Нова година во Пампорово - Апартхотел Стрим Ризорт

Тридневен новогодишен пакет со појадок во хотел Стрим Ризорт, Пампорово

Тридневен новогодишен пакет со појадок во хотел Стрим Ризорт, Пампорово

Изберете пакет

Тридневен новогодишен пакет во двоспален апртман со појадок во хотел Стрим Ризорт, Пампорово

Цена: 7650 ден.
Купете

Тридневен новогодишен пакет во двоспален апртман со појадок во хотел Стрим Ризорт, Пампорово

Цена: 7992 ден.
Купете

Тридневен новогодишен пакет во едноспален апртман со појадок во хотел Стрим Ризорт, Пампорово

Цена: 8418 ден.
Купете
Валидност 31.12.2020 - 02.01.2021
Цена на човек/ден 2663.88 - 2550.12 ден.ден/ човек
Местоположба Пампорово
Купени 0 ваучери
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи само за лице, при сместени двајца во студио или едноспален апартман.
 • Деца до 5,99 години на дополнителен кревет се сместуваат бесплатно.
 • Дете од 6 до 11,99 години на дополнително легло доплаќа 60 € на база на пакетот.
 • Возрасен на дополнителен кревет - доплаќа 90 € на база на пакетот.
 • Сите доплати се вршат на рецепција при сместувањето.
 • Сместување во хотелот - од 14:00; одјава до 12:00.
 • Има можност за подоцнежно ослободување на просториите со претходна нарачка и со доплата.
 • При повеќе од 20 гости, исхраната се организира на шведска маса без вклучени  пијалоци. При помалку од 20 гости, исхраната се вршо на претходно подготвено мени, без вклучени пијалаци.
 • Валидност на ваучер: од 31 декември 2020 г. до 02 јануари 2021 година
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на +359 887 63 76 06 - Маркетинг и резервации, +359 886 11 44 50 - прием и во секое време e-mail reservations@stream-bgproperties.com.
 • Погледнете ги сите Општи услови.

Апартхотел Стрим Ризорт
К.к. Пампорово, Р. Бугарија
Teл.: +359 887 63 76 06 – маркетинг и резервации
Тел.: +359 886 11 44 50 – рецепциja
E-mail: reservations@stream-bgproperties.com
Website: stream-bgproperties.com

ВИП Понудата е ибезбедена од Апартмански хотел “Стрим Ризорт”, Пампорово

Тридневен новогодишен пакет со појадок во хотел Стрим Ризорт, Пампорово

Изберете пакет

Тридневен новогодишен пакет во двоспален апртман со појадок во хотел Стрим Ризорт, Пампорово

Цена: 7650 ден.
Купете

Тридневен новогодишен пакет во двоспален апртман со појадок во хотел Стрим Ризорт, Пампорово

Цена: 7992 ден.
Купете

Тридневен новогодишен пакет во едноспален апртман со појадок во хотел Стрим Ризорт, Пампорово

Цена: 8418 ден.
Купете
Валидност 31.12.2020 - 02.01.2021
Цена на човек/ден 2663.88 - 2550.12 ден.ден/ човек
Местоположба Пампорово
Купени 0 ваучери
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи само за лице, при сместени двајца во студио или едноспален апартман.
 • Деца до 5,99 години на дополнителен кревет се сместуваат бесплатно.
 • Дете од 6 до 11,99 години на дополнително легло доплаќа 60 € на база на пакетот.
 • Возрасен на дополнителен кревет - доплаќа 90 € на база на пакетот.
 • Сите доплати се вршат на рецепција при сместувањето.
 • Сместување во хотелот - од 14:00; одјава до 12:00.
 • Има можност за подоцнежно ослободување на просториите со претходна нарачка и со доплата.
 • При повеќе од 20 гости, исхраната се организира на шведска маса без вклучени  пијалоци. При помалку од 20 гости, исхраната се вршо на претходно подготвено мени, без вклучени пијалаци.
 • Валидност на ваучер: од 31 декември 2020 г. до 02 јануари 2021 година
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на +359 887 63 76 06 - Маркетинг и резервации, +359 886 11 44 50 - прием и во секое време e-mail reservations@stream-bgproperties.com.
 • Погледнете ги сите Општи услови.

