Нова активна понуда од Куќа за гости "Габриел":

50% попуст на еднодневен пакет за целата летна сезона во Куќа за гости Габриел, Созопол

Простанало време:
Цена: 537ден.

Летување на Црно море во Созопол - Куќа за гости "Габриел"

50% попуст на еднодневен пакет за целата летна сезона во Куќа за гости Габриел, СозополПовелете во куќа за гости "Габриел" за да поминете незаборавен летен одмор на Црно море во Созопол.
Ние ќе Ве сместиме во нова модерна зграда на 5 спрата, од која се открива прекрасна панорама на кон плажите и Црно море. Секоја соба е опремена со телевизор, мини бар, тераса, клима уред, интернет, кабелска телевизија. На располагање на гостите на хотелот е ресторан на брегот на морето, се наоѓа на плажата во стариот град, каде што можете да ги поминете летните вечери.
Хотелот се наоѓа во централниот дел на новиот град на 200 метри од морето, во тивка и спокојна област.

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1390 денари (22 €) - 50% = 695 денари (11 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
(Важи за периодот од 01 до 20 јули)

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Интернет
 • 10% попуст од менито на ресторан Bahama Mama

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 1896 денари (30 €) - 50% = 948 денари (15 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
(Важи за периодот од 21 јули до 31 август)

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Интернет
 • 10% попуст од менито на ресторан Bahama
 • Mama

ЕДНОДНЕВЕН ПАКЕТ: 948 денари (15 €) - 50% = 474 денари (7.5 €)
ВИП ваучерот е за еден човек и вклучува:
(Важи за периодот од 01 до 20 септември)

 • Ноќевање во двокреветна соба
 • Интернет
 • 10% попуст од менито на ресторан Bahama Mama

Созопол е најстариот град во бугарското црноморско крајбрежје. Првата населба тука настанала во крајот на IV-III милениум пред нашата ера. Подводните проучувања во акваторијата  на Созополското пристаниште откриваат остатоци од живеалишта, керамички садови, камени и коскени орудија од бронзеното доба.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен број на ваучери.
 • Понудата е за еден човек, при минимум сместени двајца возрасни.
 • Деца до 6 годишна возраст се сместуваат бесплатно.
 • Деца над 6 годишна возраст и трет возрасен купуваат цел ваучер.
 • За сместување во луксузна соба се доплаќа 5 € на човек на ден.
 • Валидност на ваучер: од 12 јуни до 20 септември 2018 година.
 • Пред купување на ваучер направете барање за слободни датуми на телефон: +359 898/53 28 12.
 • По купување на ваучерот треба да ја потврдите Вашата резервација, диктирајќи го бројот на ваучерот на телефон: +359 898/53 28 12.
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Куќа за гости "Габриел"

Куќа за гости "Габриел"
гр.Созопол, Р. Бугарија
ул. Родопи №5
Тел: +359 ******
E-mail: gabrielgnchv@gmail.com

ВИП Понудата за Црно море 2018 е обезбедена од нашиот партнер куќа за гости "Габриел" гр. Созопол

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 04.07.2018 до 20.09.2018
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.