Летување на Црно море во Поморие - Семеен Хотел Стаматови

Еднодневен пакет со појадок во Семеен Хотел Стаматови, ПомориеСемејниот хотел Стаматови се наоѓа во новиот дел од градот Поморие на тивка улица на 100 метри од плажите на Црно море. Автобуската станица и центарот на одморалиштето се оддалечени на само 50-на метри од хотелот.

 

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1011 денари (16 €)
(Важи за периодот од 06 јули до 09 септември)
ВИП ваучерот е за едно лице, при минимум пет ноќевања и вклучува:

 • Еднo ноќевање
 • Еден појадок
 • Wi-Fi интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 537 денари (9 €)
(Важи за периодот од 10 до 30 септември)
ВИП ваучерот е за едно лице, при минимум две ноќевања и вклучува:

 • Еднo ноќевање
 • Wi-Fi интернет
 • Туристичка такса

Хотелот располага со соби со два, три и четири кревети. Секоја соба има сопствено купатило, тераса, кабловска телевизија, фрижидер и климатизација.Имаме и апартмани, кои се две простории со два кревети со заедничка бања и тераса, кабловска телевизија, фрижидер и клима уред. За гостите на хотелот има и ресторан со 70 места. По барање може да се организира трансфер на аеродром.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи за едно лице при минимум две, три или пет ноќевања во зависност од периодот за сместување.
 • Децата до 6 години се сместуваат бесплатно со родителите.
 • Децата од 6 до 12 години плаќаат 50% од цената на пакетот  на рецепцијата.
 • Трет возрасен и деца над 12 години на дополнителен кревет купуваат ваучер.
 • Валидност на ваучер: 16 јули - 30 септември 2020 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 899 99 93 09
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со тоа што ќе го диктирате вашиот број на ваучер на: +359 899 99 93 09.
 • За оваа промотивната понуда хотелот не рефундира средства!!! Промени во датумот на резервација може да се направат само еднаш и доколку има слободни места во хотелот!
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Семеен Хотел Стаматови

8200 Поморие, Р. Бугарија
ул. Капитан Петко Войвода 6
Тел. +****** 
E-mail: hristo_stamatovv@abv.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Семеен хотел Стаматови!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.07.2020 до 30.09.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.