Зимски одмор во Пампорово - Green Life Family Apartments***

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + СПА во Green Life Pamporovo Family Apartments***

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + СПА во Green Life Pamporovo Family Apartments***

Изберете пакет

Еднодневен делничен пакет со појадок + СПА во Green Life Pamporovo Family Apartments***

Цена: 995 ден.
Купете

Еднодневен викенд пакет со појадок + СПА во Green Life Pamporovo Family Apartments***

Цена: 1098 ден.
Купете

Еднодневен делничен пакет со појадок и вечера + СПА во Green Life Pamporovo Family Apartments***

Цена: 1454 ден.
Купете

Еднодневен викенд пакет со појадок и вечера + СПА во Green Life Pamporovo Family Apartments***

Цена: 1612 ден.
Купете
Валидност 01.12.2020 - 21.12.2020
Цена на човек/ден 995.4 ден.ден/ човек
Местоположба Пампорово
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при двојно сместување во студио.
 • Бесплатно сместување за деца до 6 години.
 • Дете од 6 до 11,99 години сместено на дополнително легло во студио плаќа 10 € за ноќевање со појадок или 15 € на појадок и вечера.
 • За сместување на трето возрасно лице / лице над 11,99 години / се доплаќа 12 € за ноќевање со појадок или 19 € на појадок и вечера.
 • За сместување во апартман се доплаќа 8 € на ден.
 • Домашните миленици се прифаќаат со доплата од 5 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 21 декември 2020 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да купите ваучер на тел: +359 886 64 56 28.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

к.к. Пампорово, Р. Бугарија
A. Евридика Хилс,
Тел: +359 886 64 56 28
Тел: +359 
879 89 33 03
E-mail: sales.pamporovo@greenliferesorts.bg
Website: www.greenliferesorts.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Green Life Family Apartments***

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера + СПА во Green Life Pamporovo Family Apartments***

Изберете пакет

Еднодневен делничен пакет со појадок + СПА во Green Life Pamporovo Family Apartments***

Цена: 995 ден.
Купете

Еднодневен викенд пакет со појадок + СПА во Green Life Pamporovo Family Apartments***

Цена: 1098 ден.
Купете

Еднодневен делничен пакет со појадок и вечера + СПА во Green Life Pamporovo Family Apartments***

Цена: 1454 ден.
Купете

Еднодневен викенд пакет со појадок и вечера + СПА во Green Life Pamporovo Family Apartments***

Цена: 1612 ден.
Купете
Валидност 01.12.2020 - 21.12.2020
Цена на човек/ден 995.4 ден.ден/ човек
Местоположба Пампорово
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при двојно сместување во студио.
 • Бесплатно сместување за деца до 6 години.
 • Дете од 6 до 11,99 години сместено на дополнително легло во студио плаќа 10 € за ноќевање со појадок или 15 € на појадок и вечера.
 • За сместување на трето возрасно лице / лице над 11,99 години / се доплаќа 12 € за ноќевање со појадок или 19 € на појадок и вечера.
 • За сместување во апартман се доплаќа 8 € на ден.
 • Домашните миленици се прифаќаат со доплата од 5 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 21 декември 2020 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да купите ваучер на тел: +359 886 64 56 28.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

к.к. Пампорово, Р. Бугарија
A. Евридика Хилс,
Тел: +359 886 64 56 28
Тел: +359 
879 89 33 03
E-mail: sales.pamporovo@greenliferesorts.bg
Website: www.greenliferesorts.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Green Life Family Apartments***

Green Life Pamporovo Family Apartments *** се наоѓа веднаш до скијачките патеки на живописното зимско одморалиште Пампорово. Со својот пријатен стил и атмосфера на домашна храна и услуга и со својата едукативна летна програма, хотелот стана омилено место на семејства кои бараат активен и едукативен одмор на чист воздух и исклучителни панорами на планината Родопи.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 995 денари (16 €)
Важи за сместување од недела до четврток
ВИП ваучерот е за ЕДНO лице и вклучува:

 • Еднo ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Сауна и парна бања
 • Детско катче
 • Интернет во заедничките делови во хотелот
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ
 • Ски гардеробер за складирање на сопствена опрема за скијање
 • Бесплатно сместување за деца до 6 години

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 1098 денари (18 €)
Важи за сместување во петок и сабота
ВИП ваучерот е за ЕДНO лице и вклучува:

 • Еднo ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Сауна и парна бања
 • Детско катче
 • Интернет во заедничките делови во хотелот
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ
 • Ски гардеробер за складирање на сопствена опрема за скијање
 • Бесплатно сместување за деца до 6 години

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1454 денари (23 €)
Важи за сместување од недела до четврток
ВИП ваучерот е за ЕДНO лице и вклучува:

 • Еднo ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Сауна и парна бања
 • Детско катче
 • Интернет во заедничките делови во хотелот
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ
 • Ски гардеробер за складирање на сопствена опрема за скијање
 • Бесплатно сместување за деца до 6 години

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 1612 денари (26 €)
Важи за сместување во петок и сабота
ВИП ваучерот е за ЕДНO лице и вклучува:

 • Еднo ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Сауна и парна бања
 • Детско катче
 • Интернет во заедничките делови во хотелот
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ
 • Ски гардеробер за складирање на сопствена опрема за скијање
 • Бесплатно сместување за деца до 6 години

Green Life Family Apartments*** се наоѓа во Пампорово и е отворен летото 2008 година. Нуди соодветно сместување за пријатели, семејства и сите оние кои сакаат да поминат прекрасен одмор на Родопите, меѓу зимзелени борови дрвја. Скијачката сезона започнува на крајот на декември и трае до март.

Green Life Family Apartments*** се наоѓа во јужниот дел на одморалиштето Пампорово. Комплексот има одлична локација и нуди неверојатен поглед на кулата на врвот Снежанка. Комплексот се наоѓа веднаш до првата станица на ски лифтот во одморалиштето, веднаш до скијачката патека. Локацијата на комплексот овозможува директен пристап до скијачката патека N7 (од Студенец до автобуската станица).

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при двојно сместување во студио.
 • Бесплатно сместување за деца до 6 години.
 • Дете од 6 до 11,99 години сместено на дополнително легло во студио плаќа 10 € за ноќевање со појадок или 15 € на појадок и вечера.
 • За сместување на трето возрасно лице / лице над 11,99 години / се доплаќа 12 € за ноќевање со појадок или 19 € на појадок и вечера.
 • За сместување во апартман се доплаќа 8 € на ден.
 • Домашните миленици се прифаќаат со доплата од 5 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 21 декември 2020 година.
 • Потребна е претходна резервација пред да купите ваучер на тел: +359 886 64 56 28.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Green Life Family Apartments***

к.к. Пампорово, Р. Бугарија
A. Евридика Хилс,
Тел: +359 886 64 56 28
Тел: +359 
879 89 33 03
E-mail: sales.pamporovo@greenliferesorts.bg
Website: www.greenliferesorts.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Green Life Family Apartments***

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.12.2020 до 21.12.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.