Летување во Сончев брег - Хотел Black sea, Сончев брег

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Black sea, Сoнчев брeг

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Black sea, Сoнчев брeг

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Black sea, Сoнчев брeг (од 15 мај до 11 јуни)

Цена: 1138 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Black sea, Сoнчев брeг (од 12 до 25 јуни и од 06 до 26 септември)

Цена: 1390 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Black sea, Сoнчев брег (од 26 јуни до 09 јули и од 26 август до 05 септемрви)

Цена: 1770 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Black sea, Сoнчев брeг (од 10 јули до 25 август)

Цена: 1864 ден.
Купете
Валидност 14.05.2020 - 26.09.2020
Цена на човек/ден 1137.6 - 1864.4 ден.ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата важи минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 4 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 12 години плаќаат 80% од цената за возрасен на рецепција.
 • Трето возрасно лице и деца над 12 години на дополнителен кревет купуваат цел ваучер.
 • За користеве на клима уред се доплаќа 2.5 € на ден. 
 • Доплата за паркинг - 5 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 15  мај до 26 септември 2019 година
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 885/709 889.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 885/709 889.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Хотел Black Sea
Сoнчев брeг 8240, Р. Бугарија
Тел.: +359 885/ 709 889 
E-mail: xercules_tur@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Хотел В
lack SeaСoнчев брeг

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Black sea, Сoнчев брeг

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Black sea, Сoнчев брeг (од 15 мај до 11 јуни)

Цена: 1138 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Black sea, Сoнчев брeг (од 12 до 25 јуни и од 06 до 26 септември)

Цена: 1390 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Black sea, Сoнчев брег (од 26 јуни до 09 јули и од 26 август до 05 септемрви)

Цена: 1770 ден.
Купете

Еднодневен пакет со појадок, ручек и вечера во Хотел Black sea, Сoнчев брeг (од 10 јули до 25 август)

Цена: 1864 ден.
Купете
Валидност 14.05.2020 - 26.09.2020
Цена на човек/ден 1137.6 - 1864.4 ден.ден/ човек
Местоположба Слънчев бряг
Купени 0 ваучери
 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата важи минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 4 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 12 години плаќаат 80% од цената за возрасен на рецепција.
 • Трето возрасно лице и деца над 12 години на дополнителен кревет купуваат цел ваучер.
 • За користеве на клима уред се доплаќа 2.5 € на ден. 
 • Доплата за паркинг - 5 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 15  мај до 26 септември 2019 година
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 885/709 889.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 885/709 889.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Хотел Black Sea
Сoнчев брeг 8240, Р. Бугарија
Тел.: +359 885/ 709 889 
E-mail: xercules_tur@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Хотел В
lack SeaСoнчев брeг

Хотел Black sea е лоциран во центарот на Сончев Брег и на 100 метри од морето, омилено место за одмор на многу туристи. Хотелот располага со 30 луксузни соби и 4 апартмани кои целогодишно се на располагање на гостите. Хотелот располага со паркинг, деноноќно обезбедување, сеф, ноќен бар, ресторан, менувачница, предлага перење и пеглање на облека, како и бизнис услуги. Терасите се со поглед кон Црното море.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1138 денари (18 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за сместување од 15 мај до 11 јуни)

 • Едно ноќевање 
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1390 денари (22 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за сместување од 12 до 25 јуни и од 06 до 26 септември)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1770 денари (29 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за сместување од 26 јуни до 09 јули и од 26 август до 05 септемрви)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1864 денари (30 €)
Вип Ваучерот е за едно лице и вклучува:

(важи за сместување од 10 јули до 25 август)

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Интернет

Во собите има климатизација, кабловска телевизија и интернет, телефон, бања со тоалетот, фрижидер, фен за коса, пегла., рум-сервис услуги. Секоја соба има тераса со поглед. Хотелот има 30 соби - 20 со спална и10 со два посебни кревети, како и четири луксузни апартмани. Сите соби имаат трет кревет и кабловска ТВ, интернет, телефон, клима уред, фрижидер, фен и тераси. Хотелот располага фитнес центар од висока класа и студио за масажи.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата важи минимум 2 ноќевања.
 • Деца до 4 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 4 до 12 години плаќаат 80% од цената за возрасен на рецепција.
 • Трето возрасно лице и деца над 12 години на дополнителен кревет купуваат цел ваучер.
 • За користеве на клима уред се доплаќа 2.5 € на ден. 
 • Доплата за паркинг - 5 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 15  мај до 26 септември 2019 година
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 885/709 889.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 885/709 889.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Black sea, Сончев брег

Хотел Black Sea
Сoнчев брeг 8240, Р. Бугарија
Тел.: +359 885/ 709 889 
E-mail: xercules_tur@abv.bg

ВИП Понудата за Црно море 2020 е обезбедена од Хотел В
lack SeaСoнчев брeг

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 14.05.2020 до 26.09.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.