Летување на Црно море во - Хотел Хера, Лозенец

Еднодневен пакет со појадок во хотел Хера, ЛозенецСемеен хотел "Хера" се наоѓа на јужниот брег на Црното Море во живописното летувалиште Лозенец. Хотелот има пет апартмани - декорирани и опремени за да обезбедат пријатна атмосфера за гостите.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 600 денари (10 €)
ВИП ваучерот е за едни лице и вклучува:

(важи за сместување од 26 август до 15 септември)

 • Едно ноќевање во студио
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и осигурување

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 1106 денари (18 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за сместување од 25 јули до 25 август)

 • Едно ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и осигурување

Двособен апартман - дневна соба, спална соба, сопствена бања, купатило. Опремени со климатизација, фрижидер, надворешни ролетни, кабловска телевизија, интернет.
Гарсоњера - спална, бања, мокро просторија, клима уред, телевизор, кабелска ТВ, фрижидер, надворешни ролетни.

Ресторанот Хера има 40 места со климатизација и уште 20 места во пријатна градина пред хотелот. Ресторанот нуди пријатна атмосфера каде што можете да уживате во нашите вкусни јадења по атрактивни цени. Постои надворешна скара за гостите на хотелот.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Деца до 5.99 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца над 6 години и трет возрасен плаќаат 50% од цената на пакетот.
 • Сите дополнителни плаќања се прават рецепција!
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 883 98 66 88.
 • Откако ќе го купите ваучерот, треба да ја потврдите Вашата резервација диктирајќи го бројот на ваучерот на тел: +359 883 98 66 88.
 • Валидност на ваучерот: од 27 јули до 15 септември 2020 година.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Хера, Лозенец

Хотел Хера 
с. Лозенец , Р. Бугарија
Ул. Преображенска №13
E-mail: raina5201@abv.bg
Тел: +359 ******

ВИП Понудата за Црно море 2020 г. е обезбедена од Хотел Хера, Лозенец!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 26.07.2020 до 15.09.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.