Одмор во Банско - Хотел "Родина"

Еднодневен делничен или викенд пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Родина, Банско

Еднодневен делничен или викенд пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Родина, Банско

Изберете пакет

Еднодневен делничен пакет со појадок во Хотел Родина, Банско

Цена: 916 ден.
Купете

Еднодневен викенд пакет со појадок во Хотел Родина, Банско

Цена: 1011 ден.
Купете

Еднодневен делничен пакет со појадок и вечера во Хотел Родина, Банско

Цена: 1390 ден.
Купете

Еднодневен викенд пакет со појадок и вечера во Хотел Родина, Банско

Цена: 1485 ден.
Купете
Валидност 04.02.2020 - 15.03.2020
Цена на човек/ден 916.4 - 1485.2 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 4 ваучери
 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • ВИП ваучерот е за ЕДЕН човек, при сместени двајца возрасни. Делничниот пакет е за сместување од недела до четврток, а викенд цената важи за сместување во петок и сабота.
 • Дете до 5.99 годишна возраст се сместува бесплатно на дополнителен кревет.
 • Деца над 6 год. или трет возрасен купуваат ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 04 февруари до 15 март 2020 година.
 • Пред да купите ваучер, ве молиме да се проверите за слободни датуми и места и да направите предрезервација на телефон: +359 749/8 81 06; +359 877/55 76 63.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите вашата резервација диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 749/8 81 06; +359 877/55 76 63.
 • Видете ги сите Општи услови.

Хотел "Родина"
Гр.Банско, Р. Бугарија
Ул. Пирин №7
Тел: +359 
894/ 709 201
E-mail: marketingrodina@gmail.com
Website: www.hotel-rodina.com

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел "Родина"

Еднодневен делничен или викенд пакет со појадок или со појадок и вечера во Хотел Родина, Банско

Изберете пакет

Еднодневен делничен пакет со појадок во Хотел Родина, Банско

Цена: 916 ден.
Купете

Еднодневен викенд пакет со појадок во Хотел Родина, Банско

Цена: 1011 ден.
Купете

Еднодневен делничен пакет со појадок и вечера во Хотел Родина, Банско

Цена: 1390 ден.
Купете

Еднодневен викенд пакет со појадок и вечера во Хотел Родина, Банско

Цена: 1485 ден.
Купете
Валидност 04.02.2020 - 15.03.2020
Цена на човек/ден 916.4 - 1485.2 ден.ден/ човек
Местоположба Банско
Купени 4 ваучери
 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • ВИП ваучерот е за ЕДЕН човек, при сместени двајца возрасни. Делничниот пакет е за сместување од недела до четврток, а викенд цената важи за сместување во петок и сабота.
 • Дете до 5.99 годишна возраст се сместува бесплатно на дополнителен кревет.
 • Деца над 6 год. или трет возрасен купуваат ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 04 февруари до 15 март 2020 година.
 • Пред да купите ваучер, ве молиме да се проверите за слободни датуми и места и да направите предрезервација на телефон: +359 749/8 81 06; +359 877/55 76 63.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите вашата резервација диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 749/8 81 06; +359 877/55 76 63.
 • Видете ги сите Општи услови.

Хотел "Родина"
Гр.Банско, Р. Бугарија
Ул. Пирин №7
Тел: +359 
894/ 709 201
E-mail: marketingrodina@gmail.com
Website: www.hotel-rodina.com

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел "Родина"

Добредојдовте во хотелот Родина!
Хотел Родина се наоѓа во центарот на Банско, веднаш до Градското собрание, во срцето на одморалиштето, на најголемата трговска улица, a имено улицата Пирин. Повеќето културно-историски локалитети се наоѓаат на 100 - 200 метри во сите правци. Некои од нив се Старата црква на Светата Троица, Музејот „Никола Вапцаров“, споменикот на Паиси Хилендарски и стариод град Банско.

Делничните пакети се за сместување од недела до четврток, а викенд цените важат за петок и сабота!

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 916 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за ЕДЕН човек, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба или апартман
 • Еден појадок
 • Сауна
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 1011 денари (16 €)
ВИП ваучерот е за ЕДЕН човек, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба или апартман
 • Еден појадок
 • Сауна
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ДЕЛНИЧЕН ПАКЕТ: ВИП цена: 1390 денари (22 €)
ВИП ваучерот е за ЕДЕН човек, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба или апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Сауна
 • Интернет
 • Туристичка такса

ЕДНОДНЕВЕН ВИКЕНД ПАКЕТ: ВИП цена: 1485 денари (24 €)
ВИП ваучерот е за ЕДЕН човек, при сместени двајца возрасни и вклучува:

 • Едно ноќевање во двокреветна соба или апартман
 • Еден појадок
 • Една вечера
 • Сауна
 • Интернет
 • Туристичка такса

На располоагање на гостите има двокреветни, трокреветни и четворокреветни соби, апартмани и мезонети, луксузно опремени за една намена, за да ве остават задоволи.
Хотелот располага со централно греење, фен за коса во секоја соба, телевизор во секоја соба.
Вие исто така може да имаат корист од бесплатна сауна и платени масажи на барање.
За вашите конференциски и семинарски настани, хотелот нуди и конференциска сала со 80 места.

Услови на понудата

 • Ваучерот мора да се набави пред истекот на рокот на важење на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • ВИП ваучерот е за ЕДЕН човек, при сместени двајца возрасни. Делничниот пакет е за сместување од недела до четврток, а викенд цената важи за сместување во петок и сабота.
 • Дете до 5.99 годишна возраст се сместува бесплатно на дополнителен кревет.
 • Деца над 6 год. или трет возрасен купуваат ваучер.
 • Валидност на ваучер: од 04 февруари до 15 март 2020 година.
 • Пред да купите ваучер, ве молиме да се проверите за слободни датуми и места и да направите предрезервација на телефон: +359 749/8 81 06; +359 877/55 76 63.
 • По купувањето на ваучерот, треба да ја потврдите вашата резервација диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 749/8 81 06; +359 877/55 76 63.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел "Родина"

Хотел "Родина"
Гр.Банско, Р. Бугарија
Ул. Пирин №7
Тел: +359 
894/ 709 201
E-mail: marketingrodina@gmail.com
Website: www.hotel-rodina.com

ВИП Понудата е обезбедена од Хотел "Родина"

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 04.02.2020 до 15.03.2020
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.