Нова активна понуда од Хотел Ројал СПА Валентина Касл:

Еднодневен делничен пакет за двајца со појадок + СПА во Royal SPA Valentina Castle

Простанало време:
Цена: 2528ден.

СПА одмор за двајца во Огњаново - Хотел Ројал СПА Валентина Касл

Еднодневен делничен пакет за двајца со појадок + СПА во Royal SPA Valentina CastleНовоотворениот хотел Ројал Спа Валентина Касл (Hotel Royal SPA Valentina Castle) се наоѓа во месноста Голек во туристичкото селце Огњаново, прочуено со лековитите минерални води. Хотелот ги маѓепсува своите гости со уникатна атмосфера и топлиот однос кон секој клиент.

Во ресторанот на хотелот Ројал Спа Валентина Касл ќе имате можност да уживате во одлично приготвени јадења од бугарската и интернационална кујна, висококвалитетни вина, салати и слатки десерти.

Во СПА центарот ќе имате можност да се релаксирате во базенот со минерална вода, сауна, парна бања или џакузи. Во близина се наоѓа Valentina Castle Hotel & Spa.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2528 денари (41 €)
ВИП Ваучерот е за двајца и вклучува:
Важи за деновите од недела до четврток

 • Ноќевање во мансардна соба
 • Едeн појадок
 • Користење на внатрешен базен со минерална вода
 • Сезонски надворешен базен и надворешно џакузи
 • Сауна
 • Џакузи со топла минерална вода
 • Парна бања
 • Релакс зона со топли лежалки
 • Надворешно и внатрешно детско катче
 • Паркинг
 • Интернет пристап
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2844 денари (46 €)
ВИП Ваучерот е за двајца и вклучува:
Важи за деновите од неделата до четврток

 • Ноќевање во двокреветна стандардна соба
 • Едeн појадок
 • Користење на внатрешен базен со минерална вода
 • Сезонски надворешен базен и надворешно џакузи 
 • Сауна
 • Џакузи со топла минерална вода
 • Парна бања
 • Релакс зона со топли лежалки
 • Надворешно и внатрешно детско катче
 • Паркинг
 • Интернет пристап
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3002 денари (48 €)
ВИП Ваучерот е за двајца и вклучува:

Важи за деновите од неделата до четврток

 • Ноќевање во двокреветна соба лукс
 • Едeн појадок
 • Користење на внатрешен базен со минерална вода
 • Сезонски надворешен базен и надворешно џакузи
 • Сауна
 • Џакузи со топла минерална вода
 • Парна бања
 • Релакс зона со топли лежалки
 • Надворешно и внатрешно детско катче
 • Паркинг
 • Интернет пристап
 • Туристичка такса и ДДВ

Секоја од пространите соби и апартмани во Royal SPA Valentina Castle е прекрасно декорирана и предиспонира кон целосна релаксација. Хотелот е дизајниран како место каде со софистициран стил и луксуз се создава една пријатна, мирна и релаксирачка атмосфера.

Покрај луксузното сместување, овде имате можност да уживате и на разновидна кујна во ресторанот. Во менито се избрани првокласни вина, светски бренд ови и пијалоци, вкусна локална кујна, салати и прекрасни десерти.

Royal SPA Valentina Castle се наоѓа во близина на замокот Valentina Castle Hotel & Spa.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Вип Ваучерот е за едно лице при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 5.99 год. возраст на дополнително легло се сместува бесплатно.
 • Дете од 6 до 11.99 години, сместено на дополнително легло: доплаќа 10 € на ден.
 • Дете од 12 до 17.99  години доплаќа 15 € на ден.
 • Трет возрасен сместен на дополнително легло доплаќа 20 € на ден.
 • Валидност на понудата: од 15 септември до 30 октомври 2020 година.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми и да направите резервација на тел: +359 884/34 59 44.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 884/34 59 44.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Ројал СПА Валентина Касл

Огњаново, Р. Бугарија
Тел: +359 
******
Е-маил: info@royalvalentinacastle.com
Facebook: Royal Spa Valentina Castle

ВИП Понудата е обезбедена од Ројал СПА Валентина Касл

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 14.09.2020 до 20.12.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.