Одмор во Велинград, Бугарија - Хотелски Апартмани "Панорама"

Дводневен пакет со појадок + користење на минерален базен во Хотелски Апартмани ПанорамаХотелски апартмани Панорама се лоцирани  во центарот на Велинград. Апартманите се опремени со модерно опремени кујни, ТВ со кабловска и интернет, бањи, тоалети, климатизери и тераси на секоја соба, паркинг места. Изворската  минерална вода ќе го однесе  Вашиот замор и ќе ве натера да се чувствувате одморени, свежи и функционални за  бурното секојдневие. Појадокот, која нудиме се состои од разновидна и топло приготвена храна. Нашите гости добиваат и бесплатен влез за минерален базен, кој се наоѓа во непосредна близина на комплекс Панорама.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: 3413 денари (55 €) - 50% = 1706 денари (27.5 €)
ВИП ваучерот е за ЕДЕН човек и вклучува:

 • Две ноќевања во апартман
 • Два појадоци
 • Користење на минерален базен
 • Wi-Fi Интернет
 • Паркинг
 • Tуристичка такса

Гостите на хотелски апартмани Панорама уживаат бесплатно во базенот на хотелот Медеја, кој се наоѓа на 10 метри од хотелот.

Одмор и релаксација во СПА центарот  на Балканскиот полуостров - Нашите гости можат да одморат  и релаксираат во новоотворениот ресторан, кафе-аперитив "Панорама", каде што ќе уживаат во секогаш свежи и вкусно приготвени јадења. За да придонесеме уште кон вашиот одмор сите наши гости уживаат попуст од цените во локалот. Повелете кај нас за еден навистина незаборавен одмор во срцето на Родопските Планини. Ве очекуваме!

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при двојно сместување.
 • Деца до 6 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца од 6 до 11 годишна возраст за  ноќевање со појадок плаќаат по 11 € на вечер на рецепцијата на хотелот.
 • Трет возрасен купува цел ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 21 април до 30 мај 2016 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 896/ 62 68 33.
 • По купувањето на ваучерот треба да ја потврдите вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 896/ 62 68 33.
 • Базенот се наоѓа на 10 метри од хотелот.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотелски Апартмани "Панорама"

Хотелски Апартмани "Панорама"
Гр. Велинград, Р. Бугарија
Ул. Христо Смирненски №8
Моб: +359 
******
E-mail: lidia_pz@abv.bg
Facebook: Хотелски Апартаменти Панорама

ВИП Понудата е предоставена од Хотелски Апартмани Панорама, Велинград

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 20.04.2016 до 30.05.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.