Нова година во Тројан - Парк хотел Тројан

Тридневен пакет за двајца со појадок + празнична вечера за Нова Година со DJ во Парк хотел ТројанПарк Хотел Тројан е дел од ланецот Пи Ес Хотели. Лоциран e на 500 метри од центарот на градот Тројан меѓу живописен рид во парк "Капинчо". Вгнезден меѓу убава борова и букова шума, хотелот нуди неверојатна панорамска глетка кон градот и одлични услови за планински туризам, прошетки и екскурзии во природа, излети и скара, одлична комбинација за пријатен и незаборавен одмор далеку од метежот, стресот и напнатоста на динамичното секојдневие.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 18644 денари (302 €)
Вип Ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Три ноќевања 
 • Три појадоци
 • Една празнична Новогодишна вечера на 31.12.2016 година
 • Забавна програма со DJ на 31.12.2016 година
 • Касен појадок на шведска маса на 01.01.2016 год. от 10. 00 до 12.00 часот.
 • Внатрешен базен
 • 10% попуст од услугите во Spa & Beauty Center „Idyll"
 • Бесплатен паркинг
 • Осигурување и туристички данок

Хотелот ги пречекува своите гости со комфор, удобност и топлина, и ќе им понуди идеални услови за релаксација во секоја сезона од годината. Освен за комплетен одмор, Парк Хотел Тројан е погоден и за спроведување на бизнис настан или средба, незаборавна семејна или корпоративна прослава.

Парк Хотел Тројан располага со:

 • 21 двокреветни луксузни соби со екстра кревет - растеглива фотелјата и тераса / 2 од кои се спални, останатите се со поединечни кревети /.
 • 10 двокреветни луксузни соби / 5 од кои се спални, останатите се со поединечни кревети / со тераса.
 • 8 трокреветни стандардни соби со 3 основни легла и дополнително легло - растеглива фотеља.
 • 3 апартмани / 2 кревети со екстра кревет - тросед / со тераса.
 • 2 студија / 2 кревети со екстра кревет - тросед / со тераса.
 • 2 двокреветни стандардни соби со екстра кревет - растеглива фотеља.
 • 1 еднокреветна лукс соба / спална / со тераса.

Тројан е туристичко планинско гратче во Бугарија, се наоѓа во планински реон на 155 км растојание од Софија.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Дете до 4 години, сместено на дополнително легло се сместува бесплатно.
 • Дете од 4 -12 години сместено на дополнително легло плаќа 30 € за престој.
 • Трет возрасен или дете над 12 год. сместени на редовно легло плаќаат 100 € за престој.
 • Доплата за сместување во студио - 30 €.
 • Доплата за сместување во апартман - 45 €.
 • Доплатата се врши на рецепцијата во хотелот.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 878/30 39 39.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 878/30 39 39.
 • Валидност на ваучер: од 27 декември 2016 год. до 03 јануари 2017 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Парк хотел Тројан

гр. Троjaн, Р. Бугарија
парк” Капинчо”
тел: +359 ****** 
email: 
parkhoteltroyan@abv.bg
website: www.phtroyan.net

ВИП Понудата е обезбедена од Парк хотел Тројан!

 

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 27.12.2016 до 03.01.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.