Декември во Банско, Бугарија - Гранд Роjaл Апартмански Комплекс и СПА

Тридневен и петдневен пакет со појадок и вечера во Гранд Ројал Апартман КомплексПодарете си незаборавен одмор на планина во  Гранд Роjaл Апартмaн Комплекс и СПА.

ТРИДНЕВЕН ПАКЕТ: 7963 денари (129 €) - 50% = 3982 денари (64.5 €)
Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Три ноќевања
 • Три појадоци
 • Три вечери
 • Сауна
 • Парна бања
 • Базен
 • Релакс зона
 • Фитнес
 • Интернет пристап
 • Туристичка такса
 • ДДВ

ПЕТДНЕВЕН ПАКЕТ: 12640 денари (205 €) - 50% = 6320 денари (102.5 €)
Ваучерот е за едно лице и вклучува:

 • Пет ноќевања
 • Пет закуски
 • Пет вечери
 • Сауна
 • Парна бања
 • Базен
 • Релакс зона
 • Фитнес
 • Интернет пристап
 • Тристичка такса
 • ДДВ

Апартманскиот комплекс на Гранд Ројал комплекс & Спа се наоѓа само на 250-300 метри од првата станица на жичарницата, меѓу нови згради и со одличен поглед кон планината. Вкупниот изглед на комплексот претставува еден завршен архитектонски ансамбл исполнет во традиционалниот за Банско романтичен стил, а во исто време ги има сите карактеристики и квалитети, својствени за еден 4-ѕвезден комфор - елегантна комбинација на функционалност, форми и визуелни  решенија.

Услови на понудата

 • ВИП ваучерот треба да се купи пред истекот на понудата.
 • Секој има право да купи неограничен бро ваучери.
 • Ваучерот важи за еден човек сместен во едноспален апартман при минимум сместени две лица кои плаќаат целосен износ. 
 • Појадокот и веќе се на шведска маса или на сет мени (во зависност од пополнетоста на хотелот).
 • Дете до 2,99г се сместува бесплатно и не користи никакви услуги.
 • Прво дете од 3 до 12,99г. - доплаќа на лице место во хотелот – 6 € на ден.
 • За второ дете од 3 до 12,99г. – се доплаќа на лице место во хотелот:
 • Пакет 3 ноќевања со појадок и вечера – 32 €.
 • Пакет 5 ноќевања со појадок и вечера – 51 €
 • Трет возрасен и дете на 13 и повеќе години на дополнително легло - доплаќа на лице место во хотелот:
 • Пакет 3 ноќевања со појадок и вечера – 45 €
 • Пакет 5 ноќевања со појадок и вечера – 72 €
 • Суми за неискористените услуги не се надоместуваат.
 • Валидност на ваучер: од 01 до 22 декември 2015 година.
 • Понудата не важи за 7 - 9 декември 2015 година.
 • Со претходна резервација на: +359 749/960 44 (08:00 - 20: 00ч.) или на +359 887 882 748 (од 09:00 до 17: 00ч).
 • Видете ги сите Општи Услови.

Плаќање

 • Плаќањето на ваучерите се врши само и единствено во сајтот на VipPonuda.com.
 • Инаку Vipponuda.com не носи одговорност за понудената услуга.

Гранд Роjaл Апартмански Комплекс и СПА

Гранд Ројал Апартман Комплекс
Гр. Банско, Р. Бугарија
ул. Тодорини очи №3
Тел: +359 ******
Моб: 
+359 ******( 9 - 21ч.)
E-mail: [email protected]
Website: www.grandroyale.bg

ВИП Понудата е предоставена о Гранд Ројал Апартман Комплекс и СПА, Банско

Коментари
Валидност на ваучер: Валидност на ваучер: од 01.12.2015 до 22.12.2015
За да видите данните за контакт, трябва да сте регистриран потребител.