СПА одмор во Велинград - Балнео хотел Панорама, Велинград

Пакети со појадок + СПА процедури во Балнео хотел Панорама, Велинград

Пакети со појадок + СПА процедури во Балнео хотел Панорама, Велинград

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок + СПА процедури во Балнео хотел Панорама, Велинград

Цена: 1580 ден.
Купете

Дводневен пакет со појадок + СПА процедури во Балнео хотел Панорама, Велинград

Цена: 3097 ден.
Купете

Тридневен пакет со појадок + СПА процедури во Балнео хотел Панорама, Велинград

Цена: 4550 ден.
Купете

Четиридневен пакет со појадок + СПА процедури во Балнео хотел Панорама, Велинград

Цена: 5814 ден.
Купете

Петдневен пакет со појадок + СПА процедури во Балнео хотел Панорама, Велинград

Цена: 7268 ден.
Купете
Валидност 11.10.2020 - 20.12.2020
Цена на човек/ден 1580 - 1453.6 ден.ден/ човек
Местоположба Велинград
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Дете под 6 години  со двајца возрасни се сместува бесплатно.
 • Дете над години доплаќа 13 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 12 октомври до 20 декември 2020 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација по телефон: +359 877/22 33 33.
 • Погледнете ги сите општи Услови.

Балнео хотел Панорама, Велинград
Балнео хотел Панорама, Велинград
Балнео - хотел "Панорама"
/бивш Кисловодск/
Гр. Велинград, Р. Бугарија
Ул. "Николај Хрелков" №32
Тел. рецепција 0877 / 22 33 33
E-mail: sbr_panorama.velingrad@abv.bg

 

ВИП понудата е предоставена од нашиот партнер - Балнео Хотел Панорама, Велинград!

Пакети со појадок + СПА процедури во Балнео хотел Панорама, Велинград

Изберете пакет

Еднодневен пакет со појадок + СПА процедури во Балнео хотел Панорама, Велинград

Цена: 1580 ден.
Купете

Дводневен пакет со појадок + СПА процедури во Балнео хотел Панорама, Велинград

Цена: 3097 ден.
Купете

Тридневен пакет со појадок + СПА процедури во Балнео хотел Панорама, Велинград

Цена: 4550 ден.
Купете

Четиридневен пакет со појадок + СПА процедури во Балнео хотел Панорама, Велинград

Цена: 5814 ден.
Купете

Петдневен пакет со појадок + СПА процедури во Балнео хотел Панорама, Велинград

Цена: 7268 ден.
Купете
Валидност 11.10.2020 - 20.12.2020
Цена на човек/ден 1580 - 1453.6 ден.ден/ човек
Местоположба Велинград
Купени 0 ваучери
 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Дете под 6 години  со двајца возрасни се сместува бесплатно.
 • Дете над години доплаќа 13 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 12 октомври до 20 декември 2020 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација по телефон: +359 877/22 33 33.
 • Погледнете ги сите општи Услови.

Балнео хотел Панорама, Велинград
Балнео хотел Панорама, Велинград
Балнео - хотел "Панорама"
/бивш Кисловодск/
Гр. Велинград, Р. Бугарија
Ул. "Николај Хрелков" №32
Тел. рецепција 0877 / 22 33 33
E-mail: sbr_panorama.velingrad@abv.bg

 

ВИП понудата е предоставена од нашиот партнер - Балнео Хотел Панорама, Велинград!

Balneo Complex Panorama се наоѓа во Велинград. Сместен во прекрасен бор парк во близина на центарот на градот, тој е идеално место за одмор. Комплекс Панорама нуди процедури со лековита кал од Варна. Морската лековита кал е погодна за третман на невролошки, ортопедски, гинеколошки и ендокринолошки заболувања. Добредојдовте во комплекс Панорама Велинград!

Понудата важи за сместување од недела до четврток!

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ:  ВИП цена: 1580 денари (25 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба делукс
 • Еден појадок
 • Две СПА процедури по консултација со медицинско лице (физиотерапија или кална апликација)
 • Минерален базен 33 -35 степени
 • Сауна и солна соба
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Паркинг со ограничени места
 • Туристичка такса, осигурување и 9% ДДВ

ДВОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ:  ВИП цена: 3097 денари (50 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Две ноќевања во двокреветна соба делукс
 • Два појадоци
 • Четири СПА процедури по консултација со медицинско лице (физиотерапија или кална апликација)
 • Минерален базен 33 -35 степени
 • Сауна и солна соба
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Паркинг со ограничени места
 • Туристичка такса, осигурување и 9% ДДВ

ТРИДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ:  ВИП цена: 4550 денари (74 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба делукс
 • Три појадоци
 • Шест СПА процедури по консултација со медицинско лице (физиотерапија или кална апликација)
 • Минерален базен 33 -35 степени
 • Сауна и солна соба
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Паркинг со ограничени места
 • Туристичка такса, осигурување и 9% ДДВ

ЧЕТИРИДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ:  ВИП цена: 5814 денари (74 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Четири ноќевања во двокреветна соба делукс
 • Четири појадоци
 • Осум СПА процедури по консултација со медицинско лице (физиотерапија или кална апликација)
 • Минерален базен 33 -35 степени
 • Сауна и солна соба
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Паркинг со ограничени места
 • Туристичка такса, осигурување и 9% ДДВ

ПЕТДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ:  ВИП цена: 7268 денари (118 €)
ВИП ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Пет ноќевања во двокреветна соба делукс
 • Пет појадоци
 • Десет СПА процедури по консултација со медицинско лице (физиотерапија или кална апликација)
 • Минерален базен 33 -35 степени
 • Сауна и солна соба
 • Бесплатен Wi-Fi
 • Паркинг со ограничени места
 • Туристичка такса, осигурување и 9% ДДВ

Сместен во Велинград, на 2,6 км од градскиот историски музеј, хотел“ Панорама Велинград (Кисловодск) нуди соби за непушачи со приватни балкони, 24-часовна рецепција, ресторан и тераса.
Собите вклучуваат бесплатен Wi-Fi, ТВ со рамен екран и приватна бања со када или туш, фен и бесплатен тоалетни конзумативи.
Во хотелот секојдневно се сервира континентален појадок..
Паркот Клептуза е 3,7 км од Хотелот Панорама Велинград (Кисловодск), додека минералниот базен во Велинград е  на помалку од 1 км.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот мора да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Ваучерот е за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Дете под 6 години  со двајца возрасни се сместува бесплатно.
 • Дете над години доплаќа 13 € на ден.
 • Валидност на ваучер: од 12 октомври до 20 декември 2020 година.
 • Потребна е претходна хотелска резервација по телефон: +359 877/22 33 33.
 • Погледнете ги сите општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Балнео хотел Панорама, Велинград

Балнео хотел Панорама, Велинград
Балнео хотел Панорама, Велинград
Балнео - хотел "Панорама"
/бивш Кисловодск/
Гр. Велинград, Р. Бугарија
Ул. "Николај Хрелков" №32
Тел. рецепција 0877 / 22 33 33
E-mail: sbr_panorama.velingrad@abv.bg

 

ВИП понудата е предоставена од нашиот партнер - Балнео Хотел Панорама, Велинград!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 11.10.2020 до 20.12.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.