Релаксација во Пампорово - Апартмани Extreme – Рајковски ливади

Еднодневен пакет за две или четири лица во Raikov Ski Lodge Пампорово

Еднодневен пакет за две или четири лица во Raikov Ski Lodge Пампорово

Изберете пакет

Еднодневен пакет за две лица во Raikov Ski Lodge Пампорово

Цена: 2844 ден.
Купете

Еднодневен пакет за четири лица во Raikov Ski Lodge Пампорово

Цена: 4424 ден.
Купете
Валидност 03.03.2021 - 29.04.2021
Цена на човек/ден 884.8 - 948 ден.ден/ човек
Местоположба Пампорово
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон:  +359 887/ 45 24 59 или booking@raikovskilodge.com.
 • По купување на ваучерот треба даја  потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 877 452 459 или е-mail: booking@raikovskilodge.com.
 • Валидност на ваучер: од 03 март до 29 април 2021 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Пампорово, Р. Бугарија
месност Рајковски Ливади
е-mail: 
booking@raikovskilodge.com
Тел: +359 877 452 459

ВИП Понудата е обезбедена од Апартмани Extreme - Рајковски ливади

Еднодневен пакет за две или четири лица во Raikov Ski Lodge Пампорово

Изберете пакет

Еднодневен пакет за две лица во Raikov Ski Lodge Пампорово

Цена: 2844 ден.
Купете

Еднодневен пакет за четири лица во Raikov Ski Lodge Пампорово

Цена: 4424 ден.
Купете
Валидност 03.03.2021 - 29.04.2021
Цена на човек/ден 884.8 - 948 ден.ден/ човек
Местоположба Пампорово
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон:  +359 887/ 45 24 59 или booking@raikovskilodge.com.
 • По купување на ваучерот треба даја  потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 877 452 459 или е-mail: booking@raikovskilodge.com.
 • Валидност на ваучер: од 03 март до 29 април 2021 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Пампорово, Р. Бугарија
месност Рајковски Ливади
е-mail: 
booking@raikovskilodge.com
Тел: +359 877 452 459

ВИП Понудата е обезбедена од Апартмани Extreme - Рајковски ливади

Комплекс Raikov Ski Lodge се наоѓа во реонот на туристичкиот јадро "Рајковски ливади" - к.к "Пампорово" на 1600 метри надморска височина на убава локација, во близина на главната сообраќајница до ски центар "Студенец" и со можности за голем број пешачки патеки.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2844 денари (46 €)
Вaучерoт важи за двајца возрасни + две деца и вклучува:

 • Ноќевање во еднособен апартман
 • Користење на потполно опремена кујнаСателитска телевизија
 • Туристичко осигурување, туристички данок и ДДВ
 • Бесплатен надворешен / внатрешен паркинг
 • Бесплатен безжичен интернет на територијата на комплексот
 • Градина со детско катче

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 4424 денари (72 €)
Вaучерoт важи за четворица 
возрасни + две деца и вклучува:

 • Ноќевање во двособен апартман
 • Користење на потполно опремена кујна
 • Сателитска телевизија
 • Туристичко осигурување, туристички данок и ДДВ
 • Бесплатен надворешен / внатрешен паркинг
 • Бесплатен безжичен интернет на територијата на комплексот
 • Градина со детско катче

Базата се состои од 4 одделни трикатна куќи со вкупно 34 еднособни и двособни (мезонети на 2 спрата) апартмани со сместувачка база од 80 легла. Зградите се завршени во 2007 година, изградени по модерна технологија со современи градежни материјали и топлинска изолација.

Секој апартман располага со спална соба (мезонитите се  со 2 спални), дневна со кујна опремена со потребните електрични уреди и прибори, телевизор, камин, сопствен санитарен јазол со када и пространа тераса.

На Ваше располагање има:
бистро
сауна
сала за тенис
кошаркарска зона
зелена површина со детски објекти во непосредна близина на шумата - нуди можности за игри на отворено, скара, релакцација
самостојна сателитска телевизија
интернет

Во непосредна близина на базата има:
Шумска патека обележана за прошетка меѓу шумата - стартува од самата база
На 30 метри во соседен објект има СПА центар (базен, џакузи) - може да се користи од страна на нашите гости
На 150 метри – тениско игралиште - може да се користи од страна на нашите гости.

Во блиската околина се наоѓаат:
Еко патека "невестата"
Вештачки ѕид за спортско качување
Опремени (обезбедени) карпести масиви за спортско качување
"Воздушен тролеј"
Еко патека "кањон на водопадите"
Смолјаннските езера

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон:  +359 887/ 45 24 59 или booking@raikovskilodge.com.
 • По купување на ваучерот треба даја  потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 877 452 459 или е-mail: booking@raikovskilodge.com.
 • Валидност на ваучер: од 03 март до 29 април 2021 година.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартмани Extreme – Рајковски ливади

Пампорово, Р. Бугарија
месност Рајковски Ливади
е-mail: 
booking@raikovskilodge.com
Тел: +359 877 452 459

ВИП Понудата е обезбедена од Апартмани Extreme - Рајковски ливади

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 03.03.2021 до 29.04.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.