Летување на Црно море во Равда - Апартмански Комплекс Мелиja, Равда

Еднодневен пакет за две или за четири лица во Апартмански Комплекс Ravda Apartments

Еднодневен пакет за две или за четири лица во Апартмански Комплекс Ravda Apartments

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двe лица во студио во Апартмански Комплекс Ravda Apartments, Равда (од 22 маj до 30 јуни и од 26 август до 10 септември)

Цена: 1422 ден.
Купете

Еднодневен пакет за четири лица во апартман во Апартмански Комплекс Ravda Apartments, Равда (од 22 маj до 30 јуни и од 26 август до 10 септември)

Цена: 1738 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двe лица во студио во Апартмански Комплекс Ravda Apartments, Равда (од 01 јули до 25 август)

Цена: 1738 ден.
Купете

Еднодневен пакет за шест лица во апартман во Апартмански Комплекс Ravda Apartments, Равда (од 22 маj до 30 јуни и од 26 август до 10 септември)

Цена: 2212 ден.
Купете

Еднодневен пакет за четири лица во апартман во Апартмански Комплекс Ravda Apartments, Равда (од 01 јули до 25 август)

Цена: 2370 ден.
Купете

Еднодневен пакет за шест лица во апартман во Апартмански Комплекс Ravda Apartments, Равда (од 01 јули до 25 август)

Цена: 2686 ден.
Купете
Валидност 21.05.2020 - 10.09.2019
Цена на човек/ден 711 - 869 ден.ден/ човек
Местоположба Равда
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 22 мај до 10 септември 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 899/ 381 755.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 899/ 381 755 (понеделник до петок от 9.00 – 17.00ч.).
 • Видете ги сите Општи Услови.

Апартмански Комплекс Ravda Apartments
Равда, Р. Бугарија
Ул. Нептун №8
Тел: +359 899/ 381 755
E-mail: reservations1@uiproperty.com

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Апартаментен Комплекс Ravda Apartments, Равда

Еднодневен пакет за две или за четири лица во Апартмански Комплекс Ravda Apartments

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двe лица во студио во Апартмански Комплекс Ravda Apartments, Равда (од 22 маj до 30 јуни и од 26 август до 10 септември)

Цена: 1422 ден.
Купете

Еднодневен пакет за четири лица во апартман во Апартмански Комплекс Ravda Apartments, Равда (од 22 маj до 30 јуни и од 26 август до 10 септември)

Цена: 1738 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двe лица во студио во Апартмански Комплекс Ravda Apartments, Равда (од 01 јули до 25 август)

Цена: 1738 ден.
Купете

Еднодневен пакет за шест лица во апартман во Апартмански Комплекс Ravda Apartments, Равда (од 22 маj до 30 јуни и од 26 август до 10 септември)

Цена: 2212 ден.
Купете

Еднодневен пакет за четири лица во апартман во Апартмански Комплекс Ravda Apartments, Равда (од 01 јули до 25 август)

Цена: 2370 ден.
Купете

Еднодневен пакет за шест лица во апартман во Апартмански Комплекс Ravda Apartments, Равда (од 01 јули до 25 август)

Цена: 2686 ден.
Купете
Валидност 21.05.2020 - 10.09.2019
Цена на човек/ден 711 - 869 ден.ден/ човек
Местоположба Равда
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 22 мај до 10 септември 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 899/ 381 755.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 899/ 381 755 (понеделник до петок от 9.00 – 17.00ч.).
 • Видете ги сите Општи Услови.

Апартмански Комплекс Ravda Apartments
Равда, Р. Бугарија
Ул. Нептун №8
Тел: +359 899/ 381 755
E-mail: reservations1@uiproperty.com

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Апартаментен Комплекс Ravda Apartments, Равда

Апартмански комплекс Ravda Apartments се наоѓа во близина на плажите на Црно море, во спокоен реон на туристичкото гратче Равда. Комплексот предлага надворешен базен и бесплатни лежалки за гостите. Апартманите се климатизирани и опремени со нов мебел. Тие нудат целосно опремена кујна со микробранова печка и електричен чајник. На располагање на гостите има катче за седење и сателитска телевизија. Во комплекс Мелија има цветна градина, која се наоѓа до базенот. На рецепција се нуди изнајмување на автомобили, а исто така и услугите перење и пеглање. Во целата зграда има бесплатен Wi-Fi.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО СТУДИО: 1422 денари (23 €)
ВИП ваучерот е за две лица при минимум две ноќевања и вклучува:

Важи за периодот од 22 маj до 30 јуни и од 26 август до 10 септември

 • Ноќевање во студио
 • Користење на базен
 • Лежалки и чадор на базен
 • Wi-Fi

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО СТУДИО: 1738 денари (28 €)
ВИП ваучерот е за две лица при минимум две ноќевања и вклучува:

Важи за периодот од 01 јули до 25 август

 • Ноќевање во студио
 • Користење на базен
 • Лежалки и чадор на базен
 • Wi-Fi

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО АПАРТМАН: 1738 денари (28 €)
ВИП ваучерот е за четири лица при минимум две ноќевања и вклучува:

Важи за периодот од 22 маj до 30 јуни и од 26 август до 10 септември

 • Ноќевање во апартман
 • Користење на базен
 • Лежалки и чадор на базен
 • Wi-Fi

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО АПАРТМАН: 2370 денари (38 €)
ВИП ваучерот е за четири лица при минимум две ноќевања и вклучува:

Важи за периодот од 01 јули до 25 август

 • Ноќевање во апартман
 • Користење на базен
 • Лежалки и чадор на базен
 • Wi-Fi

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО АПАРТМАН: 2212 денари (36 €)
ВИП ваучерот е за шест лица при минимум две ноќевања и вклучува:

Важи за периодот од 22 маj до 30 јуни и од 26 август до 10 септември

 • Ноќевање во апартман
 • Користење на базен
 • Лежалки и чадор на базен
 • Wi-Fi

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО АПАРТМАН: 2686 денари (43 €)
ВИП ваучерот е за четири лица при минимум две ноќевања и вклучува:

Важи за периодот од 01 јули до 25 август

 • Ноќевање во апартман
 • Користење на базен
 • Лежалки и чадор на базен
 • Wi-Fi

 

С​тудиaта се наoѓаат во корпус 3 на ул. Беласица бр. 4, а апартманите се во корпуси 1 и 2 на ул. Нептун бр. 8

Плажата се наоѓа на само 100 метри од комплексот. До центарот на Равда се стигнува за 5 минути пешачење. Таму гостите ќе откријат барови, ресторани, и многу други локали на главната трговска улица.
Равда се наоѓа на 20 километри од Бургас, Несебар е на 5 километри, а главната автобуска станица во Сончев Брег е на 8 километри.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 22 мај до 10 септември 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 899/ 381 755.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 899/ 381 755 (понеделник до петок от 9.00 – 17.00ч.).
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартмански Комплекс Мелиja, Равда

Апартмански Комплекс Ravda Apartments
Равда, Р. Бугарија
Ул. Нептун №8
Тел: +359 899/ 381 755
E-mail: reservations1@uiproperty.com

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Апартаментен Комплекс Ravda Apartments, Равда

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 21.05.2020 до 10.09.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.