СПА одмор во Девин Бугарија - Хотел Евридика, Девин

Тридневен новогодишен пакет со појадок, ручек и вечера + СПА во Хотел Евридика, ДевинДизајниран целосно во духот на модерната архитектура и оригинална визија, со софистицираната фасада и базенот под стаклен лак на покривот, Спа Хотел Евридика Девин е единствено место за оние кои ја ценат естетиката, интимноста и удобноста. Се наоѓа во срцето на град Девин, хотелот нуди елегантен ентериер во комбинација со здрава планински клима и лековита минерална вода, со која е напојуван целиот хотел.
 

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: VIP цена: 11060 денари (179 €)
ВИП ваучерот е за ЕДНО лице и вклучува:

 • Три ноќевања во двокреветна соба
 • Три појадоци
 • Три ручеци
 • Три вечери (од кои една празнична новогодишна вечера)
 • Минерален базен
 • СПА пакет: сауна, парна бања, контрастен туш, зона за релаксација
 • Интернет
 • Подземна гаража или паркинг
 • Туристичка такса

Хотел Евридика е мал бутик хотел, создаден со идејата да ви обезбеди удобност, дискреција и спокојство за вашиот одмор на планината Родопи да прерасне во навистина пријатно искуство.
Хотелот располага со 5 двокреветни соби, 6 студија, 2 апартмани и 1 луксузен апартман. Собите во хотелот се дизајнерски декорирани, секоја соба е со различна архитектура и опремена со последната генерација мулти сплит клима уред, телевизор со сателитска ТВ, телефон и минибар. Секоја соба има фен и водата во бањите е минерална. Некои од бањите имаат кади, а останатите се со туш кабини.

На четвртиот кат на Спа Хотел Евридика, Девин со фантастичен поглед кон вечно зелените шуми на Родопите и прекрасниот центар на спа одморалиште Девин, елегантниот спа центар на хотелот располага со:
-Сауна
-Парна бања
- Тангентор
- Простории за масажа
- Шок туш
- Зона за релаксација
До СПА центарот се наоѓа сала за фитнес.

Комплексот има можност за организирање на корпоративни, семејни и други свечености и манифестации, подготовка на специјални јадења и специјалитети во пријатна и комфотна атмосфера по претходна нарачка.

Услови на понудата

 • Ваучерот за ВИП треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број ваучери.
 • Понудата важи за едно лице, при сместени двајца возрасни.
 • Дете до 3,99 години се сместува бесплатно на дополнителен кревет.
 • Дете од 4 до 11,99 години користи 30% попуст од цената на пакетот.
 • Дете до 11,99 години користи 20% попуст од цената на пакетот.
 • Сите доплати се вршат на рецепција.
 • Валидност на ваучер: од 29 декември 2017 год. до 02 јануари година.
 • Неопходна е претходна хотелска резервација на тел: +359 885/23 25 59.
 • Видете ги сите Општи услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Хотел Евридика, Девин

Девин, Р. Бугарија
ул. Освобождение № 25
Tел.: +359 ******
е-mail: 
m0885232559@gmail.com
Website: 
www.spahotelevridika.com

ВИП Понуата е обезбедена од Спа Хотел Евридика, Девин

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 29.12.2017 до 02.01.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.