All inclusive на Црно море во Приморско - хотел Ориос

Еднодневен пакет со појадок, појадок и вечера или на база All inclusive во хотел Ориос, Приморско!Лоциран на 150 метри од морскиот брег и во близина на живописниот залив, хотел Ориос го носи името на византиско пристаниште кое постоело од антиката во близина на денешниот град. Хотелот за своите клиенти предлага уникатната комбинација на плажа, море и чиста природа. Непосредната близина на плажите и морето го претвораат хотел ОРИОС во идеално место за еден спокоен и сончев одмор. Хотелот претставува 5-катна зграда со лифт и 90 пријатни климатизирани простории. Лоциран е на околу 550 метри од градскиот центар. Располага со бифе-ресторан и тераса околу базенот, бар-басен и надворешен базен. Нуди All Inclusive програма за исхрана. Последното реновирање на хотелот е извршено во 2017 година..

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 727 денари (12 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Користење на базен
 • Користење на лежалки и чадор
 • Wi fi интернет

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 980 денари (16 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Користење на базен
 • Користење на лежалки и чадор
 • Wi fi интернет

ЕДНОДНЕВEН ПАКЕТ: VIP цена: 1612 денари (26 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Исхрана на база All Inclusive
 • Користење на базен
 • Користење на лежалки и чадор
 • Wi fi интернет

Хотел ОРИОС располага со 90 климатизирани и модерно опремени соби. Последното реновирање на на хотелот е извршено во 2017 година. Собите се декорирани во нежни тонови опремени со телефон, LCD телевизори со кабловска телевизија, можност за интернет пристап - кабелски интернет во собите - со влез за кабел и врска со лаптоп, мини-фрижидер. Бањите се со туш, тоалет и фен. Домашни миленици се дозволени со претходна нарачка и под одредени услови. Сите соби имаат балкон и се со поглед кон морето или паркот кон хотелот. Сместувањето во хотелот е по 14.00ч. и ослободување на собите до 12.00ч.
• Соби со поглед кон Црно Море – располагаат со 2 единечни стандардни кревети и фотеља или со 1 двоен кревет, тип спална и канапе. Бањите се со туш и фен. Погодни се за сместување на 2 возрасни со 2 деца.
• Соби со поглед кон парк - располагаат со 2 единечни стандардни кревети и фотеља, а бањите се со туш. Се препорачува сместување до двајца возрасни со едно дете. Сместувањето на 2 возрасни со 2 деца е возможно исто така, но за сметка на комфорот на гостите. Бањата е опремен со туш и фен.

УСЛУГИ
Бесплатни услуги: 24-часовна рецепција, информација, будење, повик на такси, поштенските услуги, плаќање на сметка за соба, надворешен базен / не се загрева /, детски базен- вграден во главниот базен.
Бифе-ресторан со тераса, бар кај базенот, бар за пијалаци во ресторанот, бесплатен Wi-Fi - во заедничките простории на хотелот - салон, базен. Кабловска телевизија во хотелските соби.
Услуги со доплата: Такси, Масажа, размена на валута, Перење и пеглање, Факс услуги Сместување на миленичиња / со  претходна нарачка /, меѓународни и бугарски весници, Сеф / за ваша удобност и безбедност располагаме со индивидуални сефови во собата /. Дополнително се плаќаат специјалните пијалоци по мени, коктели, увезен алкохол, чипс, јаткасти пловови. Достапни се уште услуги, како изнајмување на автомобили, екскурзии, јавање коњи, нуркање и др.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи  пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Вип Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни, при минимум две ноќевања.
 • Деца до 1.99 год. се сместуваат бесплатно, без да користат никакви услуги.
 • Деца од 12 до 11.99 год. плаќаат 50% од цената на избраниот пакет.
 • Деца од 12 до 17.99 год. плаќаат 75% од цената на избраниот пакет.
 • Трет возрасен доплаќа плаќа 80% од цената на избраниот пакет.
 • Сите доплати се прават на рецепција.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 877/ 71 07 74.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 877/ 71 07 74.
 • Валидност на ваучер: од 28 август до 30 септември 2017 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

хотел Ориос

гр. Приморско, Р. Бугарија
ул. Лотос 9
Тел: +359 
******
Email: hotelorios@gmail.com

ВИП Понудата е обезбедена од хотел Ориос, Приморско!
 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 27.08.2017 до 30.09.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.

Програма All inclusive:

 • Појадок од 08:00 ч. до 10:00 ч.
 • Ручек од 12:30 ч. до 14:00 ч.
 • Попладневна ужина од 16:00 ч. до 17:00 ч.
 • Вечера од 19:00 ч. до 21:00 ч.
 • Барот во хотелот работи од 10:00 ч. до 22:00 ч.
 • Барот на базенот работи од 10:00 ч. до 19:00 ч.
 • Пијалоци вклучени во All inclusive пакетот: сокови, кафе, вода, газирана и минерална вода, бугарски алкохол.
 • Сите оброци се на шведска маса