СПА одмор за двајца во Огњаново - Valentina Castle

Еднодневен делничен пакет за двајца со појадок во Valentina Castle , ОгњановоКомплекс Valentina Castle се наоѓа во селото Огњаново, едно од популарните СПА центри во Бугарија. Огњаново е благословено со лековитата минерална вода и се наоѓа во подножјето помеѓу четири планини Пирин, Родопите, Славянка и Стргач.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3002 денари (48 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и вклучува:
Важи за сместување во деновите од недела до четврток

 • Едно ноќевање во двокреветна делукс соба
 • Еден појадок
 • Внатрешен базен и џакузи со топла минерална вода
 • Сауна
 • Парна бања
 • Релакс зона
 • Топли лежалки за релаксација
 • Безжичен интернет
 • Надворешно и внатрешно детско катче
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

Секоја од пространи соби и апартмани во Valentina Castle е убаво декориран и предиспонира за целосна релаксација. Дизајниран како место каде што софистицираниот стил и луксуз создаваат атмосфера, комфорна и релаксирачка атмосфера. Комплексот има шест еко-куќички, кои се направени целосно од природни материјали.

Покрај луксузното сместување, можете исто така да уживате во разновидната кујна во ресторанот на Valentina Castle. Одличните капацитети за релаксација (базени со топла минерална вода, џакузи, сауна, парна бања, топли лежалки) обезбедуваат релаксирачко и незаборавно искуство за сите гости.

Релакс зоната на Valentina Castle нуди модерни објекти, кои вклучуваат два базени (внатрешен и надворешен), внатрешно и надворешно џакузи, сауна и парна бања, фитнес центар, две соби за масажи и третмани, солариум и зона релаксација со топла мозаик лежалка.

Вие сте добредојдени да ги вкусите кулинарските задоволства на новоотворениот ресторан " Valentina Castle ". Менито вклучува првокласни вина, брендирани пијалоци, вкусни локални јадења, салати и вкусни десерти кои гарантираат уникатно искуство. Капацитетот на ресторанот е 100 места.

Услови на понудата

 • ВИП Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важност на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 5,99 г на дополнително легло - бесплатно.
 • Дете од 6 година до 11,99 год. на дополнително легло – 15 € на ден.
 • Дете над 12 година или трет возрасен на дополнително легло – 20 € на ден.
 • Валидност на понудата: од 20 март до 30 април 2018 година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: 0884/345 844.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: 0884/345 844.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Valentina Castle

Огњаново, Р. Бугарија
Тел: 
******
е-mail: info@valentinacastle.com
Website: www.valentinacastle.com

ВИП Понудата е обезбедена од Valentina Castle, Огњаново!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 05.11.2019 до 22.12.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.