Зима во планината - Комплекс Пирин Голф - Разлог

50% попуст на еднодневен пакет со појадок и лифт карта за ски зона Добриниште во Комплекс Пирин Голф - РазлогКомплексот Пирин Голф се наоѓа во прекрасната Разлошкa котловина. Лоциран  е на 10 км. од Разлог и на 15 км. од Банско.
"Пирин Голф" е привлечен комплекс сместен во падините на величествената Пирин Планина, во градот Разлог, во близина на градот Банско - едно од најпознатите и најдобрите места за скијање во Европа.
Комплексот нуди можност за комплетен одмор и пријатни доживувања. Овде можете да уживате во прекрасна природа, мир и тишина во комбинација со неверојатни глетки, кои се откриваат пред Вас.

Еднодневен ПАКЕТ: 3350 денари (54 €) - 50% = 1675 денари (27 €)
Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во студио
 • Едeн појадок
 • Еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште
 • Обезбедуван паркинг / до искористување на слободните места
 • Wi-Fi
 • Туристичка такса и осигурување

Сместувањето е во 2-ри и 3-ти блок на комплексот (четириѕвезден апартмански дел).

Просториите за сместување се опремени со вградена кујна, аспиратор, печка и електрични решоа, тостер, електричен чајник, фрижидер, машина за перење, пегла, даска за пеглање, садови и прибор за јадење, Wi-Fi, телевизор, DVD, сателитска телевизија, телефон.
Се открива прекрасна панорамата   кон планината, центарот на градот  или кон теренот за голф.
Студио - од 35 метри квадратни  до 44 метри квадратни.
Дневна со дневен престој, кујна, спална соба или две поединечни кревети, кауч, балкон, бања со туш кабина. Максимален капацитет за сместување двајца возрасни и дете на дополнително легло

Услови на понудата

 • Понудата НЕ се комбинира со други понуди и попусти!
 • Максималното сместување во студио е 2 +1.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Понудата важи при минимум две ноќевања.
 • Деца до 12 година се сместуваат бесплатно без вклучена исхрана.
 • Бебешко креветче – 3 €, доколки има на располагање.
 • Суми за нарачани и неискористени услуги не се рефундираат.
 • Дозволени се мали домашни миленичиња (до 5кг.) Се наплаќа  7.5 € на вечер.
 • Преференцијални цени на лифт карта за деца:
 • До 4 годишна возраст - бесплатно.
 • Од 4 до 12 годишна возраст - плаќаат 5.5 € за еднодневна лифт карта за ски зона Добриниште.
 • Лифт картичката се добива од рецепцијата на хотелот Добриниште САМО со приложен испечатен ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 01 декември 2015 до 31 март 2016 година.
 • Понудата не важи за периодот од 24 до 27 декември 2015 год. и од 31 декември 2015 год. до 04 јануари 2016 година.
 • Потребна е претходна резервација на телефон: +359 898/ 64 44 37
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Пирин Голф - Разлог

Комплекс Пирин Голф
Разлог 2760, Р. Бугарија
Моб:+359/ ******
Работно време за резервации – од 10.00 ч. до 20.00 ч. /од понеделник до петок/, сабота и недела – резервации се примаат и по е-маил: [email protected]
Website: www.homecarebg.com

ВИП Понудата е предоставена од Пирин Голф Холидејс Апартментс

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.12.2015 до 31.03.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.