Велигден во Родопите Бугарија - Комплекс Флора

Дводневен или тридневен пакет за наем на самостојна вила за 16 гости во Еко Комплекс Флора

Дводневен или тридневен пакет за наем на самостојна вила за 16 гости во Еко Комплекс Флора

Изберете пакет

Дводневен пакет за наем на самостојна вила за 16 гости во Еко Комплекс Флора

Цена: 60672 ден.
Купете

Тридневен пакет за наем на самостојна вила за 16 гости во Еко Комплекс Флора

Цена: 75840 ден.
Купете
Валидност 29.04.2021 - 04.05.2021
Цена на човек/ден 1580 - 1896 ден.ден/ човек
Местоположба Паталеница
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата важи за наем на комплексот за две или три ноќевања.
 • Валидност на ваучер: од 30 април 2021 г. до 04 мај 2021 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 895/08 51 54.
 • Сместување после 14:00 часот.
 • Напуштање до 12:00 часот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Еко Комплекс "Флора"
Област Пазарџик, Пловдив - Р. Бугарија
С. Паталеница
Моб: +359 888/ 82 03 26
E-mail:
info@flora-eco.com
Facebook: Еко Комплекс Флора
Website: www.flora-eco.com

ВИП Понудата е обезбедена од Еко Комплекс "Флора"

Дводневен или тридневен пакет за наем на самостојна вила за 16 гости во Еко Комплекс Флора

Изберете пакет

Дводневен пакет за наем на самостојна вила за 16 гости во Еко Комплекс Флора

Цена: 60672 ден.
Купете

Тридневен пакет за наем на самостојна вила за 16 гости во Еко Комплекс Флора

Цена: 75840 ден.
Купете
Валидност 29.04.2021 - 04.05.2021
Цена на човек/ден 1580 - 1896 ден.ден/ човек
Местоположба Паталеница
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата важи за наем на комплексот за две или три ноќевања.
 • Валидност на ваучер: од 30 април 2021 г. до 04 мај 2021 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 895/08 51 54.
 • Сместување после 14:00 часот.
 • Напуштање до 12:00 часот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Еко Комплекс "Флора"
Област Пазарџик, Пловдив - Р. Бугарија
С. Паталеница
Моб: +359 888/ 82 03 26
E-mail:
info@flora-eco.com
Facebook: Еко Комплекс Флора
Website: www.flora-eco.com

ВИП Понудата е обезбедена од Еко Комплекс "Флора"

Комплекс Флора се наоѓа во селото Паталеница, на 50 километри од градот Пловдив. Близу до Комплекс Флора се наоѓа културно-историскиот споменик - црквата "Св. Димитар" од 12 век. Комплексот располага со пријатни соби за вашиот одмор, пријатно место за одмор, каде може да уживате со пријателите во пријатна музика, да погледнете во срцето на планината Родопи.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 60672 денари (985 €)
ВИП ваучерот е за до шестнаесет лица и вклучува:

 • Две ноќевања
 • Џакузи
 • Парна бања
 • Сауна
 • Клима, кабловска телевизија, локално парно
 • Безжичен интернет
 • Обезбедуван паркинг
 • Туристичка такса

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 75840 денари (1231 €)
ВИП ваучерот е за до шестнаесет лица и вклучува:

 • Три ноќевања
 • Џакузи
 • Парна бања
 • Сауна
 • Клима, кабловска телевизија, локално парно
 • Безжичен интернет
 • Обезбедуван паркинг
 • Туристичка такса

Ресторан Флора е посебно место каде што може да поминуваат повеќе време со семејството и пријателите во пријатна атмосфера, да се забавувате и да потанцувате. .
Во СПА зоната секој може да се опушти и ослободи од наталожениот стрес. СПА центарот се состои од џакузи, инфрацрвена сауна, сала за релаксација, масажи и внатрешен базен за релаксација. Во внатрешниот базен температурата на водата е 35 - 36 степени, загреана и омекната преку соларен и еко-пелетен систем.

ДОПОЛНИТЕЛНИ ПРОМОТИВНИ УСЛУГИ од хотелот: се нарачуваат  заедно со резервацијата или на рецепција при сместување, плаќа на лице место:

 • Две комплетни масажи, во времетраење од 60 минути на цената на една сеопфатна масажа- по 15 € за еден масажа
 • Две делумни масажати, во времетраење од 30 минути на цената на една делумна масажа- по 10 € за една сеопфатн масажа
 • Романтична вечер за двама- во Релакс центар со џакузи, на свеќи, маса за двајца, шампањ, овошје, соодветна музика- до 2 часа индивидуално во парови по 22 часот – 15 € - нарачка при резервацијата
 • Јавање коњи / прошетка во планината- 10 € за еден час на човек
 • Посета споменици на културата или манастир Св Петар и Павле
 • Користење на наргиле-5 €

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата важи за наем на комплексот за две или три ноќевања.
 • Валидност на ваучер: од 30 април 2021 г. до 04 мај 2021 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација на тел: +359 895/08 51 54.
 • Сместување после 14:00 часот.
 • Напуштање до 12:00 часот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Комплекс Флора

Еко Комплекс "Флора"
Област Пазарџик, Пловдив - Р. Бугарија
С. Паталеница
Моб: +359 888/ 82 03 26
E-mail:
info@flora-eco.com
Facebook: Еко Комплекс Флора
Website: www.flora-eco.com

ВИП Понудата е обезбедена од Еко Комплекс "Флора"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 29.04.2021 до 04.05.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.