Нова активна понуда од СПА комплекс Mentor Resort:

Еднодневен пакет за до четири лица со појадок + СПА во СПА комплекс Mentor Resort, Гајтаниново

Простанало време:
Цена: 4108ден.

Нова година на Пирин планина - СПА комплекс Mentor Resort

Тридневни пакети со појадоци и празнична новогодишна вечера + СПА во СПА комплекс Mentor Resort, ГајтаниновоПланински СПА комплекс Mentor Resort е уникатен хотелски комплекс кој ги комбинира модереното и практичното со планинска атмосфера и спокојство. Комплексот е отворен пред една година. Целосно изграден од природни материјали - дрво и камен, тој е сместен во срцето на планината Пирин, во село Гајтаниново, на 19 км од градот Гоце Делчев каде климата од егејот ќе ве гали секое утро со изгревањето на сонцето.

Mentor Resort за своите гости предлага 10 луксузни двокреветни соби, 2 апартмани со една спална и дневен престој и 5 апартмани со 2 спални. Сите соби имаат балкон и прекрасна планинска панорама. Ентериерот вешто го комбинира луксузниот и планинскиот стил. Собите се опремени со телевизор со рамен екран и сателитски канали. Тие вклучуваат самостојна  бања со када или туш.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 9164 денари (149 €)
ВИП ваучерот за едно лице, 
при сместени две лица и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Празнична вечера на 31.12.2018 год.
 • Две џакузи
 • Финска сауна
 • Парна бања
 • Солариум
 • Фитнес
 • Бесплатно користење на велосипеди
 • Користење на Интернет
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 12008 денари (195 €)
ВИП ваучерот за едно лице, при сместени две лица и вклучува:

 • Три ноќевања во апартман делукс со една спална 
 • Три појадоци
 • Празнична вечера на 31.12.2018 год.
 • Две џакузи
 • Финска сауна
 • Парна бања
 • Солариум
 • Фитнес
 • Бесплатно користење на велосипеди
 • Користење на Интернет
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 8848 денари (143 €)
ВИП ваучерот за едно лице, при сместени четири лица и вклучува:

 • Три ноќевања во апартман со две спални
 • Три појадоци
 • Празнична вечера на 31.12.2018 год.
 • Две џакузи
 • Финска сауна
 • Парна бања
 • Солариум
 • Фитнес
 • Бесплатно користење на велосипеди
 • Користење на Интернет
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 15168 денари (246 €)
ВИП ваучерот за едно лице, при сместени четири лица и вклучува:

 • Три ноќевања во вила со спална и хол
 • Три појадоци
 • Празнична вечера на 31.12.2018 год.
 • Две џакузи
 • Финска сауна
 • Парна бања
 • Солариум
 • Фитнес
 • Бесплатно користење на велосипеди
 • Користење на Интернет
 • Бесплатен паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

Комплексот располага со модерен СПА центар: финска сауна, парна бања, джакузита, кабинети за масажи, фитнес центар и солариум.

Располагаме со детски лоби бар, каде што децата можат да поиграат Play Station, како и да се забавуваат самостојно во нашата приватна зоолошката градина, каде слободно се шетаат коњчиња и елени, како и слободна употреба на велосипеди, со кои може да ја разгледате околината. Комплексот располага со опремена конференциска сала со мултимедијална опрема за деловни состаноци.

Ресторанот на комплексот има капацитет од 70 лица. Овде ќе имате можност да уживате во широк спектар на деликатеси, печено јагне или прасе. Исто така ќе можете да ги вкусите традиционалните специјалитети за овој регион. Богато вегетаријанско мени е достапно за сите вегетаријанци. Пред пријатниот камин можете да уживате во богат избор на селектирани вина. Во жешките летни денови, можете да се разладите во нашиот надворешен базен или да се сончате на лежалките околу базенот. И за децата има посебно детско катче со лизгалки и нишалки каде што можат да играат безбедно.

Базата и условите на комплексот одговараат на хотел со 4 ѕвездички. Вие сте добредојдени да почувствувате да бидете сами со природата, како што всушност е и нашето мото.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата е за едно лице, при сместени две или четири лица.
 • Деца до 3 год. возраст се сместуваат бесплатно.
 • За деца од 3 до 12 години се доплаќа 50% од цената на пакетот.
 • Во двокреветна соба - максимална сместување е две возрасни лица.
 • Пред да купите ваучер, ве молиме да прашате за слободни места и резервации на тел: +359 886/333 337.
 • Откако ќе го купите ваучерот, треба  да ја потврдите Вашата резервација со тоа што ќе го издиктирате кодот на ваучерот на тел: +359886/333 337.
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот.
 • Валидност на ваучерот: од 30 декември 2018 год. до 02 јануари 2019 година.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

СПА комплекс Mentor Resort

с. Гаjтаниново
општина Гоце Делчев, Р. Бугарија
Тел: +359 ******
Email: mentorresort@gmail.com
Website: www.mentorresort.eu

ВИП Понудата е обезбедена од СПА комплекс Mentor Resort!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 30.12.2018 до 02.01.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.