All inclusive летување на Црно море во Китен - Хотел Neva beach Китен

Еднодневен пакет на база All inclusive вo Хотел Neva beach, Китен

Еднодневен пакет на база All inclusive вo Хотел Neva beach, Китен

Изберете пакет

Еднодневен пакет на база All inclusive вo Хотел Neva beach, Китен (од 01 до 14 јуни и од 07 до 15 септември)

Цена: 1232 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All inclusive вo Хотел Neva beach, Китен (од 15 до 25 јуни и од 30 август до 05 септември)

Цена: 1390 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All inclusive вo Хотел Neva beach, Китен (од 26 јуни до 02 јули и од 23 до 28 август)

Цена: 1580 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All inclusive вo Хотел Neva beach, Китен (од 03 јули и от 22 август)

Цена: 1833 ден.
Купете
Валидност 31.05.2020 - 15.09.2020
Цена на човек/ден 1232.4 - 1832.8 ден.ден/ човек
Местоположба Китен
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 3.99 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 11.99 год. возраст плаќаат 50% од цената за возрасен.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 15 септември 2020 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување тел: +359 892/ 28 75 56.
 • Видете ги сите општи услови.

гр. Китен, Р. Бугарија
ул. Приморско шосе
Тел: +359 
897/ 81 54 24
Тел: +359 896/ 88 81 95

E-mail: neva2016@abv.bg

Website: www.hotelneva.eu

ВИП Понудата за летување на Црно море 2020 е обезбедена од хотел Neva beach, Китен!

Еднодневен пакет на база All inclusive вo Хотел Neva beach, Китен

Изберете пакет

Еднодневен пакет на база All inclusive вo Хотел Neva beach, Китен (од 01 до 14 јуни и од 07 до 15 септември)

Цена: 1232 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All inclusive вo Хотел Neva beach, Китен (од 15 до 25 јуни и од 30 август до 05 септември)

Цена: 1390 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All inclusive вo Хотел Neva beach, Китен (од 26 јуни до 02 јули и од 23 до 28 август)

Цена: 1580 ден.
Купете

Еднодневен пакет на база All inclusive вo Хотел Neva beach, Китен (од 03 јули и от 22 август)

Цена: 1833 ден.
Купете
Валидност 31.05.2020 - 15.09.2020
Цена на човек/ден 1232.4 - 1832.8 ден.ден/ човек
Местоположба Китен
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 3.99 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 11.99 год. возраст плаќаат 50% од цената за возрасен.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 15 септември 2020 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување тел: +359 892/ 28 75 56.
 • Видете ги сите општи услови.

гр. Китен, Р. Бугарија
ул. Приморско шосе
Тел: +359 
897/ 81 54 24
Тел: +359 896/ 88 81 95

E-mail: neva2016@abv.bg

Website: www.hotelneva.eu

ВИП Понудата за летување на Црно море 2020 е обезбедена од хотел Neva beach, Китен!

Хотел Neva beach се наоѓа на 50 метри од плажата Атлиман на Црно море  и на 400 метри од автобуската станица на Китен. Хотелот располага со сопствен паркинг, зона за рекреација, тераса и бар.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1232 денари (20 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

Важи за периодот од 01 до 14 јуни и од 07 до 15 септември

 • Едно ноќевање
 • Исхрана на база All inclusive
 • Користење на надворешен базен
 • Користење на лежалки и чадор
 • Интернет wi-fi
 • Туристичка такса
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1390 денари (22 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

Важи за периодот од 15 до 25 јуни и од 30 август до 05 септември

 • Едно ноќевање
 • Исхрана на база All inclusive
 • Користење на надворешен базен
 • Користење на лежалки и чадор
 • Интернет wi-fi
 • Туристичка такса
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1580 денари (25 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

Важи за периодот од 26 јуни до 02 јули и од 23 до 28 август

 • Едно ноќевање
 • Исхрана на база All inclusive
 • Користење на надворешен базен
 • Користење на лежалки и чадор
 • Интернет wi-fi
 • Туристичка такса
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1833 денари (29 €)
ВИП Ваучерот е за едно лице и вклучува:

Важи за периодот од 03 јули и от 22 август

 • Едно ноќевање
 • Исхрана на база All inclusive
 • Користење на надворешен базен
 • Користење на лежалки и чадор
 • Интернет wi-fi
 • Туристичка такса
 • Паркинг

*Сместувањето е во двокреветна соба без тераса. За сместување во соба со тераса се доплаќа 2.5 € на човек на ден!

Во хотелот има 24 соби и 1 апартман. Собите располагаат со телевизор со кабелска телевизија. Секоја соба вклучува сопствена бања. Исто така има бесплатен WiFi во сите простории.

Китен е најубавото катче по бугарското крајбрежје на Црното Море, што може да го маѓепса секој посетител со неодоливо чувство за вечно лето! За Китен е многу важно  да се чувствувате подобро и да сте постојано насмеани! Комбинацијата на шумите на блиската планина Странџа и морето придонесува за магијата на летувалиштето Китен што се претвора во рајско место во текот на летната сезона. Плажите се можеби основниот природен ресурс кој го условува развојот на Китен како туристичка населба и како центар за летен морско одмор.
Градот Китен се наоѓа на околу 55 км на југ од Бургас, и на 5 км од градот Приморско.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 3.99 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 11.99 год. возраст плаќаат 50% од цената за возрасен.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата на хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 01 јуни до 15 септември 2020 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување тел: +359 892/ 28 75 56.
 • Видете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Neva beach Китен

гр. Китен, Р. Бугарија
ул. Приморско шосе
Тел: +359 
897/ 81 54 24
Тел: +359 896/ 88 81 95

E-mail: neva2016@abv.bg

Website: www.hotelneva.eu

ВИП Понудата за летување на Црно море 2020 е обезбедена од хотел Neva beach, Китен!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.05.2020 до 15.09.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.