Нова активна понуда од Реденка Холидеј Клуб:

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Реденка Холидеј Клуб, Разлог

Простанало време:
Цена: 1580ден.

Одмор во Разлог, Бугарија - Реденка Холидеј Клуб

Еднодневен пакет со појадок и вечера + СПА во Реденка Холидеј Клуб, РазлогКомплекс Реденка Холидеј Клуб се наоѓа во месноста Реденка, на само 2 км. од Разлог и на 8 км. од Банско. Во близина на комплексот се наоѓаат голф терени, како и ски патеките. Комплекс Реденка Холидеј Клуб Ви обезбедува луксузни апартмани и стилски и со уникатен изглед вили во алпски стил. Комплекс Реденка за своите гости располага и со надворешен и внатрешен базен, како и СПА центар, за да биде комплетен Вашиот одмор.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1327 денари (21.5 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во апартман со една спална при минимум двајца сместени
 • Еден појадок во ресторанот на хотелот
 • Една вечера во ресторанот на хотелот
 • Користење на внатрешен базен
 • Сауна
 • Парна бања
 • Џакузи
 • Фитнес
 • Безжичен интернет
 • Паркинг
 • Осигурување, туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1296 денари (21 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во апартман со две спални при минимум четворица сместени
 • Еден појадок во ресторанот на хотелот
 • Една вечера во ресторанот на хотелот
 • Користење на внатрешен базен
 • Сауна
 • Парна бања
 • Џакузи
 • Фитнес
 • Безжичен интернет
 • Паркинг
 • Осигурување, туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1264 денари (20 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во вила со две спални при минимум четворица сместени
 • Еден појадок во ресторанот на хотелот
 • Една вечера во ресторанот на хотелот
 • Користење на внатрешен базен
 • Сауна
 • Парна бања
 • Џакузи
 • Фитнес
 • Безжичен интернет
 • Паркинг
 • Осигурување, туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1201 денари (19 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Ноќевање во вила со три спални при минимум шестмина сместени
 • Еден појадок во ресторанот на хотелот
 • Една вечера во ресторанот на хотелот
 • Користење на внатрешен базен
 • Сауна
 • Парна бања
 • Џакузи
 • Фитнес
 • Безжичен интернет
 • Паркинг  
 • Осигурување, туристичка такса и ДДВ

Просторниот и модерен Реденка Палас, располага со 87 луксузни апартмани;
Реденка Лоџ, номинирана за годишните награди "Зграда на годината" има на располагање 19 исклучително креативно исполнети и со уникатен изглед апартмани.
Вили Реденка - 24 стилски вили во алпски стил, совршени до последниот детал.

Сите згради во комплексот се опремени по највисоки стандарди и располагаат со сите потребни уреди за подготовка на појадок, ручек и вечера за Вас и Вашето семејство. Ќе бидете задоволни од големиот избор на телевизиски канали и брзата Интернет врска, достапни во секој апартман или куќа. Исто така ќе можете да ги искористите предностите на Wi-Fi мрежата, која го опфаќа речиси целиот комплекс.

Комплекс "Реденка" располага со опрема  за вежбање и рекреација какви што ретко ќе најдете на други места. Гостите ќе можат да уживаат во голем затворен базен со димензии 13 х 7 метри, со високи  прозорци кои  обезбедуваат многу сончеви зраци дури во најстудените зимски денови. Комплексот обезбеди константна температура на водата во внатрешниот базен од 30-32 °.
Велнес центар со џакузи, сауна, парна бања, масажа, фитнес, солариум. Лоби-барот  е разполжен во "Реденка Палас".
Голем отворен базен со Базен-бар и зона за деца, лежалки и чадори - една исклучително пријатна придобивка за летото во планината.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Вип Ваучерот е за еден човек, при сместени две, четири или шест лица.
 • Деца до 5.99 год. се сместуваат и хранат бесплатно.
 • За деца од 6 до 11.99 год. сместени на дополнително легло се доплаќа 9 €.
 • Возрасен / лице над 12 год. / на дополнително легло плаќа 12.5 €.
 • Хотелот предлага специјален попуст 7 = 6 / резервирате 7, плаќате 6 ноќевања /.
 • Сите доплати се вршат на рецепцијата во хотелот.
 • Валидност на ваучер: од 24 мај до 30 јуни 2017 година.
 • Понудата не е валидна за Велигденските празници.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 888/72 27 79; +359 887/76 66 56.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 888/72 27 79; +359 887/76 66 56.
 • Видете ги сите општи услови

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Реденка Холидеј Клуб

Главен пат Предела-Банско,
месност „Реденка
Тел: +359 ******
Тел:+359 ******
E-mail: reservations@hotelredenka.com
Website: www.hotelredenka.com

ВИП Понудата е обезбедена од Реденка Холидеј Клуб!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 23.05.2017 до 30.06.2017
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.