Летување на Црно море во Равда - Куќа за гости Sunny house

Еднодневен пакет во Куќа за гости Sunny house, Равда

Еднодневен пакет во Куќа за гости Sunny house, Равда

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца во двокреветна соба во Куќа за гости Sunny house, Равда (од 01 до 30 Септември)

Цена: 948 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца во двокреветна соба во Куќа за гости Sunny house, Равда (од 01 Јуни до 30 Август)

Цена: 1264 ден.
Купете

Еднодневен пакет за тројца во студио во Куќа за гости Sunny house, Равда (од 01 до 30 септември)

Цена: 1580 ден.
Купете

Еднодневен пакет за тројца во студио во Куќа за гости Sunny house, Равда (од 01 Јуни до 30 Август)

Цена: 1896 ден.
Купете
Валидност 04.06.2020 - 30.09.2020
Цена на човек/ден 474 - 632 ден.ден/ човек
Местоположба Равда
Купени 4 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Валидност на ваучер: од 05 јуни до 30 септември 2016 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 888/62 25 94.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 888/62 25 94.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Равда, Р. Бугарија
ул. Крајбрежна 13
Тел: +359 
888/ 62 25 94
E-mail: irenaanelia@gmail.com

ВИП Понудата е обезбедена од 
Куќа за гости Sunny house

Еднодневен пакет во Куќа за гости Sunny house, Равда

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца во двокреветна соба во Куќа за гости Sunny house, Равда (од 01 до 30 Септември)

Цена: 948 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца во двокреветна соба во Куќа за гости Sunny house, Равда (од 01 Јуни до 30 Август)

Цена: 1264 ден.
Купете

Еднодневен пакет за тројца во студио во Куќа за гости Sunny house, Равда (од 01 до 30 септември)

Цена: 1580 ден.
Купете

Еднодневен пакет за тројца во студио во Куќа за гости Sunny house, Равда (од 01 Јуни до 30 Август)

Цена: 1896 ден.
Купете
Валидност 04.06.2020 - 30.09.2020
Цена на човек/ден 474 - 632 ден.ден/ човек
Местоположба Равда
Купени 4 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Валидност на ваучер: од 05 јуни до 30 септември 2016 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 888/62 25 94.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 888/62 25 94.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Равда, Р. Бугарија
ул. Крајбрежна 13
Тел: +359 
888/ 62 25 94
E-mail: irenaanelia@gmail.com

ВИП Понудата е обезбедена од 
Куќа за гости Sunny house

Куќа за гости Sunny house во црноморското гратче Равда располага со сместувачката база од 12 места.
Соби / 2 +1 / И студиа - дневна соба и спална / за 4 лица /.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 948 денари (15 €)
Важи за периодот од 
01 до 30 Септември
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба со тераса
 • Чадор и лежалки на централната плажа во Равда
 • Интернет
 • Паркинг​

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1264 денари (7.5 €)
Важи за периодот од 
01 Јуни до 30 Август
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба со тераса
 • Чадор и лежалки на централната плажа во Равда
 • Интернет
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1580 денари (25 €)
Важи за периодот од 01 до 30 Септември
ВИП ваучерот е за тројца возрасни + едно дете и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио со тераса
 • Чадор и лежалки на централната плажа во Равда
 • Интернет
 • Паркинг​

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1896 денари (30 €)
Важи за периодот од 01 Јуни до 30 Август
ВИП ваучерот е за 
тројца возрасни + едно дете и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио со тераса
 • Чадор и лежалки на централната плажа во Равда
 • Интернет
 • Паркинг

Сите студиа и соби се со самостојна бања и тоалет, клима уред, фрижидер, тераса, кабловска телевизија и интернет, паркинг, за гостите со бебиња нудиме и детско креветче. Куќата е на два спрата со голем двор од 600 кв.м.

Туристичкото гратче Равда се наоѓа на 20 километри од Бургас, Несебар е на 5 километри, а Сончев Брег е оддалечен на само 8 километри.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Валидност на ваучер: од 05 јуни до 30 септември 2016 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 888/62 25 94.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 888/62 25 94.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Sunny house

Равда, Р. Бугарија
ул. Крајбрежна 13
Тел: +359 
888/ 62 25 94
E-mail: irenaanelia@gmail.com

ВИП Понудата е обезбедена од 
Куќа за гости Sunny house

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 04.06.2020 до 30.09.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.