Летување на Црно море во Поморие - Семеен Хотел Стаматови

Еднодневен пакет со појадок во Семеен Хотел Стаматови, Поморие

Еднодневен пакет со појадок во Семеен Хотел Стаматови, Поморие

Изберете пакет

Еднодневен пакет без исхрана во Семеен Хотел Стаматови, Поморие (од 10 до 30 септември)

Цена: 537 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во Семеен Хотел Стаматови, Поморие (од 01 до 30 јуни)

Цена: 600 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во Семеен Хотел Стаматови, Поморие (од 01 до 15 јули)

Цена: 853 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во Семеен Хотел Стаматови, Поморие (од 06 јули до 09 септември)

Цена: 1011 ден.
Купете
Валидност 31.05.2020 - 30.09.2020
Цена на човек/ден 537.2 - 1011.2 ден.ден/ човек
Местоположба Поморие
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи за едно лице при минимум две, три или пет ноќевања во зависност од периодот за сместување.
 • Децата до 6 години се сместуваат бесплатно со родителите.
 • Децата од 6 до 12 години плаќаат 50% од цената на пакетот  на рецепцијата.
 • Трет возрасен и деца над 12 години на дополнителен кревет купуваат ваучер.
 • Валидност на ваучер: 01 јуни - 30 септември 2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 899 99 93 09
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со тоа што ќе го диктирате вашиот број на ваучер на: +359 899 99 93 09.
 • За оваа промотивната понуда хотелот не рефундира средства!!! Промени во датумот на резервација може да се направат само еднаш и доколку има слободни места во хотелот!
 • Погледнете ги сите општи услови.

8200 Поморие, Р. Бугарија
ул. Капитан Петко Войвода 6
Тел. +359 899 99 93 09 
E-mail: hristo_stamatovv@abv.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Семеен хотел Стаматови!

Еднодневен пакет со појадок во Семеен Хотел Стаматови, Поморие

Изберете пакет

Еднодневен пакет без исхрана во Семеен Хотел Стаматови, Поморие (од 10 до 30 септември)

Цена: 537 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во Семеен Хотел Стаматови, Поморие (од 01 до 30 јуни)

Цена: 600 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во Семеен Хотел Стаматови, Поморие (од 01 до 15 јули)

Цена: 853 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок во Семеен Хотел Стаматови, Поморие (од 06 јули до 09 септември)

Цена: 1011 ден.
Купете
Валидност 31.05.2020 - 30.09.2020
Цена на човек/ден 537.2 - 1011.2 ден.ден/ човек
Местоположба Поморие
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи за едно лице при минимум две, три или пет ноќевања во зависност од периодот за сместување.
 • Децата до 6 години се сместуваат бесплатно со родителите.
 • Децата од 6 до 12 години плаќаат 50% од цената на пакетот  на рецепцијата.
 • Трет возрасен и деца над 12 години на дополнителен кревет купуваат ваучер.
 • Валидност на ваучер: 01 јуни - 30 септември 2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 899 99 93 09
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со тоа што ќе го диктирате вашиот број на ваучер на: +359 899 99 93 09.
 • За оваа промотивната понуда хотелот не рефундира средства!!! Промени во датумот на резервација може да се направат само еднаш и доколку има слободни места во хотелот!
 • Погледнете ги сите општи услови.

8200 Поморие, Р. Бугарија
ул. Капитан Петко Войвода 6
Тел. +359 899 99 93 09 
E-mail: hristo_stamatovv@abv.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Семеен хотел Стаматови!

Семејниот хотел Стаматови се наоѓа во новиот дел од градот Поморие на тивка улица на 100 метри од плажите на Црно море. Автобуската станица и центарот на одморалиштето се оддалечени на само 50-на метри од хотелот.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 600 денари (10 €)
(Важи за периодот од 1 до 30 јуни)
ВИП ваучерот е за едно лице, при минимум три ноќевања и вклучува:

 • Еднo ноќевање
 • Еден појадок
 • Wi-Fi интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 853 денари (14 €)
(Важи за периодот од 01 до 15 јули)
ВИП ваучерот е за едно лице, при минимум три ноќевања и вклучува:

 • Еднo ноќевање
 • Еден појадок
 • Wi-Fi интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1011 денари (16 €)
(Важи за периодот од 06 јули до 09 септември)
ВИП ваучерот е за едно лице, при минимум пет ноќевања и вклучува:

 • Еднo ноќевање
 • Еден појадок
 • Wi-Fi интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 537 денари (9 €)
(Важи за периодот од 10 до 30 септември)
ВИП ваучерот е за едно лице, при минимум две ноќевања и вклучува:

 • Еднo ноќевање
 • Wi-Fi интернет
 • Туристичка такса

Хотелот располага со соби со два, три и четири кревети. Секоја соба има сопствено купатило, тераса, кабловска телевизија, фрижидер и климатизација.Имаме и апартмани, кои се две простории со два кревети со заедничка бања и тераса, кабловска телевизија, фрижидер и клима уред. За гостите на хотелот има и ресторан со 70 места. По барање може да се организира трансфер на аеродром.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи за едно лице при минимум две, три или пет ноќевања во зависност од периодот за сместување.
 • Децата до 6 години се сместуваат бесплатно со родителите.
 • Децата од 6 до 12 години плаќаат 50% од цената на пакетот  на рецепцијата.
 • Трет возрасен и деца над 12 години на дополнителен кревет купуваат ваучер.
 • Валидност на ваучер: 01 јуни - 30 септември 2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 899 99 93 09
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со тоа што ќе го диктирате вашиот број на ваучер на: +359 899 99 93 09.
 • За оваа промотивната понуда хотелот не рефундира средства!!! Промени во датумот на резервација може да се направат само еднаш и доколку има слободни места во хотелот!
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен Хотел Стаматови

8200 Поморие, Р. Бугарија
ул. Капитан Петко Войвода 6
Тел. +359 899 99 93 09 
E-mail: hristo_stamatovv@abv.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Семеен хотел Стаматови!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 31.05.2020 до 30.09.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.