Апартхотел Стрим Ризорт
К.к. Пампорово, Р. Бугарија
Teл.: +359 887 63 76 06 – маркетинг и резервации
Тел.: +359 886 11 44 50 – рецепциja
E-mail: reservations@stream-bgproperties.com
Website: stream-bgproperties.com

ВИП Понудата е ибезбедена од Апартмански хотел “Стрим Ризорт”, Пампорово

Хотелот "Стрим Ризорт" се наоѓа во тивок дел од Пампорово, меѓу борова шума и во исто време на само 20 м. од главниот пат Пампорово - Девин. Растојанието до централниот дел на одморалиштето е околу 2 км, а скијачкиот центар 2 - Малина може да се стигне само за 3 минути со автомобил.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 7992 денари (129 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, при сместени две лица и вклучува:

 • Три ноќевања во студио
 • Три појадоци
 • Користење на базен, сауна, парна бања и фитнес
 • Ски гардеробер за изнајмување и складирање на ски опрема
 • Целодневен бесплатен шатл до ски центар 2 - Малина
 • Детско катче и безбедно на рецепција
 • Wi-Fi и паркинг
 • Осигурување, одморалиште и ДДВ

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 8418 денар (136 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, при сместени две лица и вклучува:

 • Три ноќевања во едноспален апртман
 • Три појадоци
 • Користење на базен, сауна, парна бања и фитнес
 • Ски гардеробер за изнајмување и складирање на ски опрема
 • Целодневен бесплатен шатл до ски центар 2 - Малина
 • Детско катче и безбедно на рецепција
 • Wi-Fi и паркинг
 • Осигурување, одморалиште и ДДВ

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 7650 денари (124 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице, при сместени две лица и вклучува:

 • Три ноќевања во двоспален апртман
 • Три појадоци
 • Користење на базен, сауна, парна бања и фитнес
 • Ски гардеробер за изнајмување и складирање на ски опрема
 • Целодневен бесплатен шатл до ски центар 2 - Малина
 • Детско катче и безбедно на рецепција
 • Wi-Fi и паркинг
 • Осигурување, одморалиште и ДДВ

Доплата:

За Новогодишна забава/по желба/: 50 € за возрасен; 25 € за дете 6 – 17,99г.
За вечерa: 9 € за возрасен; 5 €. за дете 6-11,99г

На располагање на гостите има:

 • два ресторани со вкупен капацитет од 100 седишта, нудејќи традиционални бугарски јадења и интернационална кујна;
 • лоби бар со камин;
 • модерен СПА центар со внатрешен базен, сауна, парна бања;
 • фитнес;
 • внатрешно и надворешно детско катче;
 • сала за игри: билијард, пинг-понг, јога и игри за маса;
 • конференциска сала / 50 седишта / за семејни и корпоративни настани;
 • скара / 40 седишта / во дворот на хотелот;
 • ски гардеробе за скијачка опрема;
 • Сеф;
 • паркинг.

Простории: "Stream Resort" нуди сместување во следните видови простории:

 • Студио - дневна соба (две еднокреветни кревети или двоен кревет), кујна, бања со туш кабина и тоалет. Собата е погодна за сместување на двајца гости.
 • Апартман со една спална - се состои од пространа дневна соба со кујна, одделна спална соба, бања со туш и тоалет; Во дневната соба има двосед на растегнување и е погоден за престој на две возрасни или две деца. Собата е погодна за сместување на четири гости.
 • Апартман со две спални - се состои од дневна соба со кујна, две одвоени спални соби, бања со туш кабина и тоалет. Во дневната соба има двосед на растегнување и е погоден за престој на две возрасни или две деца. Собата е погодна за сместување на шест гости.

Услови на понудата

 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи само за лице, при сместени двајца во студио или едноспален апартман.
 • Деца до 5,99 години на дополнителен кревет се сместуваат бесплатно.
 • Дете од 6 до 11,99 години на дополнително легло доплаќа 60 € на база на пакетот.
 • Возрасен на дополнителен кревет - доплаќа 90 € на база на пакетот.
 • Сите доплати се вршат на рецепција при сместувањето.
 • Сместување во хотелот - од 14:00; одјава до 12:00.
 • Има можност за подоцнежно ослободување на просториите со претходна нарачка и со доплата.
 • При повеќе од 20 гости, исхраната се организира на шведска маса без вклучени  пијалоци. При помалку од 20 гости, исхраната се вршо на претходно подготвено мени, без вклучени пијалаци.
 • Валидност на ваучер: од 31 декември 2020 г. до 02 јануари 2021 година
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на +359 887 63 76 06 - Маркетинг и резервации, +359 886 11 44 50 - прием и во секое време e-mail reservations@stream-bgproperties.com.
 • Погледнете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартхотел Стрим Ризорт

Апартхотел Стрим Ризорт
К.к. Пампорово, Р. Бугарија
Teл.: +359 887 63 76 06 – маркетинг и резервации
Тел.: +359 886 11 44 50 – рецепциja
E-mail: reservations@stream-bgproperties.com
Website: stream-bgproperties.com

ВИП Понудата е ибезбедена од Апартмански хотел “Стрим Ризорт”, Пампорово

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.12.2020 до 02.01.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.