Одмор во Велинград - Балнео хотел Панорама, Велинград

Пакети со појадок во Балнео хотел Панорама, Велинград

Пакети со појадок во Балнео хотел Панорама, Велинград

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок во Балнео хотел Панорама, Велинград

Цена: 1343 ден.
Купете

Дводневен пакет со појадок во Балнео хотел Панорама, Велинград

Цена: 2607 ден.
Купете

Тридневен пакет со појадок во Балнео хотел Панорама, Велинград

Цена: 3871 ден.
Купете
Валидност 09.01.2020 - 29.02.2020
Цена на човек/ден 1290.23 - 1343 ден.ден/ човек
Местоположба Велинград
Купени 26 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Дете под 6 години  со двајца возрасни се сместува бесплатно.
 • Дете од 6 до 12 години доплаќа 50% од цената за возрасен.
 • Трет возрасен доплаќа 18 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 09 јануари  до 29 февруари 2020 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација по телефон: +359 877/22 33 33.
 • Погледнете ги сите општи Услови.

Балнео хотел Панорама, Велинград
Балнео хотел Панорама, Велинград
Балнео - хотел "Панорама"
/бивш Кисловодск/
Гр. Велинград, Р. Бугарија
Ул. "Николај Хрелков" №32
Тел. рецепција 0877 / 22 33 33
E-mail: sbr_panorama.velingrad@abv.bg

 

ВИП понудата е предоставена од нашиот партнер - Балнео Хотел Панорама, Велинград!

Пакети со појадок во Балнео хотел Панорама, Велинград

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок во Балнео хотел Панорама, Велинград

Цена: 1343 ден.
Купете

Дводневен пакет со појадок во Балнео хотел Панорама, Велинград

Цена: 2607 ден.
Купете

Тридневен пакет со појадок во Балнео хотел Панорама, Велинград

Цена: 3871 ден.
Купете
Валидност 09.01.2020 - 29.02.2020
Цена на човек/ден 1290.23 - 1343 ден.ден/ човек
Местоположба Велинград
Купени 26 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Дете под 6 години  со двајца возрасни се сместува бесплатно.
 • Дете од 6 до 12 години доплаќа 50% од цената за возрасен.
 • Трет возрасен доплаќа 18 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 09 јануари  до 29 февруари 2020 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација по телефон: +359 877/22 33 33.
 • Погледнете ги сите општи Услови.

Балнео хотел Панорама, Велинград
Балнео хотел Панорама, Велинград
Балнео - хотел "Панорама"
/бивш Кисловодск/
Гр. Велинград, Р. Бугарија
Ул. "Николај Хрелков" №32
Тел. рецепција 0877 / 22 33 33
E-mail: sbr_panorama.velingrad@abv.bg

 

ВИП понудата е предоставена од нашиот партнер - Балнео Хотел Панорама, Велинград!

Balneo Complex Panorama се наоѓа во Велинград. Сместен во прекрасен бор парк во близина на центарот на градот, тој е идеално место за одмор. Комплекс Панорама нуди процедури со лековита кал од Варна. Морската лековита кал е погодна за третман на невролошки, ортопедски, гинеколошки и ендокринолошки заболувања. Добредојдовте во комплекс Панорама Велинград!

ЕДНОДНЕВЕН  ПАКЕТ:  ВИП цена: 1343 денари (22 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна просторија
 • Еден појадок
 • Минерален базен
 • Сауна и солна соба
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Паркинг со ограничени места
 • Туристичка такса, осигурување и 9% ДДВ

ДВОДНЕВЕН  ПАКЕТ:  ВИП цена: 2607 денари (42 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна просторија
 • Два појадоци
 • Минерален базен
 • Сауна и солна соба
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Паркинг со ограничени места
 • Туристичка такса, осигурување и 9% ДДВ

ТРИДНЕВЕН  ПАКЕТ:  ВИП цена: 3871 денар (62 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна просторија
 • Три појадоци
 • Минерален базен
 • Сауна и солна соба
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Паркинг со ограничени места
 • Туристичка такса, осигурување и 9% ДДВ

Сместен во Велинград, на 2,6 км од градскиот историски музеј, хотел“ Панорама Велинград (Кисловодск) нуди соби за непушачи со приватни балкони, 24-часовна рецепција, ресторан и тераса.
Собите вклучуваат бесплатен Wi-Fi, ТВ со рамен екран и приватна бања со када или туш, фен и бесплатен тоалетни конзумативи.
Во хотелот секојдневно се сервира континентален појадок..
Паркот Клептуза е 3,7 км од Хотелот Панорама Велинград (Кисловодск), додека минералниот базен во Велинград е  на помалку од 1 км.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Дете под 6 години  со двајца возрасни се сместува бесплатно.
 • Дете од 6 до 12 години доплаќа 50% од цената за возрасен.
 • Трет возрасен доплаќа 18 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 09 јануари  до 29 февруари 2020 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација по телефон: +359 877/22 33 33.
 • Погледнете ги сите општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Балнео хотел Панорама, Велинград

Балнео хотел Панорама, Велинград
Балнео хотел Панорама, Велинград
Балнео - хотел "Панорама"
/бивш Кисловодск/
Гр. Велинград, Р. Бугарија
Ул. "Николај Хрелков" №32
Тел. рецепција 0877 / 22 33 33
E-mail: sbr_panorama.velingrad@abv.bg

 

ВИП понудата е предоставена од нашиот партнер - Балнео Хотел Панорама, Велинград!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 09.01.2020 до 29.02.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.