Одмор во Банско - Куќа за гости Ела

Еднодневен пакет со појадок во Куќа за гости Ела***, БанскоКуќа за гости Ела се наоѓа во Банско, на 500 метри од жичарницата, и располага со 1 двокреветна соба, 2 студиа и 6 апартмани. Со исклучок на двокреветната соба, сите други простории имаат балкони. Се нуди сауна, парна соба и третмани за масажа

ЕДНОДНЕВЕН  ПАКЕТ: ВИП цена: 806 денари (13 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна просторија
 • Користење на џакузи, сауна, парна соба и простории за релаксирање
 • Маса за пинг понг и катче за тивки игри
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН  ПАКЕТ: ВИП цена: 964 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна просторија
 • Еден појадок
 • Користење на џакузи, сауна, парна соба и простории за релаксирање
 • Маса за пинг понг и катче за тивки игри
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН  ПАКЕТ: ВИП цена: 964 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио
 • Користење на џакузи, сауна, парна соба и простории за релаксирање
 • Маса за пинг понг и катче за тивки игри
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН  ПАКЕТ: ВИП цена: 1122 денари (18 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во студио
 • Еден појадок
 • Користење на џакузи, сауна, парна соба и простории за релаксирање
 • Маса за пинг понг и катче за тивки игри
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН  ПАКЕТ: ВИП цена: 1122 денари (18 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Користење на џакузи, сауна, парна соба и простории за релаксирање
 • Маса за пинг понг и катче за тивки игри
 • Интернет

ЕДНОДНЕВЕН  ПАКЕТ: ВИП цена: 1280 денари (20 €)
ВИП ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Едно ноќевање во апартман
 • Еден појадок
 • Користење на џакузи, сауна, парна соба и простории за релаксирање
 • Маса за пинг понг и катче за тивки игри
 • Интернет

* Максимално сместување во апартман (спална соба и софа) - 2 + 2.

Куќа за гости Ела*** се наоѓа во тивка и мирна населба, на 5 минути од почетната станица на жичарницата. Има 1 двокреветна соба, 2 студиа и 6 апартмани. Со исклучок на двокреветната просторија, сите други соби имаат балкони.

Просториите располагаат со опремена кујна , дневна соба со кабловска телевизор со рамен екран и приватна бања.

За гостите се предлага сауна, парна соба и третмани за масажа. Бесплатна WiFi е достапен низ целата зграда.

Во куќата има ски-гардеробер, сеф и двор со места за паркирање.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се купи пред истекот на понудената хотелска понуда.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице при сместени двајца возрасни.
 • Децата до 4,99 години престојуваат бесплатно.
 • На децата од 5 до 11,99 години се наплаќа 50% од цената на ваучерот.
 • За трето возрасно лице се плаќа дополнителни 70% од цената на ваучерот.
 • Сите доплати се плаќаат на лице место на одјавување!
 • Валидност на ваучер: од 04 август до 27 септември 2020 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници!
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 886/860 434.
 • По купувањето на ваучерот, мора да ја потврдите вашата резервација со тоа што ќе го диктирате вашиот број на ваучер на: +359 886/860 434.
 • Погледнете ги сите Услови и правила.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости Ела

Куќа за гости Ела
Банско, Р. Бугарија
Улица  Рајна Кнегиња 4
Тел: +359 ******
е-mail:  info@ela-bansko.com

Website: http://ela-bansko.com/hotel

ВИП Понудата е обезбедена од Куќа за гости Ела***

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 03.08.2020 до 27.09.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.