Регистрирај се и добиј одмор за двајца во Бугарија - Апартхотел Четирилисна Детелина

Регистрирајте се за нашата наградна игра и добијте дводневен пакет за двајца во Апартхотел Четирилисна Детелина, БанскоДобитник на Наградата за одмор во Апартхотел Четирилисна Детелина е Мartin Кrstevski - 078311***

Процедура за учество во наградната игра:
Секој кој сака да учествува во лотаријата, треба да се регистрира на сајтот и да направи барање притискајќи го копчето "Купи сега". Едно лице може да се регистрира за учество во наградната игра само еднаш.

Апартхотел " Четирилисна Детелина", кој се наоѓа во зимското одморалиште Банско, е лоциран како близу до лифтот, исто така и до центарот на стариот град со многу таверни и историски знаменитости.
Од терасите на апартманите  се гледаат снежните врвови на трите планини кои го  заобиколуваат  одморалиштето - Пирин, Рила и Родопи.

ДВОДНЕВЕН ПАКЕТ: 
ВИП ваучерот е за две лица и вклучува:

 • Две ноќевања во студио или апартман
 • Два појадоци
 • Две вечери
 • Користење на базен од 10 до 18 часот.
 • Интернет Wi-Fi
 • Паркинг
 • Туристичка такса

 

Комплексот Ви предлага да изберете сместување во студиа или еднокреветни  апартмани, кои ја комбинираат  слободата на приватноста  и практичноста на хотелски услуги. "Четирилисна Детелина" се состои од четири главни згради дизајнирани така, да се восхитувате на погледот којшто се открива кон трите околни  планини - Пирин, Рила и Родопи.
По напорен, исполнет со спортски предизвици ден соживте го духот и телото, такашто ќе  поуживате  во Спа - центарот или ресторанот, вкусувајќи од богатството и традицијата на локалната кујна.

Услови на понудата

 • Период на спроведување на наградната игра: од 09 декември 2015 год. до 08 јануари 2016 година.
 • Во лотаријата имаат право да учествуваат сите регистрирани корисници на сајтот www.VIPponuda.com.
 • Процедура за учество: Секој кој сака да учествува во лотаријата, треба да се регистрира на сајтот и да направи барање притискајќи го копчето "Купи сега".
 • Едно лице може да се регистрира за учество само еднаш.
 • Учеството во лотаријата не е поврзано со купување, плаќање или каков и да е друг ангажман од страна на учесникот.
 • Главната награда на наградната игра е ВИП ваучер за одмор за двајца. Добитникот на наградниот ВИП ваучер ќе биде одреден по случаен избор на 08 јануари 2016 година.
 • Учесник во играта, којшто ќе добие награден ВИП ваучер согласно овие услови и правила нема право на замена со паричен еквивалент на наградата.
 • Со нарачкка на ваучер за 0 денари и согласност да учествувате во наградната играт декларирате согласност дека VIPponuda.com има право да ги процесуира Вашите податоци и доколку Вие освоите наградата да го објавиме Вашето име.
 • Валидност на ваучер: Наградата можете да ја искористите во периодот од 09 јануари до 01 јуни 2016 година.
 • Наградата не можете да ја искористите на датумите, кои се официјални државни празници.

Апартхотел Четирилисна Детелина

"Четирилисна Детелина"
Гр. Банско, Р. Бугарија 
Ул. Јавор № 99
Моб: +359 
******">****** 
Моб: +359 
******">******
Е-mail: [email protected]
Website: www.bg.fourleafclover-bansko.com

ВИП Понудата е предоставена од Апартхотел "Четирилисна Детелина", Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 09.12.2015 до 08.01.2016
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.