Семеен СПА одмор на Пирин планина - СПА комплекс Mentor Resort

Еднодневен пакет за до четири лица со појадок + СПА во СПА комплекс Mentor Resort, ГајтаниновоKуќи за гости Ментор се уникатни во нивниот вид, изградени се како комбинацийа на современата со традиционалната архитектура. Целосно изградени од природни материјали, дрво и камен, куќичките се лоцирани во срцето на планината Пирин - село Гајтаниново, кадешто  климата на Егејот ќе ве допира секое утро со изгревањето на сонцето. Мирис на планински чај и билки што се чувствува насекаде околу куќичките, како и величествените падини на Пирин ќе го направат вашиот престој релаксирачки и неповторлив!

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: ВИП Цена: 4108 денари (66 €)
ВИП ваучерот за до четири лица и вклучува:

 • Едно ноќевање
 • Еден појадок
 • Две џакузи
 • Финска сауна
 • Парна бања
 • Солариум
 • Фитнес
 • Користење на велосипеди
 • Интернет
 • Паркинг
 • Туристичка такса и ДДВ

Ментор куќи за гости располагаат со:

1 спална 
1 дневна соба (дневна соба со голем софа кревет)
2 телевизори со рамен екран
камин
2 климатизери
подно греење
бања и тоалет
фен за коса
хотелски прибор (крпи, бањарки, сапуни, шампони, гел за туширање, балсам за коса, папучи)

Комплексот располага со модерен СПА центар: финска сауна, парна бања, джакузита, кабинети за масажи, фитнес центар и солариум.

Располагаме со детски лоби бар, каде што децата можат да поиграат Play Station, како и да се забавуваат самостојно во нашата приватна зоолошката градина, каде слободно се шетаат коњчиња и елени, како и слободна употреба на велосипеди, со кои може да ја разгледате околината. Комплексот располага со опремена конференциска сала со мултимедијална опрема за деловни состаноци.

Ресторанот на комплексот има капацитет од 70 лица. Овде ќе имате можност да уживате во широк спектар на деликатеси, печено јагне или прасе. Исто така ќе можете да ги вкусите традиционалните специјалитети за овој регион. Богато вегетаријанско мени е достапно за сите вегетаријанци. Пред пријатниот камин можете да уживате во богат избор на селектирани вина. Во жешките летни денови, можете да се разладите во нашиот надворешен базен или да се сончате на лежалките околу базенот. И за децата има посебно детско катче со лизгалки и нишалки каде што можат да играат безбедно.

Базата и условите на комплексот одговараат на хотел со 4 ѕвездички. Вие сте добредојдени да почувствувате да бидете сами со природата, како што всушност е и нашето мото.

Услови на понудата

 • Ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Максимално сместување во вилите е до 4 возрасни лица.
 • Пред да купите ваучер, ве молиме да прашате за слободни места и резервации на тел: +359 886/333 337.
 • Откако ќе го купите ваучерот, треба  да ја потврдите Вашата резервација со тоа што ќе го издиктирате кодот на ваучерот на тел: +359886/333 337.
 • Сите доплати се вршат на рецепција во хотелот.
 • Валидност на ваучерот: од 17 септември до 31 октомври 2019 година.
 • Понудата не важи за официјалните празници!
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

СПА комплекс Mentor Resort

с. Гаjтаниново
општина Гоце Делчев, Р. Бугарија
Тел: +359 ******
Email: mentorresort@gmail.com
Website: www.mentorresort.eu

ВИП Понудата е обезбедена од СПА комплекс Mentor Resort!

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 16.09.2019 до 31.10.2019
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.