Нова активна понуда од Хотел М1, Приморско:

Тридневен, петдневен или седумдневен пакет за двајца со појадок во Хотел М1, Приморско

Простанало време:
Цена: 3160ден.

Летување на Црно море во Приморско - Хотел М1, Приморско

Еднодневен пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел М1, ПриморскоХотел М1 располага со 19 двокреветни соби и пет апартмани, опремени со фрижидер, телефон, бања, панорамска тераса, кабловска телевизија и климатизација.

На располагање на сите гости се ресторанот – таверна, скара, летна градина, детски базен, сауна, џакузи, козметички салон, сеф и продавница.
Сите овие услови, во комбинација со одлична услуга, создаваат многу пријатна атмосфера и незаборавни моменти за Вашиот летен одмор.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 695 денари (11 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Базен
 • Џакузи
 • Интернет
 • Сеф
 • Паркинг
 • Осигурување
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 916 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Базен
 • Џакузи
 • Интернет
 • Сеф
 • Паркинг
 • Осигурување
 • Туристичка такса

Приморско е лоциран на мал полуостров на брегот на Црното Море, во подножјето на врвовите на планината Странџа, кои се спуштаат кон црноморскиот брег. Градот се наоѓа на околу 50 км јужно од градот Бургас.
Лоциран во тивок и мирен дел на градот Приморско, хотел М се наоѓа на 400 метри од плажите на Црно море.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Ваучерот е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Понудата е валидна при минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 5 годишна возраст се сместуваат бесплатно на база ноќевање со појадок.
 • Деца од 5 до 12 годишна возраст плаќаат 50% од цената за возрасен.
 • Трет возрасен купува цел ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 07 до 30 јуни 2018 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 889/62 85 63.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел М1, Приморско

Хотел М1
Гр. Приморско, Р. Бугарија

Ул. Велека №2
Тел: +359 ******
E-mail: feelg@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од Хотел М1 гр. Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 06.06.2018 до 30.06.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.