Одмор во Копривштица - Куќа за гости "Red House"

Наем на куќа за до десет лица со појадок во Red House, Копривштица

Наем на куќа за до десет лица со појадок во Red House, Копривштица

Изберете пакет

Наем на куќа за до десет лица со појадок во Red House, Копривштица

Цена: 14220 ден.
Купете

Наем на куќа за до десет лица со појадок во Red House, Копривштица

Цена: 15800 ден.
Купете
Валидност 19.10.2020 - 31.05.2021
Цена на човек/ден 1422 - 1580 ден.ден/ човек
Местоположба Копривщица
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот змора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 20 октомври 2020 г. до 31 мај 2021 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 889/833 338.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите резервацијата со диктирање на бројот на ваучерот по телефон: +359 889/833 338.
 • Видете ги сите Општи услови.

гр. Копривштица
ул. „Петко Калев“ № 3-5
Тел: +359 889 833 338
е-mail: reservation@redhouse.bg
Facebook: www.facebook.com/RedHouseKoprivshtitsa/

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости Red House, Копривштица

Наем на куќа за до десет лица со појадок во Red House, Копривштица

Изберете пакет

Наем на куќа за до десет лица со појадок во Red House, Копривштица

Цена: 14220 ден.
Купете

Наем на куќа за до десет лица со појадок во Red House, Копривштица

Цена: 15800 ден.
Купете
Валидност 19.10.2020 - 31.05.2021
Цена на човек/ден 1422 - 1580 ден.ден/ човек
Местоположба Копривщица
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот змора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 20 октомври 2020 г. до 31 мај 2021 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 889/833 338.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите резервацијата со диктирање на бројот на ваучерот по телефон: +359 889/833 338.
 • Видете ги сите Општи услови.

гр. Копривштица
ул. „Петко Калев“ № 3-5
Тел: +359 889 833 338
е-mail: reservation@redhouse.bg
Facebook: www.facebook.com/RedHouseKoprivshtitsa/

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости Red House, Копривштица

Комплекс Red House се наоѓа во прекрасниот град со позната преродбеничка архитектура – Копривштица, на околу 100 км од Софија. Во Комплекс Red House ќе уживате во неверојатна комбинација на луксуз и автентична атмосфера. Копривштица ќе Ве завладее со своите калдрмени улички и високи плетови, овде ќе се потопите во бугарската историја и ќе се насладите на еден незаменлив одмор во чистиот воздух на планината Средна Гора.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 14220 денари (230 €)
ВИП ваучерот е за до 10 гости и вклучува:

 • Една ноќевање за 8 + 2 во вила за 10 гости
 • Еден појадок
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса, туристичко осигурување и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 15800 денари (256 €)
ВИП-ваучер е за до 10 гости и вклучува:

 • Една ноќевање за 8 + 2 во вила за 10 гости
 • Еден појадок
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса, туристичко осигурување и ДДВ

Комплексот Red House ги сместува своите гости во 2 куќи. Куќа 1 располага со два двоспални апартмани, дневна со кауч на  растегнување и можност за дополнително сместување на возрасен или две деца (8 + 4).
Куќа 2 располага со 1 двоспален апартман, дневна со кауч на  растегнување и можност за дополнително сместување на возрасен или две деца, както и две двојни соби со општ санитарен јазол. (8 + 2).
Сите соби имаат големи кревети. Во двете куќи  има 32 "LCD телевизори, Wi-Fi, бања, тоалет, бесплатни тоалети. На располагање на гостите се меана со кујнско катче, камин, телевизор, безплатен Wi-Fi на територията на комплексот; Постои можност да нарачате храна и пијалаци со претходна нарачка.
Комплексот исто така има скара дневна со камин, ТВ, Wi-Fi.

Услови на понудата

 • Ваучерот змора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 20 октомври 2020 г. до 31 мај 2021 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 889/833 338.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите резервацијата со диктирање на бројот на ваучерот по телефон: +359 889/833 338.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости "Red House"

гр. Копривштица
ул. „Петко Калев“ № 3-5
Тел: +359 889 833 338
е-mail: reservation@redhouse.bg
Facebook: www.facebook.com/RedHouseKoprivshtitsa/

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости Red House, Копривштица

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 19.10.2020 до 31.05.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.