Одмор на Црно море во Обзор - Хотел Џемелли, Обзор

Еднодневен пакет во хотел Џемелли, Обзор

Еднодневен пакет во хотел Џемелли, Обзор

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца во Семеен хотел Џемелли, Обзор

Цена: 1138 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца + 1 дете во Семеен хотел Џемелли, Обзор

Цена: 1296 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца + 2 деца во Семеен хотел Џемелли, Обзор

Цена: 1485 ден.
Купете
Валидност 20.09.2020 - 30.12.2020
Цена на човек/ден 568.8 - 742.6 ден.ден/ човек
Местоположба Обзор
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери со цел продолжување на престојот.
 • Сите доплати се вршат се на рецепција.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 885/63 61 26 или на e-mail booking@jemelly.com.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со на кодот на ваучерот на тел:0885/63 61 26 или на e-mail - booking@jemelly.com.
 • Валидност на ваучерот: од 14 мај до 30 октомври 2020 година.
 • Анулации на резервација - до 14 дена пред датата на сместувањето. По овој рок хотелот ја задржува сумата и средства не се рефундираат.
 • Погледнете ги сите Општи услови.

гр. Обзор, ул. Странџа 10, Р. Бугарија
Тел.: +359 885/ 63 61 26
E-mail: booking@jemelly.com
Website: http://jemelly.com/

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел „Џемелли”

Еднодневен пакет во хотел Џемелли, Обзор

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца во Семеен хотел Џемелли, Обзор

Цена: 1138 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца + 1 дете во Семеен хотел Џемелли, Обзор

Цена: 1296 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца + 2 деца во Семеен хотел Џемелли, Обзор

Цена: 1485 ден.
Купете
Валидност 20.09.2020 - 30.12.2020
Цена на човек/ден 568.8 - 742.6 ден.ден/ човек
Местоположба Обзор
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери со цел продолжување на престојот.
 • Сите доплати се вршат се на рецепција.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 885/63 61 26 или на e-mail booking@jemelly.com.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со на кодот на ваучерот на тел:0885/63 61 26 или на e-mail - booking@jemelly.com.
 • Валидност на ваучерот: од 14 мај до 30 октомври 2020 година.
 • Анулации на резервација - до 14 дена пред датата на сместувањето. По овој рок хотелот ја задржува сумата и средства не се рефундираат.
 • Погледнете ги сите Општи услови.

гр. Обзор, ул. Странџа 10, Р. Бугарија
Тел.: +359 885/ 63 61 26
E-mail: booking@jemelly.com
Website: http://jemelly.com/

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел „Џемелли”

Хотел Џемелли се наоѓа во градот Обзор, на брегот на Црно море. Градот Обзор е прекрасно место, еколошки чист регион, комбинација на море и планина, има најмногу прекрасни плажи во Бугарија. Обзор се наоѓа 70 км од Бургас.
Градот е многу блиску до најубавото одморалиште на Црното Море, Сончев Брег – на само 33 км.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1138 денари (18 €)
ВИП-ваучерот е за двајца и вклучува:

 • Еден ноќевање во двокреветна соба
 • Сауна
 • Интернет во заедничките простории на хотелот и собите

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1296 денари (21 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни + едно дете и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Сауна
 • Интернет во заедничките простории на хотелот и собите

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 148/5 денари (24 €)
ВИП-ваучерот е за двајца возрасни + две деца или тројца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Сауна
 • Интернет во заедничките простории на хотелот и собите

Хотел Џемелли има 10 двокреветни соби и 3 апартмани, сите опремени со клима уред, ТВ, мини бар, тераса и бања. Апартманите исто така имаат клима уред, телевизор, мини бар, спалня и дневна соба, големи балкони со прекрасна глетка кон Црно море.

На располагање на гостите има лоби бар, интернет, сателитска ТВ.

Хотелот се наоѓа на 300 метри од плажите на Црно море и на 100 метри од центарот на градот.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери со цел продолжување на престојот.
 • Сите доплати се вршат се на рецепција.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 885/63 61 26 или на e-mail booking@jemelly.com.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со на кодот на ваучерот на тел:0885/63 61 26 или на e-mail - booking@jemelly.com.
 • Валидност на ваучерот: од 14 мај до 30 октомври 2020 година.
 • Анулации на резервација - до 14 дена пред датата на сместувањето. По овој рок хотелот ја задржува сумата и средства не се рефундираат.
 • Погледнете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Џемелли, Обзор

гр. Обзор, ул. Странџа 10, Р. Бугарија
Тел.: +359 885/ 63 61 26
E-mail: booking@jemelly.com
Website: http://jemelly.com/

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел „Џемелли”

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.09.2020 до 30.12.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.