Летување на Црно море во Равда - Апартмански комплекс Равда Дом

Еднодневен пакет за четири лица во Апартмански Комплекс Равда дом

Еднодневен пакет за четири лица во Апартмански Комплекс Равда дом

Изберете пакет

Еднодневен пакет за четири лица во апартман во Апартмански Комплекс Равда дом (од 22 мај до 30 јуни и од 26 август до 10 септември)

Цена: 1738 ден.
Купете

Еднодневен пакет за четири лица во апартман во Апартмански Комплекс Равда дом (од 01 јули до 25 август)

Цена: 2370 ден.
Купете
Валидност 21.05.2020 - 10.09.2020
Цена на човек/ден 434.5 - 592.5 ден.ден/ човек
Местоположба Равда
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 22 мај до 10 септември 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 899/ 381 755.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 899/ 381 755.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Апартмански Комплекс Равда Дом
Равда, Р. Бугарија

на аголот на Ул. Странџа и  Ул. Обориште
Тел: +359 899/ 381 755
E-mail: reservations1@uiproperty.com

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Апартмански Комплекс Равда Дом

Еднодневен пакет за четири лица во Апартмански Комплекс Равда дом

Изберете пакет

Еднодневен пакет за четири лица во апартман во Апартмански Комплекс Равда дом (од 22 мај до 30 јуни и од 26 август до 10 септември)

Цена: 1738 ден.
Купете

Еднодневен пакет за четири лица во апартман во Апартмански Комплекс Равда дом (од 01 јули до 25 август)

Цена: 2370 ден.
Купете
Валидност 21.05.2020 - 10.09.2020
Цена на човек/ден 434.5 - 592.5 ден.ден/ човек
Местоположба Равда
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 22 мај до 10 септември 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 899/ 381 755.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 899/ 381 755.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Апартмански Комплекс Равда Дом
Равда, Р. Бугарија

на аголот на Ул. Странџа и  Ул. Обориште
Тел: +359 899/ 381 755
E-mail: reservations1@uiproperty.com

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Апартмански Комплекс Равда Дом

Уживајте во топлите води на Црно море, прекрасниот песок, и имајте незаборавен одмор во прекрасната Равда, на 350 метри од плажите.
На Вашето внимание ви предлагаме нови прекрасно опремени едноспални апартмани во комплекс Ravda Dom, Равда.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО АПАРТМАН: 1738 денари (28 €)
ВИП ваучерот е за четири лица при минимум две ноќевања и вклучува:

Важи за периодот 22 мај до 30 јуни и од 26 август до 10 септември

 • Ноќевање во апартман
 • Користење на базен
 • Лежалки и чадор на базен
 • Wi-Fi

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ ВО АПАРТМАН: 2370 денари (38 €)
ВИП ваучерот е за четири лица при минимум две ноќевања и вклучува:

Важи за периодот од 01 јули до 25 август

 • Ноќевање во апартман
 • Користење на базен
 • Лежалки и чадор на базен
 • Wi-Fi

Равда Дом -  Сместувањето е по 14.00 ч. од канцелариите на фирмата во комплекс Мелија 1 на ул. Нептун 8, Равда

Апартхотелот е нова зграда од типот хотел, со добра инфраструктура во нов престижен станбен комплекс (изградена во 2013 година).
Апартманите се целосно опремени, има сè што е потребно за вашата удобност и комфор.
Зградата се наоѓа на тивко и мирно место, со изградена инфраструктура со сите удобности и места за забава како ноќни клубови и ресторани, продавници од секаков вид и лунапарк за деца и возрасни.
Секој стан има клима уред, модерно опремени со целосно опремена блок кујна.
Карактеристики на комплексот: базен, лифт, деноноќно обезбедување.
Туристичкото гратче Равда се наоѓа на 20 километри од Бургас, Несебар е на 5 километри, а главната автобуска станица во Сончев Брег е на 8 километри.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Валидност на ваучер: од 22 мај до 10 септември 2020 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми и места на телефон: +359 899/ 381 755.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 899/ 381 755.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апартмански комплекс Равда Дом

Апартмански Комплекс Равда Дом
Равда, Р. Бугарија

на аголот на Ул. Странџа и  Ул. Обориште
Тел: +359 899/ 381 755
E-mail: reservations1@uiproperty.com

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Апартмански Комплекс Равда Дом

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 21.05.2020 до 10.09.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.