Летување на Црно море во Китен - Хотел Neva beach Китен

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Neva beach, Китен

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Neva beach, Китен

Изберете пакет

Еднодневен пакет без исхрана во Хотел Neva beach, Китен

Цена: 632 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Neva beach, Китен

Цена: 948 ден.
Купете
Валидност 31.05.2020 - 30.06.2020
Цена на човек/ден 632 - 948 ден.ден/ човек
Местоположба Китен
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 2.99 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 3 до 11.99 год. возраст плаќаат 50% од цената за возрасен.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 30 јуни 2020 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување тел: +892/ 28 75 56.
 • Видете ги сите општи услови.

гр. Китен, Р. Бугарија
ул. Приморско шосе
Тел: +359 
892/ 28 75 56
E-mail: neva2016@abv.bg

Website: www.hotelneva.eu

ВИП Понудата за летување на Црно море 2020 е обезбедена од хотел Neva beach, Китен!

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Neva beach, Китен

Изберете пакет

Еднодневен пакет без исхрана во Хотел Neva beach, Китен

Цена: 632 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Neva beach, Китен

Цена: 948 ден.
Купете
Валидност 31.05.2020 - 30.06.2020
Цена на човек/ден 632 - 948 ден.ден/ човек
Местоположба Китен
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 2.99 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 3 до 11.99 год. возраст плаќаат 50% од цената за возрасен.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 30 јуни 2020 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување тел: +892/ 28 75 56.
 • Видете ги сите општи услови.

гр. Китен, Р. Бугарија
ул. Приморско шосе
Тел: +359 
892/ 28 75 56
E-mail: neva2016@abv.bg

Website: www.hotelneva.eu

ВИП Понудата за летување на Црно море 2020 е обезбедена од хотел Neva beach, Китен!

Хотел Neva beach се наоѓа на 50 метри од плажата Атлиман на Црно море  и на 400 метри од автобуската станица на Китен. Хотелот располага со сопствен паркинг, зона за рекреација, тераса и бар.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 632 денари (10 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Надворешен базен во хотел Нева
 • Wi fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 948 денари (15 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Надворешен базен во хотел Нева
 • Wi fi интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса

Во хотелот има 24 соби и 1 апартман. Собите располагаат со телевизор со кабелска телевизија. Секоја соба вклучува сопствена бања. Исто така има бесплатен WiFi во сите простории.

Китен е најубавото катче по бугарското крајбрежје на Црното Море, што може да го маѓепса секој посетител со неодоливо чувство за вечно лето! За Китен е многу важно  да се чувствувате подобро и да сте постојано насмеани! Комбинацијата на шумите на блиската планина Странџа и морето придонесува за магијата на летувалиштето Китен што се претвора во рајско место во текот на летната сезона. Плажите се можеби основниот природен ресурс кој го условува развојот на Китен како туристичка населба и како центар за летен морско одмор.
Градот Китен се наоѓа на околу 55 км на југ од Бургас, и на 5 км од градот Приморско.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 2.99 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 3 до 11.99 год. возраст плаќаат 50% од цената за возрасен.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 30 јуни 2020 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување тел: +892/ 28 75 56.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Neva beach Китен

гр. Китен, Р. Бугарија
ул. Приморско шосе
Тел: +359 
892/ 28 75 56
E-mail: neva2016@abv.bg

Website: www.hotelneva.eu

ВИП Понудата за летување на Црно море 2020 е обезбедена од хотел Neva beach, Китен!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.05.2020 до 30.06.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.