Нова активна понуда од Куќа за гости Хисарски:

Еднодневен пакет со појадок, појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера во куќа за гости Хисарски

Простанало време:
Цена: 948ден.

Одмор во Срница - Куќа за гости Хисарски

Еднодневен пакет со појадок, појадок и вечера или со појадок, ручек и вечера во куќа за гости ХисарскиКуќа за гости '' Хисарски'' ги пречекува своите гости. Во последните години Срница се развива како туристичко гратче, најмногу поради вештачкото езеро Доспат. Гостите доаѓаат овде поради риболовот, природата и недопрената природа.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 916 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1043 денари (17 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса
 • Паркинг

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 1232 денари (20 €)

ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба
 • Еден појадок
 • Еден ручек
 • Еден ручек
 • Една вечера
 • Интернет Wi-Fi
 • Туристичка такса
 • Паркинг

Куќа за гости '' Хисарски''  располага со пријатни соби во топли бои, секоја со бања, панорамска тераса кон браната на езерото, SMART телевизори со дигитална телевизија, WiFi, подови со мокет. Скара, катче за подготовка на храна (печки, фритеза, микробранова, кафемат), базен со лежалки., Паркинг во објектот, тревник за игри и забава, детско катче. Куќата има 4 соби – четирикреветни сови; 6 соби со два кревети + софа кревет; 6 студиа со канапе и 3 еднокреветни соби.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот важи за едно лице при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 5,99 години се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 18 год. возраст доплаќаат 50% од цената на избраниот пакет.
 • Трет возрасен купува ваучер.
 • Валидност на ваучерот: од 16 октомври до 30 ноември 2019 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 895/77 68 88.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со диктирање на бројот на ваучерот на телефон: +359 895/77 68 88.
 • Погледнете ги сите општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Хисарски

Къща за гости "Хисарски"
Гр. Срница
Ул. Пролет №6
E-mail: unikomeood@abv.bg
Тел: +359 ******

ВИП Понудата за Црно море 2019 е обезбдена од Куќа за гости "Хисарски" , Срница

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 15.10.2019 до 30.11.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.