Нова активна понуда од Хотел Џемелли, Обзор:

Еднодневен пакет за целото семејство во хотел Џемелли, Обзор

Простанало време:
Цена: 1043ден.

Летување на Црно море во Обзор! - Хотел Џемелли, Обзор

Еднодневен пакет за целото семејство во хотел Џемелли, ОбзорХотел Џемелли се наоѓа во градот Обзор, на брегот на Црно море. Градот Обзор е прекрасно место, еколошки чист регион, комбинација на море и планина, има најмногу прекрасни плажи во Бугарија. Обзор се наоѓа 70 км од Бургас.
Градот е многу блиску до најубавото одморалиште на Црното Море, Сончев Брег – на само 33 км.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 853 денари (14 €)
(важи од 16 до 28 септември)
ВИП-ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Еден ноќевање во двокреветна соба
 • Користење на сауна (од 10:00 до 22:00 часот)
 • Интернет во заедничките простории на хотелот и собите

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1280 денари (20 €)
(важи од 16 до 28 септември)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни + две деца или тројца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Користење  на сауна (од 10:00 до 22:00 часот)
 • Интернет во заедничките простории на хотелот и собите

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 948 денари (15 €)
(важи од 02 до 15 септември)
ВИП-ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Еден ноќевање во двокреветна соба
 • Користење на сауна (од 10:00 до 22:00 часот)
 • Интернет во заедничките простории на хотелот и собите

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1422 денари (23 €)
(важи од 02 до 15 септември)
ВИП-ваучерот е за двајца возрасни + две деца или тројца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Користење  на сауна (од 10:00 до 22:00 часот)
 • Интернет во заедничките простории на хотелот и собите

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1343 денари (22 €)
(важи од 26 август до 01 септември)
ВИП-ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Еден ноќевање во двокреветна соба
 • Користење на сауна (од 10:00 до 22:00 часот)
 • Интернет во заедничките простории на хотелот и собите

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2013 денари (33 €)
(важи од 26 август до 01 септември)
ВИП-ваучерот е за двајца возрасни + две деца или тројца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Користење  на сауна (од 10:00 до 22:00 часот)
 • Интернет во заедничките простории на хотелот и собите

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1612 денари (26 €)
(важи од 11 јули до 25 август)
ВИП-ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Еден ноќевање во двокреветна соба
 • Користење на сауна (од 10:00 до 22:00 часот)
 • Интернет во заедничките простории на хотелот и собите

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2417 денари (39 €)
(важи од 11 јули до 25 август)
ВИП-ваучерот е за двајца возрасни + две деца или тројца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Користење  на сауна (од 10:00 до 22:00 часот)
 • Интернет во заедничките простории на хотелот и собите

Доплата за исхрана:
Цена за појадок: 2 €
Цена за ручек: 3 €
Цена за вечера (тристепено мени): 5 €

* Појадок е во лоби бар и на терасата на хотелот. Ручек и вечера се предлагаат во ресторан во близина на хотелот кој се во центарот на Обзор.

Хотел Џемелли има 10 двокреветни соби и 3 апартмани, сите опремени со клима уред, ТВ, мини бар, тераса и бања. Апартманите исто така имаат клима уред, телевизор, мини бар, спалня и дневна соба, големи балкони со прекрасна глетка кон Црно море.

На располагање на гостите има лоби бар, интернет, сателитска ТВ.

Хотелот се наоѓа на 300 метри од плажите на Црно море и на 100 метри од центарот на градот.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери со цел продолжување на престојот.
 • Едно дете на возраст до 18 год. доплаќа 3 € за дополнителен кревет (27 април до 30 јуни и 02 до 28 септември) и 6 € за периодот од 01 јули до 01 септември.
 • Доплата за појадок – 2 €, ручек – 3 € и вечера – 5€.
 • Доплата за бањарка – 1.5€.
 • Сите доплати се вршат се на рецепција.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 885/63 61 26 или на e-mail booking@jemelly.com.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со на кодот на ваучерот на тел:0885/63 61 26 или на e-mail - booking@jemelly.com.
 • Валидност на ваучерот: 10 јули до 28 септември 2019 година.
 • Погледнете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Џемелли, Обзор

гр. Обзор, ул. Странџа 10, Р. Бугарија
Тел.: +359 ******
E-mail: booking@jemelly.com
Website: http://jemelly.com/

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел „Џемелли”

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 09.07.2019 до 28.09.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.