Нова активна понуда од Апарт Хотел Сирона:

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Апарт Хотел Сирона, Разлог

Простанало време:
Цена: 1296ден.

СПА одмор во Разлог - Апарт Хотел Сирона

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Апарт Хотел Сирона, РазлогВо Апарт Хотел Сирона Разлог можете да одморите од вашето секојдневие и целосно да се релаксирате. Хотелот се наоѓа во областа „Круше“ Разлог наи само 10 км. од Банско. Апарт хотелот Сирона е лоциран во подножјето на планината Пирин и гарантира спокојство за време на вашиот семеен одмор и релаксација. Планински излети, вкусна храна и СПА центар се достапни за целото семејство.
Со нас ќе можете да уживате во руска и финска сауна, парната бања и просторот за релаксација со поглед на националниот парк Пирин. Имаме и теретана, детско катче, гардеробер за опрема за скијање.
Апарт Хотел Сирона во Разлог има бутик ресторан „Gardens by Sirona“, каде ќе имате можност да уживате во кулинарски јадења подготвени од наши искусни готвачи.

БОНУСИ:
10% попуст на сите СПА услуги и на цените во ресторанот

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1580 денари (25 €)
Вип ваучер е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио
 • Еден појадок на шведска маса
 • Една вечера на шведска маса
 • Спа-пакет, којшто вклучува:
 • Финска сауна
 • Парна бања
 • Руска сауна
 • Џакузи
 • Зона за релаксација
 • ДЕтско катче
 • Бесплатен Wi-Fi интернет во хотелот
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичко осугурување, туристичка такса и ДДВ

Секоја просторија располага со целосно опремена кујна, катче за дневен престој и софа кревет.
Максимален капацитет за поместување:
Студио - 2 + 1;
Апартман со една спална - 2 + 2; 4 + 0;

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред датумот на истекување на хотелската понуда.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Дете до 5,99 години години се сместува бесплатно.
 • За дете од 6 до 11,99 години се доплаќа 9 € на ден со вклучен појадок и вечера.
 • За дете над 12 години и трето возрасно лице во апартман се доплаќа 25 € на ден со вклучен појадок и вечера.
 • За сместување со домашно милениче до 10 кг - се доплаќа 8 € на ден.
 • Доплата за апартман - 13 € на ден.
 • Понудата важи за индивидуални резервации (до 5 соби) и не важи за групни резервации.
 • Сите дополнителни плаќања се вршат на самото место на рецепција во хотелот!
 • Валидност на ваучер: од 11 март до 08 мај 2021 година.
 • Понудата НЕ важи за официјалните празници.
 • Пред да купите ваучер, направете барање за слободни места на телефон : +359 700/152 77; +359 899 97 22 77
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот по телефон :  +359 0700/152 77; +359 899 97 22 77
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Апарт Хотел Сирона

41°51'05.0''N 23°23'54.5''E гр. Разлог м. Бетоловото
Тел: +359 ******; +******
Емайл: marketing@sirona-bg.com
 

ВИП Понудата е преобезбедена од Апарт Хотел Сирона, Разлог!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 11.03.2021 до 08.05.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.