Нова активна понуда од Викенд населба Свети Ѓорѓи:

Еднодневен пакет со појадок и вечера во викенд населба Свети Ѓорѓи , Цигов Чарк - Р. Бугарија

Простанало време:
Цена: 1201ден.

Одмор во Цигов Чарк Бугарија - Викенд населба Свети Ѓорѓи

Еднодневен пакет со појадок и вечера во викенд населба Свети Ѓорѓи , Цигов Чарк - Р. БугаријаВикенд населба Свети Ѓорѓи во Цигов Чарк располага со 5 семејни куќички, секоја од нив располага со спална соба, кујна, бања, дневна соба со софа и голема тераса со поглед на браната и вештачкото езеро Батак.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1201 денар (19 €)
ВИП ваучерот е за ЕДЕН човек при двојно сместување и вклучува:

 • Ноќевање во семејна куќа
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Секоја куќа располага со спална соба, кујна, бања, дневна соба со софа и голема тераса со поглед кон браната
 • Паркинг

* Капацитетот на секоја семејна куќа е 4 лица

Комплексот располага и со апартман со две одделни спални, бања,  и дневна соба со два дополнителни кревети. Во секоја куќичка има сателитска телевизија,  плазма телевизори, секоја куќичка има фрижидер, интернет, бесплатен паркинг. Гостите на викенд населба имаат на располагање ресторан со 40 места со голема летна бавча.

Одморалиштето  кај "Браната Батак" и месноста одморалиште "Цигов чарк" се лоцирани во Западните Родопи, на 21 километри од градот Велинград во Бугарија. Идеално место за одмор во секое време од годината. Самиот одморалиште располага со добра сместувачка база од сите видови категории, со многу локали и ресторани. Водата во браната дава прекрасни можности за водни спортови и риболов.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при сместени двајца возрасни.
 • Деца до 6.99 години се сместуваат бесплатно без исхрана.
 • Деца над 7 години - се плаќа 7.5 € за ноќевање со појадок и вечера.
 • Трет и четврти возрасен - се плаќа 50% од цената на пакетот на база ноќевање со појадок и вечера.
 • Дозволени се домашни миленици по претходен договор - по телефон.
 • Сите доплати се вршат на лице место на рецепција во викенд населба.
 • Валидност на понудата: од 08 јануари до 31 март 2020 година.
 • Неопходна е претходна резервација на тел: +359 896/82 54 48.
 • По купување на Ваучерите треба да ја потврдите Вашата резевација, диктирајќи го кодот на Ваучерите на тел: +359 896/82 54 48.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Викенд населба Свети Ѓорѓи

Викенд Населба Свети Ѓорѓи
Цигов Чарк, Р. Бугарија
Тел: +359 ******
email: cigovchark_svetigeorgi@abv.bg

ВИП Понудата е обезбедена од нашиот партнер Викенд Населба Свети Ѓорѓи, Цигов Чарк.

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 08.01.2020 до 31.03.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.