Нова година 2016 во Пампорово, Бугарија - Апартхотел Pine Hills Пампорово

50% пакети на пакети со појадок вo Апарт хотел Pine Hills, ПампоровоИзграден во 2011 година, Апартхотел Pine Hills Пампорово нуди сместување во модерен стил само на 350 метри од главните скијачки патеки на Студенец. Главниот пат што ги поврзува Пампорово и Смолјан  е само на 200 метри од хотелот.
Pine Hills  нуди целосно опремени  апартмани и студиа. Секој од нив располага со кујна за индивидуална подготовка на храна.
Сите апартмани се со панорамски тераса од која се открива глетка која го одзема здивот.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 12577 денари (204 €) - 50% = 6288 денари (102 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Три ноќевања во студио или апартман
 • Три појадоци
 • Попуст за опрема за скијање  или сноубординг
 • Ски гардеробер за сопствена ски опрема
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЧЕТИРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 15104 денари (245 €) - 50% = 7552 денари (€)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Четири ноќевања во студио или апартман
 • Четири појадоци
 • Попуст за опрема за скијање  или сноубординг
 • Ски гардеробер за сопствена ски опрема
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса

ПЕТДНЕВEН ПАКЕТ: 17000 денари (276 €)- 50% = 8500 денари (138 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Пет ноќевања во студио или апартман
 • Пет појадоци
 • Попуст за опрема за скијање  или сноубординг
 • Ски гардероба за сопствена ски опрема
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса

ШЕСТДНЕВЕН ПАКЕТ: 18896 денари (306 €) - 50% = 9448 денари (153 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Шест ноќевања во студио или апартман
 • Шест појадоци
 • Попуст за опрема за скијање  или сноубординг
 • Ски гардеробер за сопствена ски опрема
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса

СЕДУМДНЕВЕН ПАКЕТ: 19528 денари (317 €) - 50% = 9764 денари (158 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Седум ноќевања во студио или апартман
 • Седум појадоци
 • Попуст за опрема за скијање  или сноубординг
 • Ски гардеробер за сопствена ски опрема
 • Паркинг
 • Интернет
 • Туристичка такса
   

СПЕЦИЈАЛНА ЦЕНА: НОВОГОДИШEН КУПОН – 45 € на човек
КУПУВАЊЕТО НА НОВОГОДИШEН КУПОН НЕ Е ЗАДОЛЖИТЕЛНО
Купонот се плаќа на лице место и вклучува:
Жива музика - родопски гајдари
DJ програма
Многу изненадувања, огномет и лотарија
Празнична вечера: салата, студени и топлли предјадења , главно јадење, баница со новогодишни к’смети, десерт, јаткасти плодови, 50 гр. Бугарска ракија, 1 минерална вода, 1 газиран пијалок, 1/2 шише вино, чаша шампањ.

Сите простории за сместување располагаат со кабловска телевизија и балкон со поглед кон планината. Кујната е опремена со фрижидер и микробранова печка.
Рецепцијата на апартхотел Pine Hills   работи 24 часа на ден и предлага перење и други услуги за удобство на гостите. Во заедничката зона на хотелот е осигурен бесплатен Wi-Fi интернет. Местото располага со  бесплатен приватен паркинг.
Центарот на Пампорово е на 3 километри од хотелот. Аеродромот Пловдив е на 80 километри, а аеродромот во Софија е на 230 километри. Pine Hills   нуди трансфери од аеродромот со доплата.

Пампорово е најјужниот бугарски скијачки центар и има над 220 сончеви денови во годината. Глетката која се открива од  Pine Hills  кон околината е неповторлива. Во близина се наоѓа и врв "Снежанка" (1926м). За гостите се нуди и превоз до атракции во регионот на Пампорово, Чепеларе и Смолјан.Хотел Pine Hills  Пампорово Ви ги предлага следниве погодности: паркинг, обезбедување, телевизор со  сателитска ТВ, греење, фрижидер, интернет, бања / туш, тераса, поглед, кујна.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Еден ваучер е за 1 лице, при 2 лица сместени во студио, или 4 лица сместени во апартман.
 • Деца до 0 - 3,99 години - се сместуваат бесплатно
 • Деца од 3,99 - 11,99 - плаќаат 1/2 од цената
 • Нема можност за дополнително сместување.
 • Студијата и апартманите се опремени со кабелска телевизија, LCD телевизори и балкон со поглед кон планината.
 • Кујната е опремена со фрижидер, микробранова, сервис и прибори за јадење.
 • За гостите на хотелот има осигурен бесплатен паркинг и бесплатен WI-FI во лобито на хотелот, како и во секое студио или стан
 • Сместувањето се врши (по стандард) по 14:00 часот, а ослободувањето до 12:00 часот.
 • Деца до 4 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Постои можност за "предвремено сместување" и "подоцна ослободување" при можност доплата на рецепција.
 • Валидност на ваучер: од 28 декември 2015 година. до 04 јануари 2016г.
 • Потребна е претходна резервација пред купување на ваучер на тел: 0988/85 44 46 и 0988/85 44 49.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартхотел Pine Hills Пампорово

Апартхотел Pine Hills
К.к. Пампорово, Р. Бугарија

месност Караманџа
Тел: +359 ******и +******
E-mail: [email protected]

ВИП Понудата е предоставена од Апартхотел Pine Hills, Пампорово

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 28.12.2015 до 04.01.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.