СПА одмор за двајца во Огњаново - Valentina Castle

Еднодневен делничен или викенд пакет за двајца со појадок во Valentina Castle , Огњаново

Еднодневен делничен или викенд пакет за двајца со појадок во Valentina Castle , Огњаново

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца во двокреветна стандардна соба со појадок во Valentina Castle , Огњаново

Цена: 2844 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца во двокреветна делукс соба со појадок во Valentina Castle , Огњаново

Цена: 3002 ден.
Купете
Валидност 10.12.2020 - 31.03.2021
Цена на човек/ден 1422 - 1501 ден.ден/ човек
Местоположба Огняново
Купени 7 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Вип Ваучерот е за едно лице при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 5.99 год. возраст на дополнително легло се сместува бесплатно.
 • Дете од 6 до 11.99 години, сместено на дополнително легло: доплаќа 10 € на ден.
 • Дете од 12 до 17.99  години доплаќа 15 € на ден.
 • Трет возрасен сместен на дополнително легло доплаќа 20 € на ден.
 • Валидност на понудата: од 10 декември 2020 г. до 31 март 2021 година.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми и да направите резервација на тел: +359 884/34 59 44.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 884/34 59 44.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Огњаново, Р. Бугарија
Тел: 
0884/ 345 844
е-mail: info@valentinacastle.com
Website: www.valentinacastle.com

ВИП Понудата е обезбедена од Valentina Castle, Огњаново!

Еднодневен делничен или викенд пакет за двајца со појадок во Valentina Castle , Огњаново

Изберете пакет

Еднодневен пакет за двајца во двокреветна стандардна соба со појадок во Valentina Castle , Огњаново

Цена: 2844 ден.
Купете

Еднодневен пакет за двајца во двокреветна делукс соба со појадок во Valentina Castle , Огњаново

Цена: 3002 ден.
Купете
Валидност 10.12.2020 - 31.03.2021
Цена на човек/ден 1422 - 1501 ден.ден/ човек
Местоположба Огняново
Купени 7 ваучери
 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Вип Ваучерот е за едно лице при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 5.99 год. возраст на дополнително легло се сместува бесплатно.
 • Дете од 6 до 11.99 години, сместено на дополнително легло: доплаќа 10 € на ден.
 • Дете од 12 до 17.99  години доплаќа 15 € на ден.
 • Трет возрасен сместен на дополнително легло доплаќа 20 € на ден.
 • Валидност на понудата: од 10 декември 2020 г. до 31 март 2021 година.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми и да направите резервација на тел: +359 884/34 59 44.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 884/34 59 44.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Огњаново, Р. Бугарија
Тел: 
0884/ 345 844
е-mail: info@valentinacastle.com
Website: www.valentinacastle.com

ВИП Понудата е обезбедена од Valentina Castle, Огњаново!

Комплекс Valentina Castle се наоѓа во селото Огњаново, едно од популарните СПА центри во Бугарија. Огњаново е благословено со лековитата минерална вода и се наоѓа во подножјето помеѓу четири планини Пирин, Родопите, Славянка и Стргач.

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: VIP цена: 2844 денари (46 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и вклучува:
Важи за сместување во деновите од недела до четврток

 • Едно ноќевање во двокреветна стандардна соба
 • Еден појадок
 • Внатрешен базен и џакузи со топла минерална вода
 • Сауна
 • Парна бања
 • Релакс зона
 • Топли лежалки за релаксација
 • Безжичен интернет
 • Надворешно и внатрешно детско катче
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: VIP цена: 3002 денари (48 €)
ВИП ваучерот е за двајца возрасни и вклучува:
Важи за сместување во петок и сабота

 • Едно ноќевање во двокреветна делукс соба
 • Еден појадок
 • Внатрешен базен и џакузи со топла минерална вода
 • Сауна
 • Парна бања
 • Релакс зона
 • Топли лежалки за релаксација
 • Безжичен интернет
 • Надворешно и внатрешно детско катче
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

Секоја од пространи соби и апартмани во Valentina Castle е убаво декориран и предиспонира за целосна релаксација. Дизајниран како место каде што софистицираниот стил и луксуз создаваат атмосфера, комфорна и релаксирачка атмосфера. Комплексот има шест еко-куќички, кои се направени целосно од природни материјали.

Покрај луксузното сместување, можете исто така да уживате во разновидната кујна во ресторанот на Valentina Castle. Одличните капацитети за релаксација (базени со топла минерална вода, џакузи, сауна, парна бања, топли лежалки) обезбедуваат релаксирачко и незаборавно искуство за сите гости.

Релакс зоната на Valentina Castle нуди модерни објекти, кои вклучуваат два базени (внатрешен и надворешен), внатрешно и надворешно џакузи, сауна и парна бања, фитнес центар, две соби за масажи и третмани, солариум и зона релаксација со топла мозаик лежалка.

Вие сте добредојдени да ги вкусите кулинарските задоволства на новоотворениот ресторан " Valentina Castle ". Менито вклучува првокласни вина, брендирани пијалоци, вкусни локални јадења, салати и вкусни десерти кои гарантираат уникатно искуство. Капацитетот на ресторанот е 100 места.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Вип Ваучерот е за едно лице при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 5.99 год. возраст на дополнително легло се сместува бесплатно.
 • Дете од 6 до 11.99 години, сместено на дополнително легло: доплаќа 10 € на ден.
 • Дете од 12 до 17.99  години доплаќа 15 € на ден.
 • Трет возрасен сместен на дополнително легло доплаќа 20 € на ден.
 • Валидност на понудата: од 10 декември 2020 г. до 31 март 2021 година.
 • Пред купување на ваучерот е потребно да направите барање за слободни датуми и да направите резервација на тел: +359 884/34 59 44.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го кодот на ваучерот на тел: +359 884/34 59 44.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Valentina Castle

Огњаново, Р. Бугарија
Тел: 
0884/ 345 844
е-mail: info@valentinacastle.com
Website: www.valentinacastle.com

ВИП Понудата е обезбедена од Valentina Castle, Огњаново!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 10.12.2020 до 31.03.2021
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.