Одмор на Црно море во Лозенец - Куќа за гости Алтемдиа

Еднодневен пакет во Куќа за гости АлтемдиА

Еднодневен пакет во Куќа за гости АлтемдиА

Изберете пакет

Еднодневен пакет во Куќа за гости АлтемдиА (од 09 до 30 јуни)

Цена: 727 ден.
Купете

Еднодневен пакет во Куќа за гости АлтемдиА (од 01 јули до 31 август)

Цена: 1106 ден.
Купете
Валидност 08.06.2020 - 31.08.2020
Цена на човек/ден 726.8 - 1106 ден.ден/ човек
Местоположба Лозенец
Купени 0 ваучери
 • ВИП  Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Деца до 5 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • Сместувањето е по 14 часот. Можност за порано сместување по 11 часот само со претходен аранжман по телефон.
 • Домашни миленици не се дозволени.
 • Валидност на ваучер: од 09 јуни до 31 август 2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефон: +359 883/42 66 21.
 • Видете ги сите Општи услови.

Куќа за гости АлтемдиА
с. Лозенец, р. Бугарија
Ул. Резваја №4
Tел: +359 883/ 42 66 21
E-mail: altemdia@gmail.com
Facebook: www.facebook.com/altemdia/
Website: www.altemdia.com


ВИП Понуда за летување на Црно море 2020 од Куќа за гости "АлтемдиА" Лозенец

Еднодневен пакет во Куќа за гости АлтемдиА

Изберете пакет

Еднодневен пакет во Куќа за гости АлтемдиА (од 09 до 30 јуни)

Цена: 727 ден.
Купете

Еднодневен пакет во Куќа за гости АлтемдиА (од 01 јули до 31 август)

Цена: 1106 ден.
Купете
Валидност 08.06.2020 - 31.08.2020
Цена на човек/ден 726.8 - 1106 ден.ден/ човек
Местоположба Лозенец
Купени 0 ваучери
 • ВИП  Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Деца до 5 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • Сместувањето е по 14 часот. Можност за порано сместување по 11 часот само со претходен аранжман по телефон.
 • Домашни миленици не се дозволени.
 • Валидност на ваучер: од 09 јуни до 31 август 2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефон: +359 883/42 66 21.
 • Видете ги сите Општи услови.

Куќа за гости АлтемдиА
с. Лозенец, р. Бугарија
Ул. Резваја №4
Tел: +359 883/ 42 66 21
E-mail: altemdia@gmail.com
Facebook: www.facebook.com/altemdia/
Website: www.altemdia.com


ВИП Понуда за летување на Црно море 2020 од Куќа за гости "АлтемдиА" Лозенец

Ако барате тивко, мирно и удобно катче во црноморското летувалиште Лозенец каде да се опуштите од динамиката на секојдневниот живот, тогаш Куќа за гости "АлтемдиА" е вашето место.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 727 денари (12 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за периодот од 09 до 30 јуни)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Интернет
 • Бесплатен паркинг
 • Слободна употреба на скара, маси и кујнски прибор
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1106 денари (18 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за периодот од 01 јули до 31 август)

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Интернет
 • Бесплатен паркинг
 • Слободна употреба на скара, маси и кујнски прибор
 • Туристичка такса

Лоцирана на тивка и мирна уличка, на неколку метри од центарот на летувалиштето, на 50 метри од плажата Хасиенда, можете да се релаксирате и да уживате во Вашиот летен одмор.

  Семејна куќа "АлтемдиА" предлага соби за гости во Лозенец, на 60 километри јужно од градот Бургас. Секоја соба има: тераса, телевизор со кабелска телевизија, купатило, минибар, безжичен интернет, клима уред.

Услови на понудата

 • ВИП  Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Деца до 5 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • Сместувањето е по 14 часот. Можност за порано сместување по 11 часот само со претходен аранжман по телефон.
 • Домашни миленици не се дозволени.
 • Валидност на ваучер: од 09 јуни до 31 август 2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на телефон: +359 883/42 66 21.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Алтемдиа

Куќа за гости АлтемдиА
с. Лозенец, р. Бугарија
Ул. Резваја №4
Tел: +359 883/ 42 66 21
E-mail: altemdia@gmail.com
Facebook: www.facebook.com/altemdia/
Website: www.altemdia.com


ВИП Понуда за летување на Црно море 2020 од Куќа за гости "АлтемдиА" Лозенец

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 08.06.2020 до 31.08.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.