Нова активна понуда од Хотел Хера, Лозенец:

Еднодневен пакет со појадок во хотел Хера, Лозенец

Простанало време:
Цена: 600ден.

Септември на Црно море во Лозенец - Хотел Хера, Лозенец

Еднодневен пакет со појадок илои со појадок и вечера во хотел Хера, ЛозенецСемеен хотел "Хера" се наоѓа на јужниот брег на Црното Море во живописното летувалиште Лозенец. Хотелот има пет апартмани - декорирани и опремени за да обезбедат пријатна атмосфера за гостите.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 616 денари (10 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за сместување од 01 до 30 септември)

 • Едно ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 932 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за сместување од 01 до 30 септември)

 • Едно ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и осигурување

Двособен апартман - дневна соба, спална соба, сопствена бања, купатило. Опремени со климатизација, фрижидер, надворешни ролетни, кабловска телевизија, интернет.
Гарсоњера - спална, бања, мокро просторија, клима уред, телевизор, кабелска ТВ, фрижидер, надворешни ролетни.

Ресторанот Хера има 40 места со климатизација и уште 20 места во пријатна градина пред хотелот. Ресторанот нуди пријатна атмосфера каде што можете да уживате во нашите вкусни јадења по атрактивни цени. Постои надворешна скара за гостите на хотелот.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Деца до 5.99 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца над 6 години и трет возрасен плаќаат 50% од цената за возрасен.
 • Сите дополнителни плаќања се прават рецепција!
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 883 98 66 88.
 • Откако ќе го купите ваучерот, треба да ја потврдите Вашата резервација диктирајќи го бројот на ваучерот на тел: +359 883 98 66 88.
 • Валидност на ваучерот: од 01 до 30 септември 2019 година.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Хера, Лозенец

Хотел Хера 
с. Лозенец , Р. Бугарија
Ул. Преображенска №13
E-mail: raina5201@abv.bg
Тел: +359 ******

ВИП Понудата за Црно море 2019 г. е обезбедена од Хотел Хера, Лозенец!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.08.2019 до 30.09.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.