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости Red House, Копривштица

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.01.2019 до 30.11.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.