Летување во Приморско - Куќа за гости "Пламар"

Еднодневен пакет во двокреветна соба или апартман во Куќа за гости Пламар, ПриморскоОдлична можност за Вашиот одмор во семеен хотел Куќа за гости "Пламар" во Приморско, лоцирана на тивка улица, во непосредна близина на аквапаркот и центарот на градот.
Располага со двокреветни соби, сите со самостојни санитарни јазли, TV со кабелска телевизија, интернет, клима уред и фрижидер.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 758 денари ( €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни за минимум три ноќевања и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3034 денари (49 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни + две деца или тројца возрасни 
за минимум три ноќевања и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Интернет
 • Туристичка такса

Градот Приморско е лоциран на мал полуостров на брегот на Црното Море, во подножјето на планината Странџа, која овде се сретнува со црноморскиот брег. Градот се наоѓа на 50 километри на југ од Бургас.
Благодарение на локацијата на границата на две географски ширини, таму каде што се спојуваат умерено континенталната и медитеранска клима, Приморско е топ дестинација за летување во Бугарија.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за едно лице при сместени двајца возрасни во двокреветна соба или за двајца возрасни + две деца или тројца возрасни сместени во апартман.
 • Деца до 7 година се сместуваат бесплатно.
 • Трет возрасен или дете над 7 год. на стандардно легло купува цел Ваучер.
 • Трет взрасeн или дете над 7 год. на дополнително легло плаќа  5 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 10 јули до 20 август 2017 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација пред купување на ваучер на тел: +359 888/ 188 141.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости "Пламар"

Куќа за гости "Пламар"
Гр. Приморско
Ул. Козлодуј 6
Тел: +359 
******
E-mail: plam_prim@mail.bg

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости "Пламар" , Приморско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 09.07.2017 до 20.08.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